Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
VMWARE WORKSTATION PRO 16 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 PRO WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 pro Windows je nepostradatelným nástrojem pro každou společnost. Umožňuje zaměstnancům pracovat odkudkoli a na jakémkoli zařízení. Pomocí VMware Workstation Pro 16 můžete na jednom počítači spustit více...
3 138,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 pro Windows je výkonný virtualizační software Desktop, který umožňuje provozovat více operačních systémů na jednom počítači. Je ideální pro vývojáře softwaru, testery a IT profesionály, kteří potřebují na svých...
2 693,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 PRO WINDOWS
Jako zákazník VMware Workstation Pro 14 pro Windows jsem s výkonem a funkcemi tohoto softwaru velmi spokojen. Možnost spustit na počítači více operačních systémů současně je velmi užitečná a uživatelské rozhraní se snadno používá. Neměl...
2 247,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 17 pro Windows: Výkonná virtualizace na pracovišti VMware Workstation Pro 17 pro Windows je nejmodernější virtualizační software, který uživatelům umožňuje vytvářet a spouštět virtuální počítače na počítačích se...
4 007,90 Kč *

VMware Workstation Pro: Výkonná virtualizace pro stolní počítače

Přehled VMware Workstation Pro

VMware Workstation Pro je pokročilý virtualizační software, který umožňuje jednotlivcům i IT profesionálům provozovat více operačních systémů na jednom fyzickém počítači. Toto výkonné řešení nabízí širokou škálu funkcí a možností pro vytváření, správu a testování virtuálních prostředí.

Základní funkce VMware Workstation Pro

Virtualizace na nejvyšší úrovni

VMware Workstation Pro umožňuje vytvářet a spouštět virtuální počítače (VM) na stolním počítači. Díky tomu můžete na jednom počítači používat různé operační systémy, aplikace a vývojová prostředí.

Technologie snímků

Důležitou funkcí VMware Workstation Pro je technologie snapshotů. Snímky umožňují zmrazit stav virtuálních počítačů v určitém časovém okamžiku a později se k němu snadno vrátit. To je užitečné zejména při testování a vývojové práci.

Izolovaná prostředí

VMware Workstation Pro nabízí izolovaná virtuální prostředí, která pracují nezávisle na sobě. To znamená, že v oddělených virtuálních počítačích můžete provozovat různé operační systémy a aplikace, aniž by docházelo ke konfliktům.

Proč používat VMware Workstation Pro?

Vývojová a testovací prostředí

VMware Workstation Pro je ideální pro vývojáře a testery, protože jim umožňuje vytvářet a testovat různé operační systémy a softwarové konfigurace bez nutnosti použití fyzického hardwaru.

Zabezpečení a izolace

Izolace virtuálních prostředí poskytuje další vrstvu zabezpečení, protože potenciálně škodlivé aplikace nebo soubory ve virtuálním počítači neovlivní váš hlavní operační systém.

Závěr

VMware Workstation Pro je působivá virtualizační platforma, která nabízí výkonné možnosti stolních počítačů. Díky možnosti spouštět různé operační systémy v izolovaných prostředích a technologii snapshotů pro snadné obnovení je nezbytným nástrojem pro vývojáře, testery a IT profesionály. Pokud chcete zvýšit svou produktivitu, vylepšit své vývojové prostředí nebo jednoduše provozovat více operačních systémů na jednom počítači, VMware Workstation Pro je tou správnou volbou. Investujte do tohoto virtualizačního softwaru, abyste optimalizovali své pracovní postupy a získali ze svého stolního počítače více.

Kategorie