Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze S podnikovou edicí Visual Studia 2017 mají uživatelé přístup k široké škále výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro jakoukoli oblast na nejoblíbenějších...
34 869,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a...
2 887,90 Kč *

Koupit Visual Studio 2017: Vyzkoušené vývojové prostředí pro náročné projekty

Visual Studio 2017 je špičkové integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft, které vývojářům nabízí širokou škálu nástrojů a funkcí pro tvorbu vysoce kvalitních softwarových aplikací. Přestože je na trhu již několik let, má Visual Studio 2017 díky své stabilitě, výkonu a všestranným funkcím stále pevné místo ve světě vývoje softwaru.

Komplexní podpora široké škály platforem

Jednou z nejpozoruhodnějších vlastností aplikace Visual Studio 2017 je její schopnost pomoci vývojářům vytvářet aplikace pro více platforem. IDE nabízí komplexní podporu pro vývoj desktopových aplikací pro Windows, webových aplikací, mobilních aplikací pro iOS a Android, cloudových aplikací pro Azure a dalších. To z něj činí mimořádně všestranné vývojové prostředí.

Visual Studio 2017 umožňuje vývojářům pracovat ve více programovacích jazycích, včetně jazyků C#, C++, Python, JavaScript a mnoha dalších. Díky tomu mohou týmy s různými technologickými potřebami efektivně pracovat v jediném IDE.

Výkonné nástroje pro vývoj a ladění

Jednou ze silných stránek Visual Studia 2017 je rozsáhlá sada nástrojů pro vývoj a ladění. Integrovaný ladicí program je mimořádně výkonný a pomáhá vývojářům rychle identifikovat a opravit chyby v kódu. Funkce, jako je sledování v reálném čase, kontrola proměnných a pokročilé ladicí nástroje, pomáhají zkrátit dobu vývoje a zlepšit kvalitu kódu.

Integrovaná podpora týmové práce a spolupráce

Moderní vývoj softwaru je často týmovou prací a Visual Studio 2017 nabízí komplexní funkce pro spolupráci a týmovou práci. Integrovaný systém správy verzí (VCS) umožňuje týmům efektivně spravovat kód a sledovat změny. Díky integraci systému Git a Azure DevOps mohou týmy bezproblémově spolupracovat a využívat funkce, jako jsou žádosti o stažení a automatické sestavení.

Visual Studio 2017 také podporuje kontinuální integraci (CI) a kontinuální nasazení (CD), které automatizují nasazení aplikací a zajišťují rychlé a spolehlivé nasazení změn do produkce.

Podpora moderních technologií

Visual Studio 2017 zůstává na špičce technologického vývoje díky podpoře široké škály moderních technologií a frameworků. Vývojáři mohou snadno vytvářet aplikace pro internet věcí (IoT), umělou inteligenci (AI), strojové učení, blockchain a další. IDE poskytuje šablony a nástroje, které zjednodušují vývoj aplikací v těchto nových oblastech.

Visual Studio 2017 navíc nabízí podporu kontejnerových aplikací využívajících Docker a Kubernetes, což usnadňuje nasazování a škálování aplikací v kontejnerových prostředích.

Aktivní komunita vývojářů

Visual Studio 2017 těží z živé a angažované komunity vývojářů. Vývojáři z celého světa sdílejí své znalosti, vytvářejí rozšíření a poskytují podporu na fórech a sociálních sítích. Vývojáři se tak mohou učit ze zkušeností ostatních a rychleji řešit problémy.

Celkově je Visual Studio 2017 osvědčené a spolehlivé vývojové prostředí, které vývojářům nabízí robustní platformu pro realizaci náročných softwarových projektů. Díky své všestrannosti, výkonu a podpoře moderních technologií je Visual Studio 2017 i nadále vynikající volbou pro vývojáře po celém světě. Pokud hledáte stabilní a funkčně bohaté IDE, zvažte Visual Studio 2017.