Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2013 DEVICE CAL Každý uživatel nebo zařízení, které přistupuje k serveru Exchange Server, vyžaduje přístupovou licenci (CAL). Licence CAL jsou k dispozici ve variantách User CAL (pro přístup licencovaného...
401,90 Kč *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2013 USER CAL Každý uživatel nebo zařízení, které přistupuje k serveru Exchange Server, vyžaduje přístupovou licenci (CAL). Licence CAL jsou k dispozici ve variantách User CAL (pro přístup licencovaného...
401,90 Kč *

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 - efektivní licencování e-mailové komunikace

Úvod do licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2013

Microsoft Exchange Server 2013 je osvědčené řešení pro e-mailovou komunikaci a spolupráci v organizacích. K efektivnímu používání serveru Exchange Server 2013 jsou zapotřebí licence Microsoft CAL (Client Access Licences). V tomto textu vám poskytneme srozumitelný přehled toho, co znamenají a jak fungují.

Význam licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2013

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 jsou licence, které umožňují uživatelům nebo zařízením přístup k výkonným funkcím a službám serveru Exchange Server. Jsou nezbytné pro zajištění efektivní, bezpečné a právně vyhovující e-mailové komunikace.

Proč jsou licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 důležité?

Správné licencování pomocí licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 má zásadní význam pro to, abyste se vyhnuli právním důsledkům a zajistili svým zaměstnancům bezproblémový přístup k e-mailu, kalendářům a dalším službám Exchange.

Typy licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2013

Existují dva hlavní typy licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2013:

  1. Licence CAL pro uživatele: Tyto licence jsou založeny na uživateli a umožňují konkrétnímu uživateli přístup k serveru Exchange Server 2013. Uživatelské licence CAL jsou vhodné, pokud máte organizaci s mnoha zařízeními a menším počtem uživatelů.

  2. Licence CAL pro zařízení: Licence CAL pro zařízení jsou licence založené na zařízení, které jsou vázány na konkrétní zařízení. Umožňují všem uživatelům, kteří toto zařízení používají, přístup k serveru Exchange Server 2013.

Nákup licencí CAL pro Exchange Server 2013

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 je zpravidla nutné zakoupit odděleně od serverového softwaru. Je důležité zakoupit správný počet a typ licencí CAL podle individuálních požadavků vaší organizace.

Závěr

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2013 jsou klíčem k bezproblémové a právně vyhovující e-mailové komunikaci ve vaší organizaci. Volba mezi licencemi CAL pro uživatele a licencemi CAL pro zařízení závisí na konkrétní situaci ve vaší společnosti. Správně licencované licence CAL zajistí, že vaši zaměstnanci budou moci k serveru Exchange Server 2013 přistupovat efektivně a v souladu se zákonem. Ujistěte se, že jste zakoupili správné licence CAL, abyste zajistili efektivitu a legálnost používání serveru Exchange Server 2013.

Kategorie