Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionální vývojářský software pro macOS v zakoupené verzi Visual Studio 2017 pro Mac Professional Edition poskytuje uživatelům výkonné funkce a vylepšení produktivity IDE pro vytváření multiplatformních...
2 887,90 Kč *

Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac: Vaše platforma pro vývoj aplikací pro Mac

Přehled Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac

Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac je výkonné integrované vývojové prostředí (IDE) navržené speciálně pro vývojáře pro Mac. Tento software poskytuje komplexní nástroje a funkce pro vytváření, testování a ladění nativních aplikací pro Mac, mobilních aplikací a webových aplikací.

Klíčové funkce Visual Studio 2017 pro Mac

Vývoj napříč platformami

Jednou z výjimečných funkcí Visual Studia 2017 pro Mac je možnost vyvíjet napříč platformami. Vývojáři mohou vytvářet aplikace pro macOS, iOS, Android a web, což výrazně rozšiřuje dosah jejich aplikací.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní Visual Studia 2017 pro Mac je uživatelsky přívětivé a snadno pochopitelné. Vývojářům umožňuje rychlou orientaci a efektivní práci. IDE také nabízí řadu integrovaných nástrojů, které urychlují vývoj.

Integrace se službou Azure

Visual Studio 2017 pro Mac nabízí bezproblémovou integraci s Microsoft Azure, cloudovou platformou společnosti Microsoft. Vývojáři tak mohou snadno škálovat své aplikace do cloudu a využívat různé cloudové služby.

Podpora a zdroje

Microsoft je známý svou podporou vývojářské komunity a Visual Studio 2017 pro Mac není výjimkou. IDE je pravidelně aktualizováno a poskytuje přístup k rozsáhlým zdrojům, jako je dokumentace, výukové programy a fóra. Aktivní komunita umožňuje vývojářům sdílet své znalosti a učit se jeden od druhého.

Závěr

Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac je komplexní vývojové prostředí, které splňuje potřeby vývojářů pro Mac. Díky podpoře různých platforem, uživatelsky přívětivému rozhraní a integraci s cloudem Microsoft Azure poskytuje toto IDE všechny nástroje a funkce potřebné k vývoji a správě vysoce kvalitních aplikací. Pokud hledáte spolehlivé a výkonné IDE pro vývoj aplikací pro Mac, je Microsoft Visual Studio 2017 pro Mac ideální volbou. Umožní vám efektivně a úspěšně realizovat vaše vývojové projekty.

Kategorie