Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Společnost Microsoft nabízí řešení pro soukromé i komerční serverové aplikace, které lze snadno instalovat a udržovat. Serverová verze aplikace Microsoft...
1 444,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Zakoupením serveru Windows Server 2012 získáte výkonnou serverovou platformu založenou na zkušenostech a znalostech s budováním a provozem datových center a cloudových služeb. Serverový...
28 794,90 Kč *

Microsoft Windows Server 2012: Inovace a výkon

Úvod do systému Windows Server 2012

Windows Server 2012 je klíčovou součástí řady Windows Server, která staví na pevných základech svých předchůdců a nabízí vylepšené funkce a výkon. Jako serverová platforma je Windows Server 2012 navržen tak, aby zvýšil efektivitu IT oddělení a podpořil připravenost organizací na cloud.

Co nabízí systém Windows Server 2012?

Díky zavedení nových technologií správy a virtualizace má Windows Server 2012 významný vliv na způsob vývoje a nasazení serverových operačních systémů.

Základní funkce systému Windows Server 2012

Komplexní nástroje pro správu

Správce serveru a prostředí PowerShell byly výrazně vylepšeny, aby umožnily efektivnější správu serverových rolí a funkcí.

Správce serveru

Nový Správce serveru v systému Windows Server 2012 zjednodušuje správu serverů pomocí přehledného ovládacího panelu, který umožňuje sledování a správu služeb a rolí na více serverech.

Pokroky v oblasti virtualizace

Hyper-V, virtualizační platforma společnosti Microsoft, získala v systému Windows Server 2012 významná vylepšení, která umožňují vyšší škálovatelnost a výkon.

Vylepšení Hyper-V

Třetí verze Hyper-V v systému Windows Server 2012 přinesla funkce, jako je síťová virtualizace a replikace, které položily základy pro vysoce dostupná a flexibilní virtualizační prostředí.

Nové možnosti ukládání dat

V systému Windows Server 2012 byly zdokonaleny technologie ukládání dat, aby vyhovovaly potřebě nákladově efektivního a vysoce dostupného úložiště.

Prostory úložiště

Zavedení technologie Storage Spaces umožňuje organizacím dosáhnout srovnatelné redundance a výkonu na diskových polích, která nejsou součástí sítě SAN, což bylo dříve vyhrazeno dražším řešením SAN.

Význam systému Windows Server 2012 v současnosti

Konzistentní spolehlivost

I po vydání novějších verzí zůstává systém Windows Server 2012 spolehlivou volbou pro organizace, které potřebují osvědčený systém s komplexními funkcemi.

Pokračující podpora

Ačkoli společnost Microsoft ukončila hlavní podporu systému Windows Server 2012, stále je k dispozici rozšířená podpora, což znamená, že aktualizace zabezpečení a kritické záplaty budou poskytovány i nadále.

Systém Windows Server 2012 byl přelomovým bodem ve vývoji serverů Windows a nabídl řadu vylepšení a nových funkcí, které se v mnoha organizacích používají dodnes. Tento text kategorie poskytuje přehled důležitých aspektů systému Windows Server 2012 a jeho dalšího významu v prostředí IT.

Kategorie