Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - komplexní balík pro profesionály v oblasti podnikání jako kupní verze S MS Office-Edition 2010 Professional Plus profesionálové z oblasti podnikání mají všechny programy Microsoft v jednom...
943,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - komplexní kancelářský software jako kupní verze MS Office-Edition 2010 Standard patří k nejoblíbenějším Office-verzím od Microsoftu, jejichž rozsáhlé portfolio programů a funkcí obsahuje vše, co uživatelé...
766,90 Kč *

MS Office 2010 Standard

Standardní edice Office 2010 již nabízí více programů než Office 2010 Home and Student nebo Home and Business: obsahuje také Outlook a Publisher, které jsou nepostradatelné pro komunikaci a publikování tiskových a online médií. To rozšiřuje možnosti mimo čistě soukromé použití a umožňuje profesionální práci v každé oblasti. Kromě toho bylo přepracováno a zmodernizováno rozhraní počítače, takže jeho používání je ještě intuitivnější.

MS Office 2010 Standard obsahuje tyto jednotlivé programy

 • Word 2010 pro zpracování textu
 • Excel 2010 pro tabulky
 • PowerPoint 2010 pro prezentace
 • Outlook 2010 pro správu e-mailů, kalendářů a kontaktů
 • OneNote 2010 pro vytváření a používání poznámek
 • Publisher 2010 pro publikování na počítači

Word 2010 - všestranný program pro zpracování textu

Word je klasickou součástí každé verze sady Office. Tento všestranný software pro zpracování textu obsahuje širokou škálu funkcí a šablon, které lze intuitivně použít k vytvoření profesionálního, atraktivního dokumentu z jakéhokoli textu - pro jakýkoli účel: od obchodní korespondence ve firmě přes referáty a diplomové práce ve škole a na univerzitě až po letáky a knihy, které lze následně publikovat připravené k tisku.

Excel 2010 - pro rozsáhlé tabulky

Excel je výkonným základem pro provádění složitých matematických, ekonomických a statistických výpočtů a analýz. Tento tabulkový procesor nabízí k tomuto účelu širokou škálu funkcí, které potěší i ty nejnáročnější uživatele. Kromě toho program obsahuje také široký výběr typů diagramů pro přehlednou prezentaci výsledků analýzy.

PowerPoint 2010 - pro přesvědčivý design prezentací

PowerPoint nabízí vše potřebné pro vizualizaci nejrůznějších informací. Mnoho šablon prezentačních snímků a prvků usnadňuje tvorbu profesionálních prezentací s cílem přehledně prezentovat obsah přednášek a upoutat tak pozornost posluchačů. PowerPoint lze používat k vytváření prezentací nejen ve firmách, ale také ve výzkumu, na školách a univerzitách.

Outlook 2010 - správa e-mailů, kontaktů, schůzek a dalších položek

Outlook tvoří nepostradatelný základ moderní komunikace ve firmách: To zahrnuje nejen profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také centrální správu a koordinaci schůzek a obchodních kontaktů - což je jeden z typických úkolů moderní kancelářské rutiny.

OneNote 2010 - digitální poznámkový blok

OneNote poskytuje uživatelům největší flexibilitu při shromažďování textu, obrázků, digitálního rukopisu a zvukových a obrazových záznamů na jednom centrálním místě. Výkonné vyhledávací funkce pomáhají uživatelům rychle najít uložené informace a umožňují jim efektivně spolupracovat s ostatními uživateli.

Publisher 2010 - pro profesionální publikování na počítači

S aplikací Publisher mají uživatelé sady Office 2010 Standard k dispozici všestranný DTP software, který jim umožní profesionálně vytvářet všechny druhy reklamních materiálů, ať už online nebo offline. K tomuto účelu nabízí software širokou škálu možností designu nejen pro firmy, ale i pro soukromé uživatele, včetně úprav obrázků - pro tisk letáků, dopisů apod. a online zpravodajů.

MS Office 2010 Professional Plus

Kromě jednotlivých programů, které jsou již součástí MS Office 2010 Standard, nabízí edice Professional Plus také:

 • Access 2010 pro vytváření databází
 • InfoPath 2010 pro vytváření a správu formulářů

Access 2010 - databázové aplikace pro profesionály i začátečníky

Microsoft Access je výkonný a snadno pochopitelný program, s jehož pomocí lze v několika krocích vytvářet a spravovat složité databáze a aplikace podle individuálních požadavků a zpřístupnit je tak ostatním uživatelům ve firmě, ale i zákazníkům. Systém správy databází nabízí různé nástroje, které umožňují smysluplně strukturovat a spravovat i velké množství dat.

InfoPath 2010 - vytváření výkonných formulářů

InfoPath je univerzální nástroj pro urychlení podnikových procesů, které zahrnují shromažďování a organizaci informací pomocí individuálně vytvořených formulářů. Kromě podnikových uživatelů ve firmách využívají výkonné funkce, které InfoPath nabízí, také IT oddělení a vývojáři, kteří mohou vytvářet například formuláře pro evidenci pracovní doby, průzkumy nebo pojištění. Výkonný modul pro úpravy XML v kombinaci s integrovanými standardními ovládacími prvky umožňuje automatizaci mnoha procesů s připojením k serveru SharePoint 2010.

Systémové požadavky pro MS Office 2010 Standard / Professional Plus

Na rozdíl od předchozí verze jsou nyní k dispozici ke stažení dvě verze Office 2010: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení se při stahování nainstaluje 32bitová verze, aby se předešlo problémům s kompatibilitou s 64bitovou verzí na starších počítačích nebo operačních systémech. 64bitová verze je vhodná především pro úpravy souborů aplikace Excel nebo MS Project o velikosti větší než 2 GB, protože nabízí více než 4 GB paměti. Nové rozhraní Ribbon také vyžaduje více místa na pevném disku než starší verze. Jinak platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: min. Windows 7 až max. Windows 10 nebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - doporučuje se 1 GHz, aby bylo možné používat aplikaci Microsoft Outlook
 • Paměť RAM: min. 256 MB RAM - pro používání služeb aplikace Outlook se doporučuje min. 512 MB
 • Místo na pevném disku: min. 3,5 GB pro Office 2010 Professional Plus
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akcelerací DirectX9c

Koupit MS Office 2010 Editions Standard and Professional Plus levně u Wiresoft

obchodě Wiresoft Software Shop najdete edice Office 2010 Standard a Professional Plus jako licence pro jednoho uživatele - ty jsou obvykle k dispozici pouze ve formě objemové licence  pro firmy.

Vaše výhody při nákupu softwaru Office 2010 u společnosti Wiresoft:

 • S těmito edicemi získáte přístup k dalším programům Office, které nejsou součástí běžných volně dostupných edic.
 • Licence na program pro jednoho uživatele nabízené pro obě edice Office 2010 jsou čistě nákupní verze, které vás nezavazují k předplatnému softwaru, jak je stále častěji nabízeno u novějších verzí, ale které obvykle znamenají aktualizace, za které se platí.

Z těchto důvodů se nákup softwaru od společnosti Wiresoft vyplatí dvojnásob, zejména pokud nechcete přecházet na novější operační systém. Zejména soukromí uživatelé, ale i osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky tak mohou využívat všech výhod edic MS Office 2010 dostupných v obchodě se softwarem a navíc ušetřit, protože je získají za mimořádně výhodnou cenu. Jak to funguje?

Koupit Microsoft Office 2010 jako použitý software

Wiresoft nabízí MS Office 2010 ve zmíněných edicích i v dalších verzích jako používaný software. To znamená, že jako takzvaný použitý software pochází od předchozího uživatele - obvykle větší společnosti - takže u společnosti Wiresoft jsou výrazně levnější než licence stejného softwaru - pokud je vůbec ještě k dispozici u jiného prodejce.

Takový použitý software nemusí být nutně nainstalován nebo používán. Téměř každá softwarová licence nabízená společností Wiresoft - zejména licence pro MS Office 2010 - pochází z objemové licence, která je vždy určena pro větší počet pracovních stanic nebo uživatelů a byla zakoupena firmami v určitém pevně stanoveném rozsahu. Ty jsou oprávněny prodávat takové objemové licence nebo jejich části, které nejsou vyžadovány od společnosti Wiresoft. Ty jsou přitom rozděleny do jednotlivých licencí.

To neovlivňuje ani neomezuje jejich obecnou funkčnost, ale umožňuje našim zákazníkům zakoupit si určité edice, jako jsou Standard a Professional Pro.

Dělení a další prodej objemových licencí MS Office 2010 a dalších programů společnosti Microsoft je legální a bylo výslovně potvrzeno i soudy.

Bezpečnost při nákupu softwaru s Wiresoftem

K aktivaci softwaru Office v počítači je zapotřebí svazkový licenční klíč - nazývaný také Multi-Activation-Key (MAK). To platí přesně pro počet počítačů definovaný pro licenci svazku. Se společností Wiresoft si můžete být vždy jisti, že obdržíte plně použitelný softwarový produkt, který na vašem počítači poběží funkčně a neomezeně dlouho!

Kromě těchto edic Office 2010 najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také novější verze a další software společnosti Microsoft k prodeji. Máte-li jakékoli dotazy k Office 2010 Standard a Professional Plus nebo k jakémukoli jinému programu MS, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

MS Office 2010 Standard

Standardní edice Office 2010 již nabízí více programů než Office 2010 Home and Student nebo Home and Business: obsahuje také Outlook a Publisher, které jsou nepostradatelné pro komunikaci a publikování tiskových a online médií. To rozšiřuje možnosti mimo čistě soukromé použití a umožňuje profesionální práci v každé oblasti. Kromě toho bylo přepracováno a zmodernizováno rozhraní počítače, takže jeho používání je ještě intuitivnější.

MS Office 2010 Standard obsahuje tyto jednotlivé programy

 • Word 2010 pro zpracování textu
 • Excel 2010 pro tabulky
 • PowerPoint 2010 pro prezentace
 • Outlook 2010 pro správu e-mailů, kalendářů a kontaktů
 • OneNote 2010 pro vytváření a používání poznámek
 • Publisher 2010 pro publikování na počítači

Word 2010 - všestranný program pro zpracování textu

Word je klasickou součástí každé verze sady Office. Tento všestranný software pro zpracování textu obsahuje širokou škálu funkcí a šablon, které lze intuitivně použít k vytvoření profesionálního, atraktivního dokumentu z jakéhokoli textu - pro jakýkoli účel: od obchodní korespondence ve firmě přes referáty a diplomové práce ve škole a na univerzitě až po letáky a knihy, které lze následně publikovat připravené k tisku.

Excel 2010 - pro rozsáhlé tabulky

Excel je výkonným základem pro provádění složitých matematických, ekonomických a statistických výpočtů a analýz. Tento tabulkový procesor nabízí k tomuto účelu širokou škálu funkcí, které potěší i ty nejnáročnější uživatele. Kromě toho program obsahuje také široký výběr typů diagramů pro přehlednou prezentaci výsledků analýzy.

PowerPoint 2010 - pro přesvědčivý design prezentací

PowerPoint nabízí vše potřebné pro vizualizaci nejrůznějších informací. Mnoho šablon prezentačních snímků a prvků usnadňuje tvorbu profesionálních prezentací s cílem přehledně prezentovat obsah přednášek a upoutat tak pozornost posluchačů. PowerPoint lze používat k vytváření prezentací nejen ve firmách, ale také ve výzkumu, na školách a univerzitách.

Outlook 2010 - správa e-mailů, kontaktů, schůzek a dalších položek

Outlook tvoří nepostradatelný základ moderní komunikace ve firmách: To zahrnuje nejen profesionální organizaci e-mailového provozu, ale také centrální správu a koordinaci schůzek a obchodních kontaktů - což je jeden z typických úkolů moderní kancelářské rutiny.

OneNote 2010 - digitální poznámkový blok

OneNote poskytuje uživatelům největší flexibilitu při shromažďování textu, obrázků, digitálního rukopisu a zvukových a obrazových záznamů na jednom centrálním místě. Výkonné vyhledávací funkce pomáhají uživatelům rychle najít uložené informace a umožňují jim efektivně spolupracovat s ostatními uživateli.

Publisher 2010 - pro profesionální publikování na počítači

S aplikací Publisher mají uživatelé sady Office 2010 Standard k dispozici všestranný DTP software, který jim umožní profesionálně vytvářet všechny druhy reklamních materiálů, ať už online nebo offline. K tomuto účelu nabízí software širokou škálu možností designu nejen pro firmy, ale i pro soukromé uživatele, včetně úprav obrázků - pro tisk letáků, dopisů apod. a online zpravodajů.

MS Office 2010 Professional Plus

Kromě jednotlivých programů, které jsou již součástí MS Office 2010 Standard, nabízí edice Professional Plus také:

 • Access 2010 pro vytváření databází
 • InfoPath 2010 pro vytváření a správu formulářů

Access 2010 - databázové aplikace pro profesionály i začátečníky

Microsoft Access je výkonný a snadno pochopitelný program, s jehož pomocí lze v několika krocích vytvářet a spravovat složité databáze a aplikace podle individuálních požadavků a zpřístupnit je tak ostatním uživatelům ve firmě, ale i zákazníkům. Systém správy databází nabízí různé nástroje, které umožňují smysluplně strukturovat a spravovat i velké množství dat.

InfoPath 2010 - vytváření výkonných formulářů

InfoPath je univerzální nástroj pro urychlení podnikových procesů, které zahrnují shromažďování a organizaci informací pomocí individuálně vytvořených formulářů. Kromě podnikových uživatelů ve firmách využívají výkonné funkce, které InfoPath nabízí, také IT oddělení a vývojáři, kteří mohou vytvářet například formuláře pro evidenci pracovní doby, průzkumy nebo pojištění. Výkonný modul pro úpravy XML v kombinaci s integrovanými standardními ovládacími prvky umožňuje automatizaci mnoha procesů s připojením k serveru SharePoint 2010.

Systémové požadavky pro MS Office 2010 Standard / Professional Plus

Na rozdíl od předchozí verze jsou nyní k dispozici ke stažení dvě verze Office 2010: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení se při stahování nainstaluje 32bitová verze, aby se předešlo problémům s kompatibilitou s 64bitovou verzí na starších počítačích nebo operačních systémech. 64bitová verze je vhodná především pro úpravy souborů aplikace Excel nebo MS Project o velikosti větší než 2 GB, protože nabízí více než 4 GB paměti. Nové rozhraní Ribbon také vyžaduje více místa na pevném disku než starší verze. Jinak platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: min. Windows 7 až max. Windows 10 nebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - doporučuje se 1 GHz, aby bylo možné používat aplikaci Microsoft Outlook
 • Paměť RAM: min. 256 MB RAM - pro používání služeb aplikace Outlook se doporučuje min. 512 MB
 • Místo na pevném disku: min. 3,5 GB pro Office 2010 Professional Plus
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akcelerací DirectX9c

Koupit MS Office 2010 Editions Standard and Professional Plus levně u Wiresoft

obchodě Wiresoft Software Shop najdete edice Office 2010 Standard a Professional Plus jako licence pro jednoho uživatele - ty jsou obvykle k dispozici pouze ve formě objemové licence  pro firmy.

Vaše výhody při nákupu softwaru Office 2010 u společnosti Wiresoft:

 • S těmito edicemi získáte přístup k dalším programům Office, které nejsou součástí běžných volně dostupných edic.
 • Licence na program pro jednoho uživatele nabízené pro obě edice Office 2010 jsou čistě nákupní verze, které vás nezavazují k předplatnému softwaru, jak je stále častěji nabízeno u novějších verzí, ale které obvykle znamenají aktualizace, za které se platí.

Z těchto důvodů se nákup softwaru od společnosti Wiresoft vyplatí dvojnásob, zejména pokud nechcete přecházet na novější operační systém. Zejména soukromí uživatelé, ale i osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky tak mohou využívat všech výhod edic MS Office 2010 dostupných v obchodě se softwarem a navíc ušetřit, protože je získají za mimořádně výhodnou cenu. Jak to funguje?

Koupit Microsoft Office 2010 jako použitý software

Wiresoft nabízí MS Office 2010 ve zmíněných edicích i v dalších verzích jako používaný software. To znamená, že jako takzvaný použitý software pochází od předchozího uživatele - obvykle větší společnosti - takže u společnosti Wiresoft jsou výrazně levnější než licence stejného softwaru - pokud je vůbec ještě k dispozici u jiného prodejce.

Takový použitý software nemusí být nutně nainstalován nebo používán. Téměř každá softwarová licence nabízená společností Wiresoft - zejména licence pro MS Office 2010 - pochází z objemové licence, která je vždy určena pro větší počet pracovních stanic nebo uživatelů a byla zakoupena firmami v určitém pevně stanoveném rozsahu. Ty jsou oprávněny prodávat takové objemové licence nebo jejich části, které nejsou vyžadovány od společnosti Wiresoft. Ty jsou přitom rozděleny do jednotlivých licencí.

To neovlivňuje ani neomezuje jejich obecnou funkčnost, ale umožňuje našim zákazníkům zakoupit si určité edice, jako jsou Standard a Professional Pro.

Dělení a další prodej objemových licencí MS Office 2010 a dalších programů společnosti Microsoft je legální a bylo výslovně potvrzeno i soudy.

Bezpečnost při nákupu softwaru s Wiresoftem

K aktivaci softwaru Office v počítači je zapotřebí svazkový licenční klíč - nazývaný také Multi-Activation-Key (MAK). To platí přesně pro počet počítačů definovaný pro licenci svazku. Se společností Wiresoft si můžete být vždy jisti, že obdržíte plně použitelný softwarový produkt, který na vašem počítači poběží funkčně a neomezeně dlouho!

Kromě těchto edic Office 2010 najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také novější verze a další software společnosti Microsoft k prodeji. Máte-li jakékoli dotazy k Office 2010 Standard a Professional Plus nebo k jakémukoli jinému programu MS, využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.