Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrované vývojové prostředí s různými vysokoúrovňovými jazyky) Visual Studio Enterprise 2015 - pro bezproblémové fungování Pomocí vývojového prostředí můžete nejen vytvářet programy a aplikace,...
3 208,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrované vývojové prostředí s různými vysokoúrovňovými jazyky) Visual Studio Professional 2015 - pro bezproblémové fungování Pomocí vývojového...
2 294,90 Kč *

Koupit Visual Studio 2015: Revoluce ve vývoji

Úvod do Visual Studia 2015

Visual Studio 2015, vydané společností Microsoft, představuje významný milník ve světě vývoje softwaru. Díky řadě nových funkcí a vylepšení umožnilo vývojářům vytvářet vysoce kvalitní aplikace efektivněji a rychleji než kdykoli předtím. V tomto článku se budeme důkladně zabývat výjimečnými funkcemi aplikace Visual Studio 2015 a jejím dopadem na odvětví vývoje softwaru.

V čem je Visual Studio 2015 jedinečné?

Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní aplikace Visual Studio 2015 bylo speciálně navrženo tak, aby zefektivnilo pracovní postupy vývojářů. Díky jeho přehledné a intuitivní struktuře se v něm snadno orientují a rychle se mu přizpůsobí i ti, kteří dříve pracovali s jinými vývojovými prostředími.

Integrace nástrojů pro týmovou práci

Další vynikající vlastností Visual Studia 2015 je bezproblémová integrace nástrojů pro týmovou práci. TFS (Team Foundation Server) a Git jsou integrovány přímo do IDE, což výrazně usnadňuje spolupráci a správu verzí.

Vylepšené funkce ladění

Visual Studio 2015 posunulo ladění na novou úroveň. Díky vylepšeným funkcím, jako je živé ladění a sledování proměnných v reálném čase, mohou vývojáři rychleji identifikovat a opravovat chyby.

Jazyky a rámce: více možností než kdy dříve

Visual Studio 2015 podporuje širokou škálu programovacích jazyků a frameworků. Vývojáři mohou pracovat ve svém oblíbeném jazyce, od C# a C++ až po Python a JavaScript, aniž by to bylo na úkor kvality nebo efektivity.

Mobilní vývoj

S příchodem Xamarinu do Visual Studia 2015 poskytla společnost Microsoft vývojářům možnost vytvářet nativní mobilní

Aplikace pro různé platformy - včetně Androidu, iOS a Windows - v jednotném vývojovém prostředí. To zjednodušuje proces vývoje a zrychluje dobu uvedení aplikací na trh.

.NET Core a ASP.NET 5

Visual Studio 2015 také představilo .NET Core, modulární a odlehčené běhové prostředí a knihovny optimalizované pro cloudové a serverové aplikace. Spolu s ASP.NET 5 to vývojářům umožnilo vytvářet moderní webové aplikace s vyšším výkonem a flexibilitou.

Pohled do budoucnosti: dědictví aplikace Visual Studio 2015

Přestože od vydání aplikace Visual Studio 2015 uplynulo již mnoho let a byly vydány novější verze, nelze popřít, že položila základy budoucího vývoje v softwarovém průmyslu. Mnoho funkcí a konceptů představených v této verzi se v oboru etablovalo jako Standard a nadále ovlivňují způsob, jakým se software vyvíjí dnes.

Komunita vývojářů

Jedním z nejtrvalejších dopadů aplikace Visual Studio 2015 bylo posílení komunity. Integrací nástrojů, jako je NuGet, a podporou tvorby rozšíření vytvořila společnost Microsoft živou komunitu, která společně vytváří a sdílí řešení.

Udržitelnost a vývoj

Visual Studio 2015 nebylo jen produktem své doby. Byl to příslib do budoucna. Myšlenky a technologie představené v této verzi připravily půdu pro pozdější verze a posílily závazek společnosti Microsoft vůči vývojářské komunitě.

Závěr

Visual Studio 2015 bylo více než jen vývojové prostředí. Byla to vize budoucnosti vývoje softwaru - vize, která upřednostňovala spolupráci, inovace a kvalitu. I když se technologie stále vyvíjejí a jsou vydávány novější verze Visual Studia, dopad Visual Studia 2015 bude v tomto odvětví cítit ještě dlouho. Změnilo nejen způsob, jakým vývojáři vytvářejí software, ale také to, jak spolu komunikují a rozvíjejí se.