Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Microsoft Office Standard 2021 pro Mac MS Office 2021 Standard for Mac je v současné době nejnovější vydání osvědčeného kancelářského softwaru Microsoft pro počítače Apple, které je k dispozici také ke stažení. Uživatelé tak mohou opět...
3 976,90 Kč *

Office 2021 pro Mac: Výkonný kancelářský software pro uživatele Apple

V kategorii Office 2021 pro Mac vám představujeme nejnovější verzi osvědčeného kancelářského softwaru společnosti Microsoft pro operační systémy Mac. V tomto článku najdete ucelený přehled sady Office 2021 pro Mac a dozvíte se, proč je tato sada vynikající volbou pro uživatele počítačů Mac, kteří hledají výkonné kancelářské aplikace.

Co nabízí Office 2021 pro Mac?

Známé aplikace ve špičkové podobě

Sada Office 2021 pro Mac obsahuje osvědčené aplikace, jako jsou Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook, v jejich nejlepší podobě. Tyto aplikace byly speciálně optimalizovány pro platformu Mac a nabízejí bezproblémové uživatelské prostředí.

Nové funkce a vylepšení

S Office 2021 pro Mac získáte přístup k novým funkcím a vylepšením, které zvýší vaši produktivitu. Od vylepšených prezentačních funkcí až po zdokonalené analýzy dat - Office 2021 pro Mac nabízí řadu novinek.

Proč si vybrat Office 2021 pro Mac?

Bezproblémová integrace do prostředí Mac

Office 2021 pro Mac je navržen tak, aby se bezproblémově integroval do prostředí Mac. Aplikace se vizuálně přizpůsobují a používají funkce specifické pro Mac.

Není nutné předplatné

Na rozdíl od předplatného Office nemusíte za Office 2021 pro Mac platit pravidelný měsíční poplatek. Software si zakoupíte jednou a používáte jej trvale.

Maximální kontrola ochrany dat

S Office 2021 pro Mac máte plnou kontrolu nad svými daty, protože se nemusíte spoléhat na cloudové úložiště. Vaše soubory zůstanou v bezpečí na vašem Macu.

Závěr

Office 2021 pro Mac je ideálním řešením kancelářského softwaru pro uživatele počítačů Mac, kteří potřebují výkonné a známé aplikace. Díky novým funkcím, vylepšenému výkonu a bezproblémové integraci do prostředí Macu nabízí Office 2021 pro Mac nejlepší řešení ve své třídě pro ty, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu.

Ať už jste student, profesionál nebo tvůrčí pracovník, Office 2021 for Mac vám umožní efektivně vytvářet dokumenty, prezentace a tabulky na počítači Mac. Investujte do Office 2021 pro Mac a využijte mnoha výhod tohoto výkonného a snadno použitelného kancelářského softwaru. Zvyšte svou produktivitu a mějte plnou kontrolu nad svými daty při přístupu ke známým a vylepšeným aplikacím.

Kategorie