Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - nepostradatelný podnikový software pro firmy i živnostníky Nejnovější verze kancelářského balíku Microsoft Office 2021 Standard Edition nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně...
4 216,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepostradatelný pro podnikové profesionály Nejnovější verze všestranného kancelářského balíku Microsoft Office , který se používá po celém světě, nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i...
4 546,90 Kč *

Microsoft Office 2021 - nejnovější software Office pro profesionální i soukromé uživatele

Office 2021 je k dispozici nejnovější verze osvědčeného softwarového balíku od společnosti Microsoft v různých edicích pro profesionální i soukromé uživatele. Zejména Office 2021 Standard a Office 2021 Professional Plus opět nabízejí výrazný nárůst funkcí i jednotlivých programů a rozšířených funkcí, a tím i mimořádně široký základ pro zvládání typických obchodních úloh v moderních firmách: jak při tvorbě a úpravách textů a výpočtů s komplexní spoluprací na dokumentech, tak při bezpečné výměně dat prostřednictvím komplexních bezpečnostních standardů, včetně komplexní komunikace se zaměstnanci i obchodními partnery. Tyto sady Office 2021 také povyšují spolupráci v cloudu - například i v domácí kanceláři - na novou úroveň, pro ještě vyšší Standard funkčnost a efektivitu.

Nové verze Office 2021 Standard i Office 2021 Professional Plus obsahují opět řadu optimalizací a doplňků osvědčených programů Office Word, Excel, PowerPoint a Outlook i dalších aplikací, které jsou k dispozici v závislosti na edici, zejména v oblasti společné úpravy dokumentů v reálném čase i bezpečné výměny dat a informací v týmech, přičemž díky funkci Data Loss Prevention je pro tento účel k dispozici mimořádně vysoký standard zabezpečení.

MS Office 2021 doplňuje digitální poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, který nahrazuje Skype. Programy Office lze používat také jako webové aplikace Office Web Apps. Zejména v edici Professional Plus mohou uživatelé využívat také nový MS Access pro různé analýzy dat,

Edice Microsoft Office 2021 Standard a Professional Pro najdete po oficiálním vydání v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitý software - využijete nižší cenu oproti příslušnému novému produktu - stačí kontaktovat náš tým a zjistit, kdy budou tyto edice Office pro vás dostupné.

Následující přehled představuje již známé funkce Office 2021 Standard a Professional Plus a další novinky této verze, které můžete využít.

Office 2021 - Klasické aplikace Office - ve verzi MS Office 2021 ještě výkonnější

V obou verzích Standard a Professional Plus tvoří klasické jednotlivé aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook opět páteř nových MS Office 2021: doplňují je digitální poznámkový blok OneNote, MS Publisher a komunikační nástroj Microsoft Teams. Výhradně ve verzi Professional Plus je obsažen také MS Access 2021.

Následující přehled stručně představuje tyto programy Office včetně jejich speciálních funkcí. Nejnovější podrobnosti o dalších funkcích dostupných v edici MS Office 2021 Standard a Professional Plus získáte od člena týmu společnosti Wiresoft.

 • Microsoft Word 2021 je jedním z nejdůležitějších programů všech edic sady Office pro vytváření nejrůznějších textových dokumentů pro profesionální i soukromé účely. V aktuální verzi program pro tvorbu textů podporuje korespondenci ještě komplexněji - nejen díky mnoha možnostem formátování a integraci obrazových a výpočetních prvků, ale také prostřednictvím různých optimalizovaných funkcí, které tyto úkoly stále více usnadňují. Patří mezi ně nástroj pro překlad integrovaný do Wordu, funkce diktování a také oprava pravopisu včetně gramatických chyb. Kromě toho si uživatelé mohou nechat texty při psaní předčítat nahlas a dále byla vylepšena i funkce hlasového zadávání. Pomocí editoru Word lze návrhy slov a pravopisu přijmout přímo kliknutím. Vylepšené rozpoznávání znaků textu psaného digitálním perem rovněž urychluje zadávání textu. Vylepšení se dočkala také integrace obrázků a grafiky, například integrace obrázkového formátu Apple HEIC bez předchozí konverze, do dokumentu Wordu lze integrovat složitější grafiku SVG a také ji škálovat a upravovat bez potřeby větší paměti.
 • Microsoft Excel 2021 v nové verzi Office opět nabízí množství výkonných funkcí a filtrů - patří mezi ně dynamická pole a také optimalizovaná funkce XVERWEIS, s jejíž pomocí lze data komplexně analyzovat a dále zpracovávat. Využít lze například i filtry časových os a různé funkce byly optimalizovány zejména pro finanční výpočty. Kromě toho Excel opět nabízí širokou kompatibilitu s formátem souborů CSV (Comma Separated Values).
 • Microsoft PowerPoint 2021 obsahuje stejně jako v předchozí verzi množství možností návrhu informativních prezentací a komplexních zpráv. Kromě úžasných efektů, jako je morfování grafiky a obrázků pro dynamické přechody, je lze v aplikaci PowerPoint 2021 také libovolně škálovat nebo animovat pomocí funkce zoom. Všechny animace lze také provádět pomocí digitálního pera. Aplikace Office navíc nabízí v možnostech sdílení zobrazení dokumentů PowerPoint pro řečníky a pomocí komunikačního nástroje Microsoft Forms mohou řečníci zahájit průzkum mezi účastníky prezentace.
 • Microsoft Outlook 2021 nabízí komplexní nástroje pro komunikaci nejen se zaměstnanci a obchodními partnery, kteří se nacházejí lokálně v dosahu, ale i pro globální výměnu zpráv a dat. Plánování společných schůzek usnadňuje mimo jiné automatické zohlednění různých časových pásem nebo časového rozdílu. Outlook 2021 také podporuje libovolný počet e-mailových účtů na jednoho uživatele, což usnadňuje správu při používání více účtů. Kromě toho je v Outlooku 2021 k dispozici nový panel nástrojů pro diktování  , včetně rozšířených hlasových příkazů a automatické interpunkce při psaní e-mailů.

Kromě těchto osvědčených aplikací Office mohou uživatelé sady Office 2021 Standard nebo edice Professional Plus používat také následující programy:

 • Office 2021 - Publisher 2021 je všestranný nástroj pro tvorbu prezentací a publikací všeho druhu, které lze i tisknout; aktuální verze nabízí také vylepšené rozpoznávání pera a funkce pro profesionální úpravu grafiky.
 • Office 2021 - OneNote 2021 je praktický digitální zápisník pro spontánní zaznamenávání nápadů a náčrtů. Lze jej propojit s dalšími programy Office a okamžitě je realizovat.
 • Office 2021 - Microsoft Teams nahrazuje Skype. Díky němu lze například zprávy v Outlooku sdílet přímo s ostatními kolegy a partnery.

Exkluzivně ve verzi Professional Plus MS Office 2021 mají uživatelé k dispozici také Access 2021:

 • Access 2021 nabízí mimo jiné optimalizované poskytování různých databázových aplikací: ty lze spouštět přímo v prohlížeči, což šetří úložný prostor a zvyšuje tak efektivitu. Data uložená v aplikaci Access 2021 lze například zpřístupnit také zabezpečená v databázi Microsoft SQL.

Office 2021 - zakoupení komplexních bezpečnostních funkcí v Office 2021 Standard a Professional Plus

Bezpečnost dokumentů a dat je ve verzi MS Office 2021 opět ústředním tématem, a to tím spíše, že spolupráce mnoha zaměstnanců na projektech v cloudu představuje nové výzvy pro ochranu před ztrátou a vyzrazením informací.

Za tímto účelem bude v Office 2021 pravděpodobně opět k dispozici funkce Group Policy Object (GPO) pro správu skupinových politik, které jsou zabezpečeny pomocí souborů ADMX (tzv. ADMinistrative XML Template Files). Toho lze využít i k řízení nastavení zabezpečení maker v externích dokumentech. Office 2021 Standard & Professional Plus lze pravděpodobně používat také na terminálovém serveru nebo serveru vzdálené plochy; pro více informací kontaktujte zástupce společnosti Wiresoft.

Jednou z vynikajících bezpečnostních funkcí MS Office verze 2021 je osvědčená prevence ztráty dat (DLP) - pro komplexní ochranu důvěrných informací nebo dat před cíleným nebo neúmyslným vyzrazením zaměstnancem. To je užitečné zejména pro ochranu citlivých dat, jako jsou osobní údaje v organizacích nebo firmách. DLP tak splňuje i požadavky DSVGO. Všechny pohyby dat jsou monitorovány pomocí dynamické kontroly založené na obsahu a jejich přenos prostřednictvím e-mailu nebo jiných internetových aplikací je zablokován, pokud hrozí riziko ztráty dat.

Pomocí prevence ztráty dat mohou správci vytvářet diferencované směrnice pro přístup k datům definovaným jako citlivá, pomocí kterých lze tento přístup částečně nebo zcela omezit, a také informovat uživatele o potenciálním riziku ztráty dat.

V MS Office 2021 Standard aProfessional Plus lze tato pravidla definovat i pro jednotlivé programy: Jaké informace mohou být v dokumentu obsaženy nebo sdíleny apod.

Při využívání cloudových služeb, jako je Microsoft OneDrive, tak nedochází ke ztrátě dat ani v případě výpadku serveru nebo chybných funkcí koncového zařízení; uživatelé k nim mohou přistupovat a upravovat je lokálně nezávisle.

Office 2021 - mnoho obecných výhod sady Microsoft Office 2021

Kromě těchto speciálních funkcí v jednotlivých aplikacích Office přesvědčí MS Office 2021 koupit v edicích Standard a Professional Plus také mnoha praktickými funkcemi obecného charakteru, které například podporují mobilní práci a intuitivní týmovou spolupráci - pro zvýšení efektivity při tvorbě dokumentů, tabulek nebo prezentací a také pro usnadnění komunikace mezi zaměstnanci.

K mnoha funkcím Office mají uživatelé přístup i na cestách, například pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s operačním systémem Windows - zde jim přístup usnadňují webové aplikace dostupné v Office 2021; přehledné uspořádání jednotlivých funkcí a prvků usnadňuje úpravu dokumentů na cestách; soubory lze s nimi také otevírat a sdílet v cloudu.

Nové desktopové rozhraní MS Office 2021 zaujme ještě přehlednějším zobrazením a uspořádáním všech prvků; řadu aplikací lze spustit i v tmavém režimu, což podporuje zejména práci šetrnou k očím. Přepracovaná rozbalovací nabídka usnadňuje vyhledávání e-mailů a dokumentů - za tímto účelem lze jedním kliknutím přepínat mezi schránkou a otevřenou složkou. Nabídka historie v desktopovém klientu nabízí také možnost návratu na naposledy navštívená místa. Telefonní čísla lze také maskovat, aby se vytvořilo větší soukromí a anonymita.

Také všechny programy v MS Office 2021 buy ještě více podporují přístupnost, například uplatňováním mezinárodních standardů a praktickými návrhy na usnadnění porozumění dokumentům, mezi něž patří i zvukové poznámky. Velký výběr zvuků také akusticky podporuje práci s MS Office 2021.

Kupte si Microsoft Office 2021 Standard a Professional Plus u Wiresoftu jako obchod s použitým softwarem

Obě nové edice Microsoft Office 2021 Standard a Professional Plus budou brzy - po oficiálním vydání - k dostání u společnosti Wiresoft jako použitý software.

Budete moci využít těchto výhod

 • Originální software Microsoft s platným licenčním klíčem - namísto zkušebních verzí s omezeným použitím nebo časově omezených verzí.
 • Označení jako "použitý software" neznamená žádné omezení funkčnosti softwaru.
 • Použitý software byl před dalším prodejem testován společností Wiresoft z hlediska plné použitelnosti.
 • Obchodování a používání použitého softwaru Microsoft je legální, protože je povoleno zákonem.
 • Při nákupu použité licence od společnosti Wiresoft vždy získáváte legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy k sadě Microsoft Office 2021 Edition Standard nebo Professional Plus, jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.