Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRO MAC
Visual Studio for Mac 2017 - profesionální vývojářský software pro macOS v zakoupené verzi Visual Studio 2017 pro Mac Professional Edition poskytuje uživatelům výkonné funkce a vylepšení produktivity IDE pro vytváření multiplatformních...
2 887,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC
Visual Studio 2019 pro Mac Jednorázová licence Visual Studio pro Mac ve verzi Professional 2019 je nová verze osvědčeného integrovaného vývojového prostředí pro .NET na počítačích Apple, které umožňuje upravovat, ladit a nakonec i...
7 616,90 Kč *

Microsoft Visual Studio pro Mac: Prostředí pro vývojáře

Přehled

Microsoft Visual Studio for Mac je výkonné integrované vývojové prostředí (IDE) určené speciálně pro uživatele počítačů Mac. Pomocí tohoto softwaru mohou vývojáři vytvářet, testovat a ladit nativní aplikace pro Mac, mobilní aplikace a webové aplikace. Microsoft vytvořil Visual Studio for Mac, aby vyhověl potřebám vývojářů pro Mac a poskytl jim bezproblémovou vývojovou platformu.

Klíčové funkce

1. Vývoj napříč platformami

S Visual Studiem pro Mac mohou vývojáři pracovat napříč platformami a vytvářet aplikace pro macOS, iOS, Android a web. To umožňuje oslovit širokou uživatelskou základnu a spouštět aplikace na různých zařízeních a operačních systémech.

2. Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní Visual Studia pro Mac je uživatelsky přívětivé a snadno pochopitelné. Vývojáři se v něm rychle zorientují a mohou efektivně pracovat. IDE také nabízí řadu vestavěných nástrojů a funkcí, které urychlují vývoj.

3. Integrace se službou Azure

Visual Studio for Mac nabízí bezproblémovou integraci s Microsoft Azure, cloudovou platformou společnosti Microsoft. To usnadňuje nasazování a škálování aplikací v cloudu a poskytuje vývojářům přístup k množství cloudových služeb.

Podpora a komunita

Microsoft přikládá velký význam podpoře své vývojářské komunity. Visual Studio for Mac je pravidelně aktualizováno a poskytuje přístup k rozsáhlým zdrojům, včetně dokumentace, výukových programů a fór. Vývojáři mohou také využívat výhod aktivní komunity a sdílet s ní své znalosti a zkušenosti.

Celkově lze říci, že Microsoft Visual Studio for Mac poskytuje vývojářům pro Mac komplexní vývojové prostředí. Díky podpoře různých platforem, uživatelsky přívětivému rozhraní a integraci s cloudem Microsoft Azure je toto IDE cenným zdrojem pro vytváření vysoce kvalitních aplikací.

Pokud hledáte komplexní vývojové prostředí pro Mac, Microsoft Visual Studio for Mac rozhodně stojí za pozornost. Nabízí všechny nástroje a funkce, které potřebujete k úspěšné realizaci svých vývojových projektů.

Kategorie