Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maximální produktivita vývojářů s Visual Studio 2022 Enterprise - jako zakoupená verze Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha...
58 195,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze Visual Studio 2022 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment),...
8 818,90 Kč *

Microsoft Visual Studio 2022 - Nové funkce a výhody

Microsoft Visual Studio 2022 je výkonné a oblíbené integrované vývojové prostředí (IDE) pro vývojáře po celém světě. V tomto článku se podíváme na nejnovější funkce a výhody prostředí Visual Studio 2022 a na to, proč je pro vývojáře vynikající volbou.

Nové funkce v aplikaci Microsoft Visual Studio 2022

1. podpora 64 bitů:

Jedním z nejvýznamnějších vylepšení ve Visual Studiu 2022 je zavedení podpory 64 bitů. To znamená, že vývojáři nyní mohou využívat více paměti, což zvyšuje výkon a stabilitu jejich aplikací.

2. integrace s rozhraním .NET 6:

Visual Studio 2022 nabízí bezproblémovou integraci se sítí .NET 6, nejnovější verzí populárního frameworku společnosti Microsoft. Vývojáři tak mohou využívat nejnovější technologie a vylepšení.

3. Vylepšená produktivita

IDE obsahuje mnoho vylepšení produktivity, včetně rychlejšího načítání, optimalizovaného vytváření kódu a funkcí pro ladění. Vývojáři tak mohou pracovat efektivněji a rychleji posouvat své projekty kupředu.

Výhody aplikace Microsoft Visual Studio 2022

1. Vývoj napříč platformami

Visual Studio 2022 podporuje vývoj aplikací pro různé platformy, včetně Windows, Android, iOS a webu. Vývojáři tak mohou vytvářet univerzální aplikace, které běží na různých zařízeních.

2. Silný ekosystém

Komunita Visual Studia je obrovská a poskytuje přístup k velkému množství rozšíření, nástrojů a zdrojů. Vývojáři mohou tento rozsáhlý ekosystém využít k optimalizaci svých vývojových projektů.

3. Aktualizované nástroje pro vývojáře

Visual Studio 2022 poskytuje přístup k široké škále vývojářských nástrojů, včetně editoru kódu Visual Studio Code Editor, Azure DevOps pro týmovou spolupráci a integrace Azure pro vývoj v cloudu.

Koupit Visual Studio 2022 pro Windows u společnosti Wiresoft

Celkově lze říci, že Microsoft Visual Studio 2022 nabízí vylepšené vývojové prostředí s mnoha novými funkcemi a výhodami pro vývojáře. Díky podpoře 64 bitů, integraci s rozhraním .NET 6 a většímu zlepšení produktivity je vynikající volbou pro vývoj aplikací na více platformách. Vývojáři mohou využívat silný ekosystém a aktuální vývojářské nástroje k úspěšné realizaci svých projektů.

Kategorie