Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment),...
3 817,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maximalizujte produktivitu vývojářů s Visual Studio 2019 Enterprise - k zakoupení Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha oblastech....
42 645,90 Kč *

Koupit Visual Studio 2019: Špičkové vývojové prostředí

Svět vývoje softwaru se v posledních letech rychle vyvíjí a v éře digitální transformace jsou vývojáři více než kdy jindy nuceni vytvářet vysoce kvalitní aplikace. A právě k tomu slouží Visual Studio 2019, nejnovější iterace důvěryhodného integrovaného vývojového prostředí (IDE) společnosti Microsoft. V tomto článku se podrobně seznámíme s Visual Studiem 2019 a upozorníme na jeho výjimečné funkce, možnosti a inovace.

Nový rozměr vývoje s Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 představuje novou dimenzi ve vývoji softwaru. Díky modernímu, uživatelsky přívětivému a intuitivnímu designu poskytuje IDE pracovní prostředí, které vývojářům umožňuje soustředit se na to nejdůležitější: vytváření skvělého softwaru. Přepracované uživatelské rozhraní a vylepšené rozvržení usnadňují orientaci v projektech a zvyšují efektivitu.

Vývojové a ladicí nástroje v nejlepší kvalitě ve Visual Studiu 2019

Visual Studio 2019 je vybaveno výkonnými nástroji pro vývoj a ladění, které zvyšují produktivitu a zlepšují kvalitu kódu. Vestavěný ladicí program umožňuje vývojářům rychleji identifikovat a opravovat chyby. Díky funkcím, jako je sledování v reálném čase, kontrola proměnných a inteligentní zdokonalování kódu, je vývoj softwarových projektů plynulejší a efektivnější.

Více než jeden jazyk

IDE nabízí podporu široké škály programovacích jazyků a frameworků, včetně jazyků C#, C++, Python, JavaScript a mnoha dalších. Tato všestrannost umožňuje vývojářům pracovat v preferovaném jazyce a využívat bohaté funkce aplikace Visual Studio 2019. Bezproblémová integrace s nástroji a rozšířeními třetích stran otevírá další možnosti zefektivnění procesu vývoje.

Vývoj a nasazení v cloudu

Visual Studio 2019 nabízí bezproblémovou integraci se službou Microsoft Azure, což výrazně zjednodušuje vývoj a nasazení cloudových aplikací. Vývojáři mohou bez námahy vytvářet, testovat a migrovat aplikace do cloudu a využívat tak výhod škálovatelnosti a dostupnosti v cloudu. Integrace Azure DevOps umožňuje efektivní spolupráci a automatizaci procesů vývoje a nasazení.

Budoucnost vývoje webových aplikací

Vývojářům webových aplikací nabízí Visual Studio 2019 moderní a výkonné prostředí pro vývoj. IDE podporuje nejnovější webové technologie a frameworky a umožňuje vývoj responzivních a interaktivních webových aplikací. Díky integrovaným šablonám a nástrojům pro vývoj front- a back-endu mohou vývojáři bez námahy realizovat své webové projekty.

Strojové učení a umělá inteligence (AI)

Budoucnost vývoje softwaru bude stále více utvářet strojové učení a umělá inteligence. Visual Studio 2019 poskytuje komplexní podporu pro tyto nově vznikající technologie tím, že vývojářům poskytuje nástroje a prostředky pro vytváření, trénování a integraci modelů AI do aplikací. To otevírá nové možnosti pro vývoj inteligentních a na datech založených aplikací.

Zapojená komunita vývojářů

Visual Studio 2019 těží z aktivní a angažované komunity vývojářů. Možnost sdílet znalosti, vyvíjet rozšíření a získávat podporu na fórech a sociálních sítích podporuje spolupráci a umožňuje vývojářům učit se ze zkušeností ostatních.

Celkově Visual Studio 2019 nabízí špičkové vývojové prostředí, které splňuje potřeby moderních softwarových projektů. Díky modernímu designu, výkonným nástrojům a bezproblémové integraci s cloudem a novými technologiemi je Visual Studio 2019 bezpochyby první volbou pro vývojáře, kteří chtějí vytvářet inovativní a kvalitní software.