Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
MS Visio Professional 2016 - kupte si nejkomplexnější edici pro profesionální vizualizace jako jedinou licenci S aplikací Visio Professional 2016 mají uživatelé k dispozici maximální počet nástrojů a šablon pro profesionální tvorbu...
3 288,90 Kč *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Microsoft Visio 2016 Standard V mnoha oblastech musí být zobrazena technická vyobrazení, schémata nebo půdorysy. K tomuto účelu je ideální softwarové řešení Microsoft Visio 2016 Standard. Jedná se o vizualizační nástroj, který je k...
2 887,90 Kč *

Microsoft Visio 2016 - vaše řešení pro diagramy a vizualizace

Microsoft Visio 2016 je výkonný software pro tvorbu diagramů a vizualizací, který používají firmy i jednotlivci po celém světě. V tomto článku se dozvíte, proč je Microsoft Visio 2016 nepostradatelným nástrojem pro vizualizaci složitých informací.

Základní funkce aplikace Microsoft Visio 2016

  1. Všestranné šablony: Aplikace Visio 2016 nabízí širokou škálu šablon pro diagramy, vývojové diagramy, organizační schémata, půdorysy a další šablony, které vám usnadní začátky.

  2. Intuitivní uživatelské rozhraní: Uživatelské rozhraní aplikace Visio 2016 je přívětivé a umožňuje snadno vytvářet a přizpůsobovat diagramy a vizualizace.

  3. Propojení dat: Do diagramů můžete integrovat data z aplikace Excel, SharePoint a dalších zdrojů a vizualizovat tak informace v reálném čase.

  4. Spolupráce: V aplikaci Visio 2016 může na diagramu pracovat více uživatelů současně a sledovat změny v reálném čase.

Výhody aplikace Microsoft Visio 2016

  • Profesionální vizualizaceaplikace Visio 2016 umožňuje vytvářet profesionální diagramy a vizualizace, které usnadňují pochopení složitých informací.
  • Vyšší efektivitasoftware vám pomůže optimalizovat podnikové procesy vizualizací pracovních postupů a struktur.
  • Rozhodování na základě dat: Díky propojení se zdroji dat můžete činit rozhodnutí na základě dat a snadno rozpoznávat trendy.

Nejnovější aktualizace a funkce

Přestože aplikace Visio 2016 již není nejnovější verzí, stále nabízí cenné funkce. Mezi aktualizace a funkce patří např:

  • Integrace s kancelářským balíkemaplikace Visio 2016 integrujebezproblémově s dalšími aplikacemi Microsoft Office, jako jsou Word a PowerPoint, a umožňuje tak vkládat diagramy do dokumentů a prezentací.
  • Pokročilé knihovny tvarůsoftware má pokročilé knihovny tvarů, které umožňují vytvářet specifické oborové a aplikační diagramy.
  • Integrace s cloudem: Své diagramy můžete ukládat do cloudu a přistupovat k nim odkudkoli, což usnadňuje spolupráci.

Microsoft Visio 2016 je osvědčené řešení pro tvorbu diagramů a vizualizací, které stále oceňuje mnoho firem. Pokud hledáte efektivní způsoby vizualizace informací, Visio 2016 může být cenným doplňkem vaší sady nástrojů.

Kategorie