Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - nepostradatelný podnikový software pro firmy i živnostníky Nejnovější verze kancelářského balíku Microsoft Office 2021 Standard Edition nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně...
4 683,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepostradatelný pro podnikové profesionály Nejnovější verze všestranného kancelářského balíku Microsoft Office , který se používá po celém světě, nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i...
5 050,90 Kč *

Microsoft Office 2021 - nejnovější software Office pro profesionální i soukromé uživatele

Nejnovější verze osvědčeného softwarového balíku Office 2021 od společnosti Microsoft je k dispozici v různých edicích pro profesionální i soukromé uživatele. Zejména Office 2021 Standard a Office 2021 Professional Plus opět nabízejí výrazný nárůst funkcí i jednotlivých programů a rozšířených funkcí, a tedy mimořádně široký základ pro zvládnutí typických obchodních úloh v moderních firmách: jak při tvorbě a úpravách textů a výpočtů s komplexní spoluprací na dokumentech, tak při bezpečné výměně dat prostřednictvím komplexních bezpečnostních standardů, včetně komplexní komunikace se zaměstnanci a obchodními partnery. Tyto sady Office 2021 také zvyšují úroveň spolupráce v cloudu - například v domácí kanceláři - a zajišťují ještě vyšší standard funkčnosti a efektivity.

Nové verze Office 2021 Standard i Office 2021 Professional Plus opět obsahují řadu optimalizací a doplňků v osvědčených programech Office Word, Excel, PowerPoint a Outlook i v dalších aplikacích, které jsou k dispozici v závislosti na edici, zejména při společné úpravě dokumentů v reálném čase a bezpečné výměně dat a informací v týmech, přičemž díky funkci Data Loss Prevention mají k tomuto účelu k dispozici mimořádně vysoký bezpečnostní standard.

MS Office 2021 doplňuje digitální poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, který nahrazuje Skype. Programy Office lze používat také jako webové aplikace Office. Zejména v edici Professional Plus mohou uživatelé využívat nový MS Access také pro různé analýzy dat,

Edice Microsoft Office 2021 Standard a Professional Pro najdete v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitý software po oficiálním vydání - využijete tak nižší cenu ve srovnání s příslušným novým produktem - stačí kontaktovat náš tým a zjistit, kdy budou tyto edice Office k dispozici.

Následující přehled představuje již známé funkce Office 2021 Standard a Professional Plus a další novinky této verze, které můžete využít.

Klasické aplikace Office - ještě výkonnější ve verzi MS Office 2021

V edicích Standard i Professional Plus tvoří klasický samostatný program Word, Excel, PowerPoint a Outlook opět páteř nové sady MS Office 2021: doplňují je digitální poznámkový blok OneNote, MS Publisher a komunikační nástroj Microsoft Teams. MS Access 2021 je také obsažen výhradně ve verzi Professional Plus.

Následující přehled stručně představuje tyto programy Office včetně jejich speciálních funkcí. Nejnovější informace o dalších funkcích dostupných v edicích MS Office 2021 Standard a Professional Plus získáte od člena týmu společnosti Wiresoft.

 • Microsoft Word 2021 je jedním z nejdůležitějších programů ze všech edic sady Office pro vytváření nejrůznějších textových dokumentů pro profesionální i soukromé účely. V aktuální verzi program pro tvorbu textů podporuje korespondenci ještě komplexněji - nejen díky mnoha možnostem formátování a integraci obrazových a výpočetních prvků, ale také díky různým optimalizovaným funkcím, které tyto úkoly stále více usnadňují. Patří mezi ně nástroj pro překlad integrovaný do Wordu, funkce diktování a oprava pravopisu včetně gramatiky. Kromě toho si uživatelé mohou při psaní nechat předčítat texty nahlas a funkce hlasového zadávání byla také dále vylepšena. V editoru Word lze návrhy slov a pravopisu přijmout přímo kliknutím. Vylepšené rozpoznávání znaků textu psaného digitálním perem rovněž urychluje zadávání textu. Vylepšení se týkají také integrace obrázků a grafiky, například integrace obrázkového formátu Apple HEIC bez předchozí konverze, do dokumentu aplikace Word lze integrovat složitější grafiku SVG a také ji škálovat a upravovat, aniž by vyžadovala více paměti.
 • Microsoft Excel 2021 v nové verzi Office opět nabízí množství výkonných funkcí a filtrů - patří mezi ně dynamická pole a optimalizovaná funkce XVERWEIS, pomocí které lze data komplexně analyzovat a dále zpracovávat. Lze například používat filtry časových os a různé funkce byly optimalizovány zejména pro finanční výpočty; Excel navíc opět nabízí širokou kompatibilitu s formátem souborů CSV (Comma Separated Values).
 • Stejně jako v předchozí verzi obsahujeaplikace Microsoft PowerPoint 2021 opět širokou škálu možností návrhu informativních prezentací a komplexních zpráv. Kromě úžasných efektů, jako je morfování grafiky a obrázků pro dynamické přechody, je lze v aplikaci PowerPoint 2021 libovolně měnit nebo animovat pomocí funkce zoom. Všechny animace lze provádět také pomocí digitálního pera. Aplikace Office dále nabízí v možnostech sdílení zobrazení dokumentů PowerPoint pro řečníky a pomocí komunikačního nástroje Microsoft Forms mohou řečníci zahájit průzkum mezi účastníky prezentace.
 • Microsoft Outlook 2021 nabízí komplexní nástroje pro komunikaci nejen se zaměstnanci a obchodními partnery, kteří se nacházejí v místním dosahu, ale také pro globální výměnu zpráv a dat. Automatické zohlednění různých časových pásem nebo časového rozdílu mimo jiné usnadňuje plánování společných schůzek. Aplikace Outlook 2021 také podporuje libovolný počet e-mailových účtů pro jednoho uživatele, což usnadňuje správu při používání více účtů. Kromě toho je v aplikaci Outlook 2021 k dispozici nový panel nástrojů pro diktování  , včetně rozšířených hlasových příkazů a automatické interpunkce při psaní e-mailů.

Kromě těchto osvědčených aplikací Office mohou uživatelé edice Office 2021 Standard nebo Professional Plus používat také následující programy:

 • Publisher 2021 je všestranný nástroj pro tvorbu prezentací a publikací všeho druhu, které lze i tisknout; aktuální verze nabízí také vylepšené rozpoznávání pera a funkce pro profesionální úpravy grafiky.
 • OneNote 2021 je praktický digitální zápisník pro spontánní zaznamenávání nápadů a náčrtů. Lze jej propojit s dalšími programy Office a okamžitě je implementovat.
 • Microsoft Teams nahrazuje Skype. Díky němu lze například zprávy v aplikaci Outlook sdílet přímo s ostatními kolegy a partnery.

Exkluzivně ve verzi Professional Plus sady MS Office 2021 mají uživatelé k dispozici také Access 2021:

 • Access 2021 mimo jiné nabízí optimalizované poskytování různých databázových aplikací: ty lze spouštět přímo v prohlížeči, což šetří úložný prostor a zvyšuje efektivitu. Data uložená v aplikaci Access 2021 lze například zpřístupnit také zabezpečená v databázi Microsoft SQL.

Komplexní funkce zabezpečení v sadě Office 2021 Standard a Professional Plus koupit

Bezpečnost dokumentů a dat je ve verzi MS Office 2021 opět ústředním tématem, a to tím spíše, že spolupráce mnoha zaměstnanců na projektech v cloudu představuje nové výzvy pro ochranu před ztrátou a vyzrazením informací.

Za tímto účelem bude v Office 2021 pravděpodobně opět k dispozici funkce Group Policy Object (GPO) pro správu zásad skupiny, které jsou zabezpečeny pomocí souborů ADMX (tzv. ADMinistrative XML Template Files). To lze použít také k ovládání nastavení zabezpečení maker v externích dokumentech. Office 2021 Standard & Professional Plus lze pravděpodobně používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy; pro více informací kontaktujte zástupce společnosti Wiresoft.

Jednou z vynikajících bezpečnostních funkcí MS Office verze 2021 je osvědčená prevence ztráty dat (DLP) - pro komplexní ochranu důvěrných informací nebo dat před cíleným nebo neúmyslným vyzrazením zaměstnancem. To je užitečné zejména pro ochranu citlivých údajů, jako jsou osobní údaje v organizacích nebo firmách. DLP tak splňuje i požadavky DSVGO. Veškeré pohyby dat jsou monitorovány pomocí dynamické kontroly obsahu a jejich přenos prostřednictvím e-mailu nebo jiných internetových aplikací je zablokován, pokud existuje riziko ztráty dat.

Pomocí prevence ztráty dat mohou správci vytvářet diferencované pokyny pro přístup k datům definovaným jako citlivá, které lze částečně nebo zcela omezit, a informovat uživatele o potenciálních rizicích ztráty dat.

V MS Office 2021 Standard a Professional Plus lze tato pravidla definovat i pro jednotlivé programy: Jaké informace lze do dokumentu zahrnout nebo sdílet atd.

Při používání cloudových služeb, jako je Microsoft OneDrive, tak nedochází ke ztrátě dat ani v případě výpadku serveru nebo chybných funkcí koncového zařízení; uživatelé k nim mohou přistupovat a upravovat je nezávisle na místě.

Mnoho obecných výhod sady Microsoft Office 2021

Kromě těchto speciálních funkcí v jednotlivých aplikacích Office přesvědčí MS Office 2021 Buy ve verzích Standard a Professional Plus také mnoha praktickými funkcemi obecného charakteru, které například podporují mobilní práci a intuitivní týmovou spolupráci - zvyšují efektivitu při tvorbě dokumentů, tabulek nebo prezentací a také usnadňují komunikaci mezi zaměstnanci.

K mnoha funkcím sady Office mají uživatelé přístup i na cestách, například pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s operačním systémem Windows - zde jim přístup usnadňují webové aplikace dostupné v sadě Office 2021; přehledné uspořádání jednotlivých funkcí a prvků usnadňuje úpravu dokumentů na cestách; lze s nimi také otevírat a sdílet soubory v cloudu.

Nové rozhraní pracovní plochy MS Office 2021 zaujme ještě přehlednějším zobrazením a uspořádáním všech prvků; mnoho aplikací lze spustit i v tmavém režimu, což podporuje zejména práci šetrnou k očím. Přepracovaná rozbalovací nabídka usnadňuje vyhledávání e-mailů a dokumentů - za tímto účelem lze jedním kliknutím přepínat mezi poštovní schránkou a otevřenou složkou. Nabídka historie v desktopovém klientovi nabízí také možnost návratu na poslední navštívená místa. Telefonní čísla lze také maskovat, aby se zvýšilo soukromí nebo anonymita.

Také všechny programy v MS Office 2021 buy ještě více podporují přístupnost, například uplatňováním mezinárodních standardů a praktickými návrhy na usnadnění porozumění dokumentům, mezi něž patří i zvukové poznámky. Velký výběr zvuků také akusticky podporuje práci s MS Office 2021.

Buy Microsoft Office 2021 Standard and Professional Plus at Wiresoft as used software shop

Dvě nové edice Microsoft Office 2021 Standard a Professional Plus budou brzy - po oficiálním vydání - k dispozici u společnosti Wiresoft jako použitý software.

Využijete tyto výhody

 • Originální software společnosti Microsoft s platným licenčním klíčem - namísto zkušebních verzí s omezeným použitím nebo časově omezených verzí.
 • Označení "použitý software" neznamená žádné omezení funkčnosti softwaru.
 • Použitý software byl před dalším prodejem otestován společností Wiresoft z hlediska plné použitelnosti.
 • Obchodování s použitým softwarem společnosti Microsoft a jeho používání je legální, protože je povoleno zákonem.
 • Při nákupu použité licence od společnosti Wiresoft vždy získáte legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy k Microsoft Office 2021 Edition Standard nebo Professional Plus, kontaktujte nás prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.