Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze S podnikovou edicí Visual Studia 2017 mají uživatelé přístup k široké škále výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro jakoukoli oblast na nejoblíbenějších...
34 869,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a...
2 887,90 Kč *

Microsoft Visual Studio 2017 - historický pohled

Microsoft Visual Studio 2017 je pozoruhodná verze oblíbeného integrovaného vývojového prostředí (IDE) společnosti Microsoft. V tomto článku se podíváme na Visual Studio 2017 a prozkoumáme jeho trvalý význam v dnešním světě vývojářů.

Úvod do aplikace Microsoft Visual Studio 2017

1. Známé vývojové prostředí

Visual Studio 2017 představuje známé vývojové prostředí, které vývojářům poskytuje širokou škálu nástrojů pro tvorbu aplikací pro Windows, web, mobilní zařízení a cloud.

2. Podporované jazyky a platformy

IDE podporuje širokou škálu programovacích jazyků, včetně jazyků C#, C++, F#, Python a dalších. Vývojáři mohou stále vyvíjet multiplatformní aplikace pro Windows, Android, iOS a web.

Proč je Microsoft Visual Studio 2017 stále aktuální?

1. Stabilita a spolehlivost

Visual Studio 2017 má ve světě vývojářů stále své místo díky své stabilitě a spolehlivosti. Mnoho vývojářů se na tuto verzi spoléhá u projektů, které vyžadují zavedené prostředí.

2. Integrace v Azure a DevOps

IDE nadále nabízí bezproblémovou integraci se službami Microsoft Azure a Azure DevOps, které usnadňují týmovou spolupráci, kontinuální integraci a nasazení (CI/CD) a vývoj v cloudu.

Aktualizace na novější verze

1. Přístup k pokročilým funkcím

Vývojáři, kteří se rozhodnou přejít z Visual Studia 2017 na novější verze, jako je Visual Studio 2019 nebo Visual Studio 2022, budou moci využívat pokročilé funkce, vyšší výkon a moderní technologie.

2. Podpora a zabezpečení

Vzhledem k tomu, že Visual Studio 2017 stárne, Microsoft nadále poskytuje omezenou podporu a bezpečnostní aktualizace. Upgrade na novější verzi zajistí přístup k nejnovější podpoře a bezpečnostním opravám.

Koupit Microsoft Visual Studio 2017 pro Windows u společnosti Wiresoft

Celkově lze říci, že Microsoft Visual Studio 2017 zůstává důležitou verzí platformy IDE, která je stále aktuální. Přestože již nenabízí nejnovější funkce, může být stále užitečná pro konkrétní projekty. Upgrade na novější verze však umožňuje přístup k pokročilým funkcím a aktuální podpoře, což se doporučuje většině vývojářů.

Kategorie