Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD
Microsoft Project 2010 Standard Ke stažení Microsoft Project Standard 2010 (Řízení projektů) Spravovat a vytvářet nové projekty, přiřazovat termíny a přidělovat lidem konkrétní úkoly v softwaru Project Manager. V aplikaci Project...
2 005,90 Kč *
MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Project Professional 2010 Stáhnout Microsoft Project Professional 2010 (profesionální řízení projektů) Spravovat a vytvářet nové projekty, přiřazovat termíny a přidělovat lidem konkrétní úkoly v softwaru Project Manager. S...
2 245,90 Kč *

Microsoft Project 2010 - komplexní úvod

Co je Microsoft Project 2010?

Microsoft Project 2010 je všestranný software pro řízení projektů vyvinutý společností Microsoft, který pomáhá organizacím a týmům efektivně plánovat, řídit a monitorovat jejich projekty. V tomto článku se ponoříme do světa Microsoft Project 2010 a dozvíme se více o jeho výkonných funkcích.

Klíčové funkce programu Microsoft Project 2010

Plánování a řízení projektů

Jednou z výjimečných funkcí aplikace Microsoft Project 2010 je její schopnost vytvářet a spravovat komplexní plány projektů. Tento software umožňuje definovat úkoly, nastavovat závislosti a vytvářet harmonogramy, abyste zajistili hladký průběh projektu a jeho včasné dokončení. Intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje snadno přizpůsobovat projektové plány a pružně reagovat na změny požadavků.

Správa zdrojů

Microsoft Project 2010 nabízí výkonné nástroje pro správu zdrojů. Můžete snadno přidělovat zaměstnance, vybavení a materiál a sledovat dostupnost těchto zdrojů. Díky tomu můžete rozpoznat úzká místa a včas přijmout opatření, která zvýší produktivitu a zabrání zpoždění projektu.

Sledování postupu prací a podávání zpráv

Software umožňuje sledovat průběh projektu v reálném čase. Můžete vytvářet přizpůsobené zprávy a grafy pro analýzu aktuálního stavu a výkonnosti projektu. Tato funkce usnadňuje komunikaci a umožňuje reagovat na problémy a provádět úpravy k dosažení cílů projektu.

Integrace s dalšími nástroji Microsoft

Microsoft Project 2010 je bezproblémově integrován s dalšími aplikacemi společnosti Microsoft, jako je Excel, SharePoint a Outlook. Tato integrace usnadňuje výměnu dat a spolupráci v rámci týmu. Můžete importovat a exportovat data z jiných programů, abyste mohli bezproblémově řídit své projekty a efektivně sdílet informace.

Závěr

Microsoft Project 2010 je mimořádně výkonné řešení pro plánování a řízení projektů. Díky svým vynikajícím funkcím pro správu zdrojů, sledování postupu prací a bezproblémové integraci s dalšími nástroji společnosti Microsoft je nepostradatelným nástrojem pro projektové manažery a týmy, které chtějí úspěšně dokončit projekty. Objevte výhody aplikace Microsoft Project 2010 a zvyšte efektivitu své projektové práce, abyste dosáhli svých obchodních cílů a úspěšně dokončili své projekty.

Kategorie