Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
U nás koupíte levně Microsoft Office 2007 Enterprise - ke stažení plná verze ESD! Zde je několik informací o Microsoft Office 2007 Enterprise jako online MLK ke stažení v němčině a mnoha dalších jazycích: Informace o produktu: Microsoft...
609,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Zde je několik informací o Microsoft Office 2007 Standard jako online MLK ke stažení v němčině a mnoha dalších jazycích: Informace o produktu: Microsoft Office 2007 Standard je k dispozici od června 2007 a umožňuje nepřetržitou...
304,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - všechny aplikace pro podnikové profesionály v jednom balíčku jako jediná licence MS Office 2007 - a s ním i edice 2007 Professional Plus - představuje milník v historii balíčků Office: Ve...
466,90 Kč *

Microsoft Office 2007 pro Windows

Ať už v kanceláři, nebo v pohodlí domácí pracovny - abyste mohli na svém počítači pracovat profesionálně a soustředěně, potřebujete vhodný kancelářský softwarový balík! Obsahuje nejdůležitější aplikace společnosti Microsoft , jako jsou Word, Excel, PowerPoint a Outlook, s nimiž můžete provádět celou řadu kancelářských úkolů. Verze Professional Plus a Enterprise Office 2007 obsahují také systém pro správu databází a publikační program od společnosti Microsoft. Se svými programy nabízí společnost Microsoft vynikající pracovní základnu pro firmy i soukromé uživatele. Objevte širokou škálu funkcí Office a využijte výhod nízkých cen softwaru! Wiresoft®  podrobně představuje Office 2007, jeho novinky, produkty a aplikace.

více informací "

Které programy jsou součástí balení?

Podle toho, jakou verzi softwaru si vyberete, se liší i obsažené programy. Vysvětlíme vám, které aplikace jsou k dispozici a jaké úkoly plní.

Microsoft Word

Word je zdaleka nejpoužívanějším programem pro zpracování textu na světě. Je součástí balíku Office pro Windows i Mac. Program je vhodný nejen pro soukromé, ale i pro firemní použití.

Jednoduše řečeno: Microsoft Word má všechny potřebné funkce k tomu, aby písemná práce byla připravena k publikování. Kromě formátování textu lze Word použít i ke grafickým úpravám dokumentů. Kromě toho program podporuje administrativní obchodní procesy, jako je například tvorba sériových dopisů.

Microsoft Excel

Microsoft Excel je nejpoužívanějším programem pro práci s tabulkami. Můžete v něm nejen vytvářet tabulky, ale také provádět rozsáhlé výpočty pomocí vzorců a funkcí. Výsledky lze vyhodnocovat pomocí funkcí třídění, seskupování a filtrování i otočných tabulek a graficky zobrazovat v diagramech.

Pro lepší přehlednost má Excel k dispozici různé sešity s různými záložkami. Na jeden sešit lze vytvořit 65 000 karet

Microsoft PowerPoint

PowerPoint je program společnosti Microsoft, pomocí kterého můžete vytvářet prezentace. Stejně jako Word a Excel je k dispozici pro Windows a Mac.

Program Microsoft PowerPoint je považován za program zaměřený na stránky, protože pro každý snímek jsou k dispozici rozsáhlé možnosti návrhu. Možnosti návrhu jsou velmi všestranné. Záleží pouze na vás, zda chcete vložit texty, grafiku, tabulky a diagramy nebo multimediální obsah, jako jsou filmy a zvuky. K dispozici jsou četné efekty pro přechod snímků.

Microsoft Access

Stejně jako ostatní aplikace je i MS Office Access k dispozici jako samostatná kancelářská aplikace nebo jako součást balíku Office. Tento software je k dispozici pouze pro Windows a je vhodný zejména pro firmy. S Accessem můžete především vytvářet a spravovat databázové aplikace. Ty lze vytvářet jak jako aplikace pro počítač, tak jako aplikace pro prohlížeč. Následně lze databáze zpřístupnit příslušným kolegům.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher je software pro stolní publikování. Slouží k vytváření tiskových publikací, titulků e-mailů a prezentací produktů. Vytvářet lze také blahopřání a pozvánky. Program se od MS Word liší tím, že v tomto případě je kladen důraz na úpravu layoutu.

Aplikace je určena menším firmám a soukromým zákazníkům. Vzhledem k tomu, že šablony návrhů jsou již součástí aplikace, lze obsah rychle upravit a publikovat.

Microsoft Outlook

Řadu produktů MS doplňuje e-mailová služba Outlook. V ní můžete přijímat a spravovat e-maily, jakmile si nastavíte poštovní adresu.

Kromě funkce elektronické pošty je k dispozici také integrovaný kalendář, ve kterém si můžete nechat přenášet schůzky přímo z e-mailu na příslušné datum. Tímto způsobem se vyhnete chybám při přenosu data a času. K archivovaným e-mailům a schůzkám máte přístup kdykoli - i bez internetu.

Microsoft Office 2007: Uvedení na trh a vývoj

 • Ohlášení nové verze Office pod kódovým označením "Office 12" proběhlo v roce 2005.
 • Při příležitosti konference WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) představil Bill Gates 23. května 2006 verzi Beta 2. Beta program společnosti Microsoft byl zpřístupněn k testování. Od konce května do konce října 2006 byla tato verze stažena 3,5 milionkrát. Jen v Německu bylo zaznamenáno 500 000 stažení.
 • Dne 14. září 2006 byla představena technická aktualizace verze Beta 2, která obsahovala některé změny v uživatelském rozhraní. Kromě toho byly opraveny programové chyby verze Beta 2.
 • Fáze beta verze skončila 30. října 2006 a od té doby již není možné verzi stáhnout. Jen o několik dní později byl vývoj ukončen vydáním verze pro výrobu. Nástupce Office 2003 se na trhu pro individuální uživatele objevil 30. ledna 2007 současně s operačním systémem Windows Vista. Firmy si mohly zakoupit Office 2007 i Windows Vista již v listopadu 2006.
 • Nástupce Office 2010 přišel na trh ve stejnojmenném roce.
 • Dne 10. října 2017 společnost Microsoft ukončila technickou podporu sady Office 2007.

Tyto novinky na vás čekají

 • Office 2007 poprvé nemá známou strukturu nabídek a obvyklé panely nástrojů. V této verzi je struktura nabídek nahrazena multifunkční lištou, nazývanou také ribbon. Její výhodou je, že příkazy jsou seskupeny dohromady a ty jsou zase seskupeny do karet. Díky tomu je program přehlednější a můžete rychleji vybírat požadované funkce.
 • Karty Standard kancelářské aplikace jsou rozšířeny o různé odrážky, které jsou k dispozici v závislosti na kontextu. Existují dva typy: Karty programu, které lze vybrat pouze v určitém režimu zobrazení, a kontextové karty, které jsou k dispozici například při práci s grafikou, tabulkami a grafy.
 • Další novinkou Office 2007 jsou takzvané živé náhledy. Formátovací funkce, šablony a návrhy se zobrazují v náhledu v reálném čase v okně dokumentu.
 • S touto verzí Microsoft zavádí nový souborový formát Standard(OpenXML) založený na XML. Předchozí modely MS Office mohou tento formát otevírat a upravovat pomocí bezplatného převodníku.
 • Režim kompatibility umožňuje ukládání ve starých formátech souborů. To znamená, že dokumenty lze snadno číst i ve starších verzích Office pro Windows a Mac.
 • Microsoft Office 2007 také zavádí nový exportní formát (XPS) podobný formátu PDF.

Která verze Office 2007 je vhodná pro kterého uživatele?

Wiresoft® nabízí software Office 2007 ve třech různých verzích. Uvádíme, které z nich jsou k dispozici a která je nejvhodnější pro plánovanou aplikaci.

Professional Plus

Tato verze je vhodná zejména pro firemní zákazníky. Professional Plus vám usnadní každodenní práci v kanceláři. Díky řadě jednoduchých a intuitivních programů můžete snadno zmapovat firemní procesy a zajistit si vyšší efektivitu. Toto komplexní softwarové kancelářské řešení je firemním zákazníkům k dispozici ke stažení a je vybaveno všemi aplikacemi známé řady produktů Microsoft.

Tyto programy jsou k dispozici k použití

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Enterprise

Ať už jste v práci nebo doma - s verzí Office 2007 na Enterprise můžete svou práci vykonávat kdekoli a nejlépe. Nezáleží na tom, zda používáte počítač, telefon nebo webový prohlížeč. K dispozici jsou stejné programy jako u verze Professional Plus. S Wiresoftem® získáte plnou verzi jako licenci pro jednoho uživatele s právem druhého použití.

Standard

Office-Standard-2007 je určen především soukromým uživatelům a malým firmám, které potřebují výběr nástrojů pro zvýšení produktivity. Verze Standard je kancelářský software se základními programy, které umožňují rychlé a snadné plnění úkolů. Ať už chcete přehledně navrhovat dokumenty, vytvářet tabulky nebo prezentace a spravovat e-maily, záznamy v kalendáři a kontakty - to vše je možné.

Tyto programy jsou součástí balení:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Jak nainstaluji Office 2007 do systému Windows 10?

Office 2007 již není podporován v hlavním proudu, ale stále jej můžete nainstalovat a používat ve Windows 10. Ukážeme vám krok za krokem, jak nejlépe postupovat:

Instalace sady Microsoft Office 2007

 1. Vložte disk CD do mechaniky. Pokud se průvodce instalací nespustí automaticky, přejděte do jednotky CD a vyberte "SETUP.EXE".
 2. Budete vyzváni k zadání produktového klíče. Zadejte jej. Produktový klíč obvykle najdete na nálepce na obalu CD.
 3. Přečtěte si licenční podmínky softwaru Microsoft a přijměte je. Nyní klikněte na "Další".
 4. Postupujte podle zobrazených výzev. Po instalaci sady Office 2007 můžete okno zavřít.

Aktivace sady Microsoft Office 2007

Abyste zajistili bezproblémové fungování všech programů Office, je třeba ještě aktivovat Office.

 1. Klepněte na tlačítko Microsoft Office. Poté klikněte na "Možnosti" a "Aktivovat Microsoft Office".

Měli byste také vědět následující

Pro Microsoft Office 2007 již nejsou k dispozici žádné aktualizace zabezpečení, žádné možnosti podpory ani aktualizace výkonu a kompatibility. Poskytovatel Microsoft ukončil poskytování těchto služeb v říjnu 2017. Stále je však možné používat všechny programy Office 2007. Mohou se však vyskytnout bezpečnostní mezery. Proto objevte novější softwarové balíky, jako je Office 2013, Office 2016 a také Office 2019.

Pro majitele produktů Apple je k dispozici také Office for Mac. Ať už jste soukromý uživatel, student nebo firma - pro každou oblast použití najdete tu správnou edici.

Objednejte si MS Office u společnosti Wiresoft® - rychle a bez komplikací

Objednejte si Office 2007 snadno v internetovém obchodě Wiresoft®! U nás můžete těžit nejen z příznivých cen, ale také z prvotřídních produktů. Zajímá vás, proč jsou u nás softwarové licence ve srovnání s jinými dodavateli tak levné? Na tuto otázku je snadné odpovědět. Použité licence získáváme v rámci převzetí, fúzí nebo insolvencí a nabízíme je za sníženou cenu. Princip recyklace použitého softwaru se vyplatí jak prodávajícím, tak kupujícím společnostem. Velká výhoda pro vás: Všechny aplikace Microsoft Office 2007 lze používat bez omezení!

Protože dodávka zboží probíhá výhradně digitální cestou, nevznikají vám žádné další náklady. Balík MS Office je vám k dispozici maximálně po 24 hodinách. Zaplaťte pohodlně platební metodou dle vlastního výběru. Nabízíme platbu předem, PayPal, kreditní kartu, okamžitý bankovní převod a nákup na účet.