Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
VMWARE WORKSTATION PRO 16 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 PRO WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 pro Windows je nepostradatelným nástrojem pro každou společnost. Umožňuje zaměstnancům pracovat odkudkoli a na jakémkoli zařízení. Pomocí VMware Workstation Pro 16 můžete na jednom počítači spustit více...
3 138,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 PRO WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 pro Windows je výkonný virtualizační software Desktop, který umožňuje provozovat více operačních systémů na jednom počítači. Je ideální pro vývojáře softwaru, testery a IT profesionály, kteří potřebují na svých...
2 693,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 PRO WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 PRO WINDOWS
Jako zákazník VMware Workstation Pro 14 pro Windows jsem s výkonem a funkcemi tohoto softwaru velmi spokojen. Možnost spustit na počítači více operačních systémů současně je velmi užitečná a uživatelské rozhraní se snadno používá. Neměl...
2 247,90 Kč *
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Jak používat VMware Workstation Pro 17 Ve virtuálním počítači VMware Workstation Pro lze spustit jakoukoli aplikaci běžící na počítači Standard. VMware Workstation Pro 17 je kompletní počítač s plnými možnostmi sítí a zařízení. Každý...
4 007,90 Kč *

Co umí Workstation Pro?

VMware Workstation Pro nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů pro návrh softwaru pro libovolná koncová zařízení i platformy nebo cloudy a pro jeho testování v nejrůznějších prostředích. Workstation Pro funguje jako datové centrum, které běží na jediném počítači. V závislosti na verzi jsou na stránkách Workstation Pro obsaženy následující funkce a vlastnosti:

 • Současný běh několika operačních systémů na jednom počítači: Pomocí VMware Workstation Pro lze vytvářet nejen skutečné virtuální počítače s Linuxem a Windows, ale i další Desktop-, tabletová i jiná prostředí, včetně simulace virtuální sítě a síťových podmínek. Vytvořené virtuální počítače lze také použít pro vývoj kódu, architekturu řešení a testování aplikací.
 • Vytvoření zabezpečeného připojení k serverům vSphere, ESXi a dalším serverům Workstation: VMware Workstation Pro lze použít ke spuštění a ovládání nejen virtuálních počítačů, ale i fyzických hostitelů. Ty lze použít jako hostitele Remote k provádění typických úloh správy, jako je vypnutí a restart, řízení napájení, aktivace režimu údržby a vytváření nových virtuálních počítačů.
 • Díky osvědčenému integrovanému hypervizoru VMware lze snadno přenášet virtuální počítače mezi místními počítači, což dále pomáhá zvyšovat produktivitu vývojářů.
 • Velké množství funkcí pro vývoj a testování prakticky na jakékoli platformě: Workstation Pro podporuje nejen stovky různých operačních systémů, ale je také kompatibilní s různými Cloud- a kontejnerovými technologiemi, jako jsou Docker a Kubernetes.
 • Vysoká ochrana díky izolaci prostředí: Workstation Pro má jeden z nejbezpečnějších hypervizorů, který nabízí výkonné funkce pro profesionály v oblasti zabezpečení IT, včetně vytvoření bezpečné druhé pracovní plochy, která umožňuje používat různá nastavení pro ochranu dat, síťové konfigurace a nástroje, a také různé forenzní nástroje pro identifikaci zranitelností operačního systému.

Další funkce Workstation Pro

Workstation Pro nabízí podstatně více funkcí a možností než přehrávač Workstation, se kterým není možné spustit několik virtuálních počítačů současně. V závislosti na použité verzi Workstation Pro jsou zahrnuty také následující funkce:

 • Jednoduché přihlášení SSH kliknutím myši, údaje o připojení je třeba zadat pouze poprvé.
 • Pomocí Workstation Pro lze šifrovat virtuální počítače a spouštět šifrované virtuální počítače. Kromě toho lze omezit práva uživatelů za účelem konfigurace virtuálních počítačů.
 • Virtuální sítě hostitelů Windows lze přejmenovat, včetně DHCP, NAT, IP adres, segmentů LAN, Samby (Linux) a simulace ztráty paketů a latence.
 • Pomocí funkce snímků mohou testeři a vývojáři po změnách nebo aktualizacích obnovit předchozí stav virtuálního počítače.
 • Klonování virtuálních počítačů je možné ve dvou variantách: propojené klony jsou kopie virtuálního počítače, které sdílejí virtuální pevný disk; úplné klony jsou naopak kompletní kopie virtuálního počítače nebo kopie virtuálních pevných disků.
 • Pomocí Workstation Server v VMware Workstation Pro lze spouštět sdílené nebo Remote virtuální počítače a používat je na jiných VMware pracovních stanicích prostřednictvím sítě.
 • Pomocí nového nástroje vctl, rozhraní příkazového řádku, lze nasadit místní kontejnery OCI a clustery Kubernetes, včetně možností izolace virtuálních počítačů, virtuálních sítí a virtuálních zdrojů; virtuální počítače a kontejnery lze také spustit na jednom počítači.
 • Workstation Pro slouží jako vývojové a testovací funkce pro všechny platformy a také pro virtualizaci operačních systémů x86.
 • Lze vytvářet a konfigurovat komplexní virtuální sítě IPv4 a IPv6 pro virtuální počítače - včetně simulace latencí a šířky pásma sítě pro vytvoření reálných scénářů.
 • Výkonná 3D grafika nové verze Workstation Pro umožňuje plynulý běh 3D aplikací, včetně podpory DirectX 11 a OpenGL 4.1 ve virtuálních počítačích a hrách.

Obecné požadavky na systém

VMware Workstation Pro lze spustit na hardwaru x86 Standard s procesory Intel a AMD (64 bitů) i na hostitelských operačních systémech Windows a Linux (64 bitů). Musí být splněny následující minimální požadavky:

 • Kompatibilní procesor x86/AMD64 s 64bitovou verzí, rok 2011 nebo vyšší (jednotlivé procesory nejsou podporovány)
 • Core-Rychlost: 1,3 GHz nebo vyšší
 • Paměť: 2 GB; doporučeno 4 GB RAM nebo více

V závislosti na verzi VMware Workstation Pro mohou platit jiné nebo vyšší požadavky.