Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - kupte si program společnosti Microsoft pro různé vizualizace jako použitý software Visio Professional 2013 je nejobsáhlejší edicí této verze programu Microsoft Visio; obsahuje nejen podstatně více šablon pro...
1 828,90 Kč *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - kupte si osvědčený program pro profesionální vizualizace jako použitý software Aplikace Visio Standard 2013 nabízí širokou škálu šablon pro tvorbu diagramů v mnoha oblastech podnikání: lze tak diferencovaně...
1 364,90 Kč *

Microsoft Visio 2013: Přehledná vizualizace a tvorba diagramů

Microsoft Visio 2013 na první pohled

Microsoft Visio 2013 je starší, ale stále užitečná verze tohoto softwarového řešení, které se specializuje na tvorbu diagramů, vývojových diagramů, organizačních schémat a dalších vizuálních zobrazení. Přestože nenabízí nejnovější funkce, je Visio 2013 stále cennou volbou pro firmy a profesionály, kteří chtějí vizualizovat složité informace jasným a srozumitelným způsobem.

Funkce aplikace Microsoft Visio 2013

Tvorba diagramů

Jednou z hlavních funkcí aplikace Microsoft Visio 2013 je snadná tvorba diagramů. Můžete si vybrat z různých tvarů a šablon a vytvořit diagramy, které splňují vaše požadavky.

Vývojové diagramy a vizualizace procesů

Aplikace Visio 2013 je vhodná zejména pro tvorbu vývojových diagramů a vizualizaci podnikových procesů. Procesní toky můžete vizualizovat přehledně a srozumitelně.

Propojování dat a automatizace

Ačkoli aplikace Visio 2013 nenabízí nejpokročilejší funkce propojování dat a automatizace, můžete do diagramů začlenit data a zjednodušit si opakující se úlohy.

Proč používat Microsoft Visio 2013?

Osvědčená spolehlivost

Aplikace Visio 2013 se osvědčila jako spolehlivý software pro tvorbu diagramů a používá ji mnoho organizací. Nabízí solidní základní funkce pro vizualizaci informací.

Úspora nákladů

Pokud hledáte cenově výhodnou možnost tvorby diagramů a nepotřebujete všechny nejnovější funkce, může být aplikace Visio 2013 ekonomickou volbou.

Závěr

Aplikace Microsoft Visio 2013 nabízí základní funkce pro tvorbu diagramů a vizualizaci informací. Ačkoli nenabízí nejnovější funkce a integrace, stále je solidní volbou pro podniky, které potřebují cenově výhodné řešení vizualizace. Pokud hledáte jednoduchý způsob vytváření diagramů a vizualizace složitých informací, Microsoft Visio 2013 může splnit vaše potřeby. Mějte však na paměti, že se jedná o starší verzi, která postrádá některé pokročilé funkce a integrace dostupné v novějších verzích.

Kategorie