Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Koupit Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 na adrese Windows Používáte ve firmě operační systém Windows a chcete si koupit SQL Server? Pak zde najdete levnou možnost. Díky rozsáhlým inovacím a...
49 252,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Koupit Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 levně Pro efektivní práci ve firmě je třeba mít k dispozici kvalitní systém správy databází, s jehož pomocí lze snadno a rychle provádět administrativní...
11 400,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Koupit SQL Server 2008 Standard R2 na Windows Zakupte si Windows SQL Server od společnosti Microsoft ve verzi 2008 Standard R2 pro svou společnost a vytvořte si nové struktury pro svou práci. Systém...
5 682,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise koupitWindows Server: Microsoft SQL Server 2012 Enterprise Hledáte pro svou firmu dobrý systém pro správu databází a práci s operačním systémem Windows? Zakupte si SQL Server 2012 Enterprise od...
49 252,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Windows SQL Server megvásárlása: 2008-as verzió Workgroup Megbízható és biztonságos kezelési és jelentési platformot keres vállalkozása számára? Vásárolja meg a Microsoft SQL Server for Windows 2008...
11 400,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server pro Small and Business 2008 Pro Windows: Koupit SQL Server Small and Business 2008 Máte malou firmu s operačním systémem Windows? Kupte si SQL Server Small and Business 2008 a usnadněte si práci, zabezpečte ji a...
5 682,90 Kč *

SQL Server 2008 R2 - ještě více Business Intelligence pro vaši společnost

Oproti svému předchůdci přináší verze SQL 2008 R2 především vylepšení funkcí BI s cílem ještě lépe podporovat SharePoint 2010 a Office 2010. Nejdůležitějším cílem je stále poskytování komplexních samoobslužných řešení BI ve firmách, aby bylo možné splnit stále složitější požadavky na analýzu a poskytování dat. SQL Server 2008 R2 také nabízí lepší propojení mezi SQL Azure Serverem a jednotlivými nástroji BI. Vysoce škálovatelná platforma BI serveru SQL Server 2008 R2 obsahuje následující služby, které obsahují vylepšené funkce i nové vlastnosti:

 • Analytické služby (SSAS)
 • Integrační služby (SSIS)
 • Reportovací služby (SSRS)
 • Hlavní datové služby (MDS)
 • Data Mining a Data Warehousing
 • Zprostředkovatel služeb
 • StreamInsight
 • Report Builder V3.0

Níže najdete další informace o jednotlivých funkcích Business Intelligence pro SQL Server 2008 R2.

SSAS pro SQL Server 2008 R2

Analytické služby jsou základem pro všechny sestavy i analýzy OLAP a dolování dat. SSAS nabízí integrovaný, jednotný pohled na všechna podniková data. Doplněné o online analytické zpracování (OLAP) je lze analyzovat z různých hledisek - například hierarchie, dimenze a drill-downs nebo drill-ups - a zobrazit jako kostku.

Za tímto účelem je PowerPivot pro Excel 2010 k dispozici také jako doplněk pro SSAS ve spojení se sadou Office Suite 2010. To znamená, že z datového skladu lze importovat a analyzovat i velké objemy dat. Kromě různých optimalizací obsahuje PowerPivot také funkční vylepšení, například podporované vyhledávání polí pro názvy a pojmenované sady. V otočné tabulce lze rozpoznat i vztahy mezi nesouvisejícími tabulkami. Tyto analýzy a sestavy PowerPivot lze zpřístupnit ostatním zaměstnancům prostřednictvím knihoven dokumentů SharePoint a průběžně je aktualizovat.

Integrační služby (SSIS)

Integrační služby SQL Serveru (SSIS), známé již z dřívějších verzí SQL Serveru, jsou k dispozici také ve verzi SQL 2008 R2. Tvoří tři základní kameny všech aplikací business intelligence ve firmách: Integrace, analýza a vykazování dat. Jsou také základem všech procesů ETL (Extract, Transform and Load) a poskytují široký repertoár funkcí pro datové sklady.

Reportovací služby (SSRS)

Praktické služby SQL Server Reporting Services nabízejí některé zajímavé funkce, zejména pro textová pole: Ty lze například otáčet o 270 stupňů, při tvorbě sestavy se rozšiřují možnosti rozvržení o zalomení stránky v rámci datových rozsahů a skupin tabulek apod.

Hlavní datové služby (MDS)

Hlavní datové služby jsou novou funkcí v SQL Serveru 2008 R2. Ty nyní umožňují centrální správu dat a zároveň jejich zpřístupnění různým aplikacím. To zahrnuje správu a ochranu údajů o produktech i zákaznících a účtech při transakcích.

Data Mining a Data Warehousing

V oblasti datových skladů umožňuje vyšší výkon SQL Serveru 2008 rychlejší integraci dat do datového skladu. To zahrnuje také optimalizovanou správu a výkon, zejména velkých tabulek s oddíly.

Zprostředkovatel služeb

Pomocí služby Service Broker mohou vývojáři implementovat nativní funkce asynchronního zasílání zpráv v serveru SQL Server. To umožňuje rozdělit pracovní zátěž mezi několik databází bez složitého programování. V serveru SQL Server 2008 R2 získal Zprostředkovatel služeb mimo jiné vylepšené instrukční funkce při zpracování nezpracovatelných zpráv ve frontě, což podporuje i komunikaci mezi různými databázemi.

StreamInsight pro SQL Server 2008 R2

Verze SQL Serveru 2008 R2 obsahuje ve službě StreamInsight také technologii CEP (Complex Event Processing). StreamInsight umožňuje nepřetržité sledování, zpracování a řízení datových toků v reálném čase. Tato technologie se používá zejména v elektronickém obchodě pro zpracování informací o kreditních kartách, v logistice a také pro monitorování sítě.

Report Builder V3.0

Sestavovač sestav V3.0 je také novou funkcí serveru SQL Server 2008 R2. Pomocí ukládání do mezipaměti umožňuje rychlejší zobrazení sestav a grafiky. Určité oblasti sestav lze publikovat jako webový obsah prostřednictvím služby SharePoint. Nové typy dat v geoinformačních systémech navíc umožňují názorné zobrazení pomocí geografických map.

Funkce správce v Microsoft SQL Serveru 2008 R2

Správci ocení také četné průvodce, úložiště a funkce SQL Serveru 2008 R2, protože usnadňují a zjednodušují nejen správu, ale také implementaci specializovaných požadavků a dodržování dohod o úrovni služeb (SLA). Kromě toho nabízí SQL 2008 R2 také vylepšenou podporu prostředí PowerShell 2.x.

Aplikace SQL Server Management Studio také poskytuje efektivní funkce pro správu serveru SQL Server 2008 R. Integrovaný průzkumník objektů shromažďuje relevantní informace ze všech registrovaných serverů a nový ovládací panel umožňuje přehledné zobrazení různých parametrů serveru a databáze.

Licenční model společnosti Microsoft pro verze SQL Server 2008 / R2

Licencování SQL Serveru 2008 i verze 2008 R2 nabízí dvě možnosti, přičemž tyto možnosti jsou k dispozici v závislosti na příslušné edici.

K dispozici jsou následující modely licencování softwaru:

 • Na procesor - Podle počtu fyzických a virtuálních procesorů používaných v prostředí operačního systému, ve kterém jsou spuštěny instance tohoto serverového softwaru.
 • Licence pro přístup k serveru/klientům (CAL) - na základě počtu instancí se serverovým softwarem PLUS počtu zařízení a uživatelů přistupujících k instancím a funkcím serverového softwaru.

Licencování pro SQL Server 2008 a SQL Server 2008 R2

U verze SQL Server 2008 umožňuje společnost Microsoft 1 virtuální instanci databáze na jeden (virtuální) procesor pro každou z edic Workgroup a Standard i SBS, které jsou k dispozici u společnosti Wiresoft. Ve verzi Enterprise Edition není virtualizace omezena, a to vždy za předpokladu, že zakoupíte příslušný počet licencí pro všechny procesory.

Ve verzi SQL 2008 R2 platí pro edici Enterprise limit 4 virtuálních serverů.

Přehled edic Microsoft SQL Server 2008 dostupných ve společnosti Wiresoft

U společnosti Wiresoft najdete softwarové licence pro SQL Server 2008 i pro verzi SQL Server 2008 R2. Jak již bylo zmíněno, tato verze se v některých funkcích liší od verze 2008. U nás si můžete zakoupit následující edice těchto dvou verzí SQL:

 • SQL Server 2008 Enterprise R2
 • SQL Server 2008 Standard R2
 • SQL Server 2008 Workgroup R2
 • SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • Pracovní skupina SQL Server 2008
 • SQL Server pro malé podniky 2008 (SBS)

Verze Microsoft SQL Server 2008 s Wiresoftem za rozumnou cenu

U společnosti Wiresoft najdete originální serverové licence verzí a edic Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard, Enterprise, Workgroup i Small Business za mimořádně výhodnou koncovou cenu. Můžete využít speciálních podmínek, které vám společnost Wiresoft poskytuje nejen pro tyto, ale i pro další softwarové licence: Všechny produkty Microsoft, které jsou u nás k dispozici, jsou nepoužité jednotlivé licence od evropských společností, které byly získány zcela legálně: Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora je nákup a další prodej softwarových produktů, serverových licencí nebo licencí CAL, zcela legální. Proto jsou všechny naše licenční produkty 100% použitelné, protože jsme také důkladně zkontrolovali jejich pravost. Mnoho zákazníků pravidelně důvěřuje výhodám výhodné licenční nabídky společnosti Wiresoft. Máte dotazy k individuálnímu licencování serveru Microsoft SQL Server 2008 Edition? Pak nás neváhejte kontaktovat.