Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

5 100,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Home and Business - edice pro profesionální uživatele Microsoft...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2019 Home and Business - edice pro profesionální uživatele

Microsoft Office 2019 je nejnovější verzí osvědčeného softwaru pro tvorbu a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace i publikování a pro bezpečnou komunikaci s ostatními zaměstnanci a partnery.

 Home and Business Edition Office 2019 poskytuje profesionálům z oblasti podnikání široké portfolio funkcí a nástrojů, které jim umožní bez námahy zvládnout všechny typické úkoly ve firmách. Pro zpracování textů použijte Word s jeho všestrannými možnostmi, Excel pro vytváření a vyhodnocování tabulek a PowerPoint pro atraktivní prezentace výsledků, které můžete také navrhnout připravené k tisku pomocí softwaru pro stolní publikování Publisher. Aplikace Outlook usnadňuje správu každodenní záplavy e-mailů a efektivnější organizaci komunikace s obchodními partnery a kolegy.

Snákupem    Microsoft Office 2019 Home and Business získají soukromí i firemní uživatelé všechny důležité nástroje, které potřebují k úspěšnému zvládání všech každodenních úkolů při zpracování dat a dokumentů - včetně komunikace po celém světě - s komponentami Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a digitálním poznámkovým blokem OneNote. Kromě toho chrání před ztrátou dat osvědčené funkce, jako je prevence ztráty dat, komplexně spravovatelné bezpečnostní předpisy upravují také individuální přístupová práva k souborům; MS Office samozřejmě splňuje i přísné předpisy EU o ochraně osobních údajů.

Softwarový balíček aktuální edice Home and Business 2019 navíc obsahuje řadu praktických optimalizací pro profesionální a efektivní bezbariérovou práci i výměnu dokumentů pro společnou práci, zejména v cloudu. Kromě toho lze všechny programy Office používat také jako webové aplikace Office.

 Office 2019 Home and Business Edition je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop jako jednotlivá licence; můžete také využít naší speciální nabídky za nízkou cenu. V následujícím přehledu najdete všechny výhody, které vám Office 2019 nabízí.

Větší uživatelská přívětivost v Office 2019 Home and Business

Kromě nových funkcí programu 2019 Office Suite boduje také mnoha individuálními vylepšeními stávajících aplikací, která celkově výrazně zvyšují uživatelskou přívětivost a snadnost používání.

Součástí jsou také funkce pro optimalizaci přístupnosti všech programů, například podpora mezinárodních norem včetně praktických návrhů na podobu příslušných dokumentů, které jsou doplněny zvukovými poznámkami. K tomu jsou v části "Snadné použití" zahrnuty další možnosti s velkým výběrem tónů pro "Poskytování zpětné vazby pomocí zvuku". Word má nyní v Office 2019 diskrétnější pozadí pro soustředěnou práci s tmavými motivy Dark Grey a Black a také funkci převodu textu na řeč.

Nástroje pro učení, které najdete v nabídce "Zobrazení", umožňují ještě snadněji upravit šířku sloupců, barvy a další nastavení pro zlepšení čitelnosti textů. Díky funkci hlasitého čtení můžete také nastavit rychlost čtení.

Kromě toho jsou v různých programech rozšířené možnosti použití volných kreseb, které lze začlenit do ilustrací textů a tabulek.

Při používání Office 2019 Home and Business na zařízení s dotykovou obrazovkou lze programy ovládat prstem nebo stylusem.

Dále byla optimalizována současná editace a správa dokumentů a souborů více uživateli - k tomuto účelu je k dispozici cloudová služba OneDrive společnosti Microsoft, prostřednictvím které je možný současný přístup k datům i jejich aktualizace v reálném čase nebo jejich uvolnění odkudkoli. Komplexní zabezpečení je zajištěno aktuální správou přístupových a modifikačních práv, takže citlivé informace lze vyměňovat i prostřednictvím cloudu.

Přehled nejdůležitějších novinek sady Office 2019

V Office 2019 Home and Business je také mnoho nových funkcí a nástrojů v osvědčených programech Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access:

 • Word 2019 urychluje práci s texty různými nástroji - například pomocí funkce "Review" může uživatel okamžitě vyhledat cizí slova nebo cizojazyčné výrazy, aniž by musel opustit program. Přímo v dokumentu lze také kreslit volnou rukou; k dispozici jsou také barevné piktogramy pro vizuální zvýraznění pasáží.
 • AplikaceExcel 2019 nabízí nové možnosti vizualizace sestav, včetně mapových a trychtýřových diagramů, škálovatelné vektorové grafiky a vylepšené integrace a zobrazení volných kreseb. Kromě toho je nyní možné spojovat texty. Novinkou v aplikaci Excel je také ochrana proti ztrátě dat pro vyhledávání důvěrných typů dat, jako jsou čísla kreditních karet.
 • AplikacePowerPoint 2019 obsahuje nové vizuální efekty pro oživení prezentací nebo jejich větší dynamiku, například zvětšení nebo morfovací přechody. Kromě toho jsou k dispozici nové obrázky a upravitelné piktogramy, včetně vektorové grafiky, a také možnost integrovat vlastní ilustrace vytvořené digitálním perem. Označení textu známé z aplikace Word lze nyní použít i v aplikaci PowerPoint k barevnému zvýraznění pasáží.
 • AplikaceOutlook 2019 nabízí nové funkce pro třídění e-mailů podle důležitosti a významu a lze je také číst nahlas, což je praktické zejména na cestách. Ochrana před ztrátou dat (DLP) zajišťuje ochranu kritických dat před neoprávněným přístupem.

Přehled dalších funkcí sady Office 2019 Home and Business

Kromě již zmíněných funkcí programu jsou uživatelům Office Home and Business Edition k dispozici také následující funkce, z nichž některé jsou důležité zejména pro správce a nabízejí zejména vyšší zabezpečení a rozšířené možnosti kontroly.

Zásady skupiny pro vyšší zabezpečení

Objekt zásad skupiny (GPO) poskytuje zásady skupiny pro zabezpečení Office 2019 pomocí souborů ADMX. Kromě kontroly aktualizací to má vliv také na nastavení zabezpečení, včetně kontroly maker v externích dokumentech.

Použití prostřednictvím služby Terminálová služba / Vzdálená plocha (RDS)

Office 2019 Home and Business lze používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy. Kromě toho licence zahrnuje právo na sekundární použití přenosného počítače definovaného uživatele.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie slouží ke zlepšení uživatelského komfortu. Za tímto účelem telemetrie přenáší technické údaje (telemetrické údaje) do operačního systému počítače, na kterém je nainstalována sada Office Home and Business.

Kontrola aktualizace

Řízení aktualizací nabízí správcům různé možnosti pro aktualizace funkcí nebo vlastností a aktualizace kvality důležité z hlediska bezpečnosti, jako jsou záplaty a opravy: méně důležité aktualizace funkcí lze ignorovat a zásadní aktualizace lze odložit maximálně o 5 týdnů.

Obecné systémové požadavky pro Microsoft Office 2019 Home and Business

Následující systémové požadavky se vztahují na všechny ediceMS Office 2019 Home a Business i na všechny ostatní edice, pro které mohou platit další požadavky.

 • Operační systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1,6 GHz nebo vyšší, dvoujádrový procesor
 • Paměť: 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM
 • Pevný disk: 4 GB nebo více volného místa
 • Rozlišení/grafická karta: min. 1 280 x 768
 • a pro rozhraní akcelerované GPU: DirectX 10

Kompatibilita Office 2019 Home and Business s operačními a serverovými systémy Windows

Rádi bychom znovu upozornili, že Microsoft Office 2019 Home and Business a všechny ostatní edice vyžadují jako operační systém Windows 10, aby byla zajištěna instalace a správné fungování softwaru.  Microsoft Office 2019 není kompatibilní s předchozí verzí Windows 8 ani se staršími verzemi.

Pro použití sady Office Home and Business 2019 ve spojení se službou Vzdálená plocha je vyžadován systém Windows Server 2019.

32bitová nebo 64bitová verze - co je třeba zvážit při instalaci Office 2019 Home and Business?

Office 2019 je k dispozici ve 32bitové i 64bitové verzi. Software se instaluje do počítače pomocí offline instalátoru (není nutné připojení k internetu). Společnost Microsoft doporučuje 32bitovou verzi, i když jinak v daném počítači používáte 64bitovou verzi systému Windows. Výhodou 32bitové verze je větší kompatibilita s mnoha dalšími aplikacemi a doplňky, které se používají společně s Office.

Na jednom počítači není možné současně nainstalovat 32bitovou a 64bitovou verzi Office 2019 Home and Business.

Co je dobré vědět: Jaké jsou licenční podmínky pro Microsoft Office 2019 Home and Business?

Každá edice Microsoft Office 2019 je licencována pro konkrétní koncové zařízení - stolní počítač, notebook atd. S licencí na software získáváte také právo nainstalovat na dané koncové zařízení libovolný počet kopií Office Home and Business, stejně jako všechny předchozí verze. Kromě toho můžete nainstalovat kopii na síťový server a používat ji buď vzdáleně, nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) s licencovaným koncovým zařízením.

Kupte si Microsoft Office 2019 Home and Business za skvělou cenu v obchodě se softwarem Wiresoft

Aplikaci Microsoft Office 2019 Home and Business Edition od společnosti Wiresoft můžete zakoupit jako výrazně levnější jednotlivou licenci - včetně následujících výhod:

 • Po dokončení platby máte licenci Office 2019 Home and Business okamžitě k dispozici.
 • Zakoupená licence Microsoft Office 2019 Home and Business je jednotná licence.
 • U všech licencí Microsoft Office, které si můžete zakoupit u společnosti Wiresoft, obdržíte softwarový produkt, který můžete v plném rozsahu používat výhradně vy.
 • Společnost Wiresoft jako renomovaný prodejce softwaru nenabízí zkušební verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo které lze používat omezeným způsobem.
 • Při nákupu licence od společnosti Wiresoft si tak můžete být skutečně jisti, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft v souladu s právními předpisy.

Veškeré dotazy týkající senákupu licence   na Microsoft Office 2019 Home and Business nám prosím zašlete e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené