Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server pro Small and Business 2008 Pro Windows: Koupit SQL Server Small and Business 2008 Máte malou firmu s operačním systémem Windows? Kupte si SQL Server Small and Business 2008 a usnadněte si práci, zabezpečte ji a...
5 115,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Windows SQL Server megvásárlása: 2008-as verzió Workgroup Megbízható és biztonságos kezelési és jelentési platformot keres vállalkozása számára? Vásárolja meg a Microsoft SQL Server for Windows 2008...
10 261,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise koupitWindows Server: Microsoft SQL Server 2012 Enterprise Hledáte pro svou firmu dobrý systém pro správu databází a práci s operačním systémem Windows? Zakupte si SQL Server 2012 Enterprise od...
44 328,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Koupit SQL Server 2008 Standard R2 na Windows Zakupte si Windows SQL Server od společnosti Microsoft ve verzi 2008 Standard R2 pro svou společnost a vytvořte si nové struktury pro svou práci. Systém...
5 115,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Koupit Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 levně Pro efektivní práci ve firmě je třeba mít k dispozici kvalitní systém správy databází, s jehož pomocí lze snadno a rychle provádět administrativní...
10 261,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Koupit Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 na adrese Windows Používáte ve firmě operační systém Windows a chcete si koupit SQL Server? Pak zde najdete levnou možnost. Díky rozsáhlým inovacím a...
44 328,90 Kč *

Microsoft SQL Server 2008 a 2008 R2 - s komplexními samoobslužnými řešeními BI

S SQL Serverem 2018 nebo jeho nástupnickou verzí SQL 2008 R2 získají firmy i jednotliví uživatelé výkonné databázové řešení, které jim zpřístupní všechna relevantní data kdykoli a kdekoli - pro lokální aplikace i webové stránky. Díky své vysoké škálovatelnosti splňuje SQL Server 2008 také požadavky velkých organizací a firem na široké využití. Integrované funkce datového skladu a business intelligence umožňují také komplexní integraci dat - pro diferencované analýzy i prediktivní modely a reporty. Vývojáři mají při použití těchto verzí SQL Serveru s PHP, ASP i Windows několik možností.

Funkční řešení BI společnosti Microsoft je založeno na 3 pilířích datových skladů (DWH), dolování dat a online analytickém zpracování (OLAP), které jsou doplněny různými specifikacemi analýz a praktickými vizualizacemi. V SQL Serveru 2008 R2 jsou funkce business intelligence dále rozšířeny o optimalizované nástroje OLAP Power Pivot, Report Builder a další výkonné nástroje.

Zpracování dat napříč platformami je podporováno bezproblémovou integrací aplikací Visual Studio a ASP.NET. Získáte tak vše, co potřebujete k získání rozhodující konkurenční výhody oproti konkurenci.

Typické služby SQL Serveru 2008 zahrnují

 • Reportovací služby
 • Analytické služby
 • Integrační služby
 • SQL Server Data Tools (SSDT) a
 • Open Database Connectivity (ODBC) s propojováním a vkládáním objektů (OLEDB)

Verze SQL Server 2008 nabízí také několik vylepšení v oblasti zabezpečení: Silné a transparentní funkce šifrování dat, jako je Transparent Data Encryption, chrání data před ztrátou nebo krádeží a chrání datové tabulky i soubory protokolů před neoprávněným přístupem. Tyto funkce jsou doplněny novým monitorovacím systémem se silným ověřováním uživatelů, kdy uživatelská data mohou být uložena v SQL Serveru nebo Active Directory.

Administrátoři také ocení mnoho nových funkcí a vlastností v SQL Serveru 2008. Zejména SQL Server Management Studio (SSMS): Nabízí integrované prostředí pro vývoj i konfiguraci a správu jednotlivých komponent SQL Serveru. SSMS je podporováno Visual Studiem, takže dostupné grafické nástroje umožňují také mimořádně přehlednou prezentaci.

U společnosti Wiresoft najdete nejen SQL Server 2008, ale také nástupnickou verzi SQL Server 2008 R2 v různých edicích - mezi nimi jistě i řešení SQL Server, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Již verze 2008 pokrývá mnoho aplikací Business Intelligence menších firem. A s edicí 2008 R2 mají i větší firmy v rukou mimořádně výkonný serverový produkt, který je díky škálovatelnosti funkcí flexibilně přizpůsobitelný.

SQL Server 2008 R2 - ještě více Business Intelligence pro vaši společnost

Oproti svému předchůdci přináší verze SQL 2008 R2 především vylepšení funkcí BI s cílem poskytnout ještě lepší podporu pro SharePoint 2010 a zejména Office 2010. Nejdůležitějším cílem zůstává poskytování komplexních samoobslužných řešení BI ve firmách, aby bylo možné splnit stále složitější požadavky týkající se analýzy a poskytování dat. SQL Server 2008 R2 také nabízí lepší propojení mezi SQL Azure Serverem a jednotlivými nástroji BI. Vysoce škálovatelná BI platforma SQL Serveru 2008 R2 zahrnuje následující služby, které obsahují vylepšené funkce i nové vlastnosti:

 • Analytické služby (SSAS)
 • Integrační služby (SSIS)
 • Reportovací služby (SSRS)
 • Master Data Services (MDS)
 • Data Mining a Data Warehousing
 • Zprostředkovatel služeb
 • StreamInsight
 • Report Builder V3.0

Níže najdete další informace o jednotlivých funkcích Business Intelligence pro SQL Server 2008 R2.

SSAS pro SQL Server 2008 R2

Analytické služby jsou základem pro všechny reporty i analýzy OLAP a dolování dat. SSAS nabízí integrovaný, jednotný pohled na všechna podniková data. Doplněné o online analytické zpracování (OLAP) je lze analyzovat z různých hledisek - například hierarchie, dimenze a drill-downs nebo drill-ups - a zobrazit jako kostku.

Za tímto účelem je PowerPivot for Excel 2010 k dispozici také jako doplněk pro SSAS ve spojení s kancelářským balíkem Office Suite 2010. To znamená, že z datového skladu lze importovat a analyzovat i velké objemy dat. Kromě různých optimalizací obsahuje PowerPivot také funkční vylepšení, jako je například podporované vyhledávání polí pro názvy a pojmenované množiny. Lze také rozpoznávat vztahy mezi nesouvisejícími tabulkami v pivotové tabulce. Tyto analýzy a sestavy PowerPivot lze zpřístupnit ostatním zaměstnancům prostřednictvím knihoven dokumentů SharePoint a průběžně je aktualizovat.

Integrační služby (SSIS)

Integrační služby SQL Serveru (SSIS), známé již z dřívějších verzí SQL Serveru, jsou k dispozici také ve verzi SQL 2008 R2. Tvoří tři základní kameny pro všechny aplikace business intelligence ve firmách: Integrace, analýza a reportování dat. Jsou také základem všech procesů ETL (Extract, Transform and Load) a poskytují široký repertoár funkcí pro datové sklady.

Reportovací služby (SSRS)

Praktické služby SQL Server Reporting Services nabízejí některé zajímavé funkce, zejména pro textová pole: Například je lze otočit o 270 stupňů, možnosti rozvržení při vytváření sestav rozšiřují stránkové zlomy v rámci datových rozsahů a skupin tabulek atd.

Master Data Services (MDS)

Služby Master Data Services jsou novinkou v SQL Serveru 2008 R2. Ty nyní umožňují centrální správu dat a zároveň jejich zpřístupnění různým aplikacím. To zahrnuje správu a ochranu údajů o produktech i zákaznících a účtech v transakcích.

Vytěžování dat a datové sklady

V oblasti datových skladů umožňuje vyšší výkon v SQL Serveru 2008 rychlejší integraci dat do datového skladu. Patří sem také optimalizovaná správa a výkon, zejména velkých rozdělených tabulek.

Zprostředkovatel služeb

Pomocí služby Service Broker mohou vývojáři v SQL Serveru implementovat nativní funkce asynchronního zasílání zpráv. To umožňuje distribuovat pracovní zátěž mezi více databází bez složitého programování. V SQL Serveru 2008 R2 získal Service Broker mimo jiné vylepšené instrukční funkce při zpracování nezpracovatelných zpráv ve frontě, které podporují i komunikaci mezi různými databázemi.

StreamInsight pro SQL Server 2008 R2

Spolu se službou StreamInsight obsahuje verze SQL Server 2008 R2 také technologii CEP (Complex Event Processing). StreamInsight umožňuje průběžné sledování, zpracování a řízení datových toků v reálném čase. Tato technologie se využívá zejména v elektronickém obchodě při zpracování informací o kreditních kartách, v logistice a také při monitorování sítí.

Report Builder V3.0

Novou funkcí SQL Serveru 2008 R2 je také nástroj Report Builder V3.0. Pomocí ukládání do mezipaměti umožňuje rychlejší zobrazení sestav a grafiky. Určité oblasti sestav lze publikovat jako webový obsah prostřednictvím služby SharePoint. Nové datové typy v geoinformačních systémech navíc umožňují názorné zobrazení pomocí geografických map.

Funkce správce v Microsoft SQL Server 2008 R2

Administrátoři ocení také četné průvodce, úložiště a funkce SQL Serveru 2008 R2, protože usnadňují a zjednodušují nejen práci při správě, ale také implementaci specializovaných požadavků a dodržování dohod o úrovni služeb (SLA). Kromě toho SQL 2008 R2 nabízí také vylepšenou podporu prostředí PowerShell 2.x.

SQL Server Management Studio také poskytuje efektivní funkce pro správu SQL Serveru 2008 R. Integrovaný průzkumník objektů shromažďuje relevantní informace ze všech registrovaných serverů a nový panel umožňuje přehlednou prezentaci různých parametrů serverů a databází.

Licenční model společnosti Microsoft pro verze SQL Server 2008 / R2

Licencování SQL Serveru 2008 i verze 2008 R2 nabízí dvě možnosti, přičemž tyto jsou k dispozici v závislosti na příslušné edici.

K dispozici jsou následující modely licencování softwaru:

 • Na procesor - na základě počtu fyzických a virtuálních procesorů používaných v prostředí operačního systému, v němž jsou spuštěny instance tohoto serverového softwaru.
 • Licence pro přístup k serveru/klientům (CAL) - Na základě počtu instancí, v nichž běží serverový software, PLUS počtu zařízení a uživatelů, kteří přistupují k instancím a funkcím serverového softwaru.

Licence pro SQL Server 2008 a SQL Server 2008 R2

Pro verzi SQL Server 2008 povoluje společnost Microsoft 1 virtuální instanci databáze na jeden (virtuální) procesor pro každou z edic Workgroup a Standard i SBS, které jsou k dispozici u společnosti Wiresoft. V edici Enterprise není virtualizace omezena, vždy za předpokladu zakoupení příslušného počtu licencí pro všechny procesory.

Ve verzi SQL 2008 R2 platí pro edici Enterprise omezení na 4 virtuální servery.

Přehled edic Microsoft SQL Server 2008 dostupných u společnosti Wiresoft

U společnosti Wiresoft najdete softwarové licence pro SQL Server 2008 i pro verzi SQL Server 2008 R2. Jak již bylo uvedeno, tato verze se v některých funkcích liší od verze 2008. U nás je možné zakoupit následující edice těchto dvou verzí SQL:

 • SQL Server 2008 Enterprise R2
 • SQL Server 2008 Standard R2
 • SQL Server 2008 Workgroup R2
 • SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • SQL Server 2008 Workgroup
 • SQL Server pro malé podniky 2008 (SBS)

Verze Microsoft SQL Server 2008 s Wiresoftem za rozumnou cenu

U společnosti Wiresoft naleznete originální serverové licence verzí a edic Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard , Enterprise, Workgroup i Small Business za mimořádně výhodnou koncovou cenu. Využijte speciálních podmínek, které vám Wiresoft poskytuje nejen na tyto, ale i na další softwarové licence: Všechny produkty Microsoft, které jsou u nás k dispozici, jsou nevyužité jednotlivé licence od evropských společností, které byly jimi získány zcela legálně: Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora je nákup a další prodej softwarových produktů, serverových licencí nebo licencí CAL, naprosto legální. Proto jsou všechny naše licenční produkty stoprocentně použitelné, protože jsme také důkladně zkontrolovali jejich pravost. Mnoho zákazníků pravidelně důvěřuje výhodám výhodné licenční nabídky společnosti Wiresoft. Máte nějaké dotazy k individuálnímu licencování s edicí Microsoft SQL Server 2008? Pak nás neváhejte kontaktovat.