Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Zde je několik informací o Microsoft Office 2007 Standard jako online MLK ke stažení v němčině a mnoha dalších jazycích: Informace o produktu: Microsoft Office 2007 Standard je k dispozici od června 2007 a umožňuje nepřetržitou...
337,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
U nás koupíte levně Microsoft Office 2007 Enterprise - ke stažení plná verze ESD! Zde je několik informací o Microsoft Office 2007 Enterprise jako online MLK ke stažení v němčině a mnoha dalších jazycích: Informace o produktu: Microsoft...
676,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - všechny aplikace pro podnikové profesionály v jednom balíčku jako jediná licence MS Office 2007 - a s ním i edice 2007 Professional Plus - představuje milník v historii balíčků Office: Ve...
517,90 Kč *

Které programy jsou zahrnuty?

V závislosti na zvolené verzi softwaru se liší i obsažené programy. Vysvětlíme vám, které aplikace jsou k dispozici a jaké úkoly plní.

Microsoft Word

Word je zdaleka nejpoužívanějším programem pro zpracování textu na světě. Je součástí balíku Office pro Windows i Mac. Program je vhodný nejen pro soukromé, ale i pro firemní použití.

Jednoduše řečeno: Microsoft Word má všechny funkce potřebné k tomu, aby byla písemná práce připravena k publikování. Kromě formátování textu lze Word používat také ke grafickým úpravám dokumentů. Kromě toho program podporuje administrativní obchodní procesy, jako je vytváření sériových dopisů.

Microsoft Excel

Microsoft Excel je nejpoužívanější tabulkový procesor. Můžete nejen vytvářet tabulky, ale také provádět rozsáhlé výpočty pomocí vzorců a funkcí. Výsledky lze vyhodnocovat pomocí funkcí třídění, seskupování a filtrování a otočných tabulek a graficky zobrazovat v diagramech.

Pro lepší přehlednost má Excel různé sešity s různými kartami. Na jeden sešit můžete vytvořit 65 000 karet

Microsoft PowerPoint

PowerPoint je program společnosti Microsoft, pomocí kterého můžete vytvářet prezentace. Stejně jako Word a Excel je k dispozici pro Windows i Mac.

Aplikace Microsoft PowerPoint je považována za program zaměřený na stránky, protože pro každou prezentaci jsou k dispozici rozsáhlé možnosti návrhu. Možnosti designu jsou velmi univerzální. Záleží jen na vás, zda chcete vložit texty, grafiku, tabulky a diagramy nebo multimediální obsah, jako jsou filmy a zvuky. Existuje mnoho efektů pro přechod snímků.

Microsoft Access

Stejně jako ostatní aplikace je i MS Office Access k dispozici jako samostatná kancelářská aplikace nebo jako součást balíku Office. Software je k dispozici pouze pro systém Windows a je vhodný zejména pro firmy. Pomocí aplikace Access můžete především vytvářet a spravovat databázové aplikace. Ty lze vytvářet jak jako aplikace pro počítač, tak jako aplikace pro prohlížeč. Poté mohou být databáze zpřístupněny příslušným kolegům.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher je software pro publikování na počítači. Používá se k vytváření tiskových publikací, e-mailových titulků a prezentací produktů. Lze také vytvářet přání a pozvánky. Program se od MS Word liší tím, že se v tomto případě zaměřuje na úpravu rozvržení.

Aplikace je určena menším společnostem a soukromým zákazníkům. Vzhledem k tomu, že šablony designu jsou již součástí, lze obsah rychle upravit a publikovat.

Microsoft Outlook

Řadu produktů MS doplňuje e-mailová služba Outlook. Zde můžete přijímat a spravovat e-maily, jakmile si nastavíte poštovní adresu.

Kromě funkce e-mailu je k dispozici také integrovaný kalendář, ve kterém si můžete nechat přenášet schůzky přímo z e-mailu na příslušné datum. Tímto způsobem se vyhnete chybám při přenosu data a času. K archivované poště a schůzkám máte přístup kdykoli - i bez internetu.

Microsoft Office 2007: Uvedení na trh a vývoj

 • V roce 2005 byla oznámena nová verze Office pod kódovým označením "Office 12".
 • Při příležitosti konference WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) představil Bill Gates 23. května 2006 verzi Beta 2. Pro testování byl zpřístupněn beta program společnosti Microsoft. Od konce května do konce října 2006 byla tato verze stažena 3,5 milionkrát. Jen v Německu bylo staženo 500 000 souborů.
 • Dne 14. září 2006 byla představena technická aktualizace beta verze 2, která obsahovala některé změny v uživatelském rozhraní. Kromě toho byly opraveny programové chyby verze Beta 2.
 • Beta fáze skončila 30. října 2006 a od té doby již není možné tuto verzi stáhnout. Jen o několik dní později byl vývoj dokončen vydáním verze pro výrobu. Nástupce sady Office 2003 se na trhu pro individuální uživatele objevil 30. ledna 2007 současně s operačním systémem Windows Vista. Firmy si mohly zakoupit Office 2007 i Windows Vista již v listopadu 2006.
 • Nástupce Office 2010 přišel na trh ve stejnojmenném roce.
 • Dne 10. října 2017 společnost Microsoft ukončila technickou podporu sady Office 2007.

Tyto inovace na vás čekají

 • Office 2007 poprvé nemá známou strukturu nabídek a obvyklé panely nástrojů. V této verzi je struktura nabídek nahrazena multifunkční lištou, která se také nazývá ribbon. Výhodou je, že příkazy jsou seskupeny dohromady a ty jsou zase seskupeny na kartách. Program se tak stává přehlednějším a umožňuje rychlejší výběr požadovaných funkcí.
 • Standardní karty kancelářské aplikace jsou rozšířeny o různé odrážky, které jsou k dispozici v závislosti na kontextu. Existují dva typy: Karty programu, které lze vybrat pouze v určitém režimu zobrazení, a kontextové karty, které jsou k dispozici například při práci s grafikou, tabulkami a grafy.
 • Další novou funkcí Office 2007 jsou takzvané živé náhledy. Formátovací funkce, šablony a návrhy se zobrazují v náhledu v reálném čase v okně dokumentu.
 • V této verzi Microsoft zavádí nový standardní formát souborů (OpenXML) založený na XML. Předchozí modely MS Office mohou tento formát otevřít a upravit pomocí bezplatného konvertoru.
 • Režim kompatibility umožňuje ukládání ve starých formátech souborů. To znamená, že dokumenty lze snadno číst i ve starších verzích sady Office pro Windows a Mac.
 • Microsoft Office 2007 také zavádí nový exportní formát (XPS) podobný formátu PDF.

Která verze Office 2007 je vhodná pro kterého uživatele?

Společnost Wiresoft® nabízí software Office 2007 ve třech různých verzích. Ukážeme vám, které z nich jsou k dispozici a které jsou nejvhodnější pro plánovanou aplikaci.

Professional Plus

Tato verze je vhodná zejména pro firemní zákazníky. Professional Plus vám usnadní každodenní práci v kanceláři. Díky řadě jednoduchých a intuitivních programů můžete snadno zmapovat procesy ve vaší společnosti a zajistit vyšší efektivitu. Univerzální softwarové kancelářské řešení je k dispozici firemním zákazníkům ke stažení a je vybaveno všemi aplikacemi známé řady produktů Microsoft.

Tyto programy jsou k dispozici pro použití

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Podnik

Ať už jste v práci nebo doma, verze Enterprise sady Office 2007 vám umožní maximálně využít možnosti práce, ať už jste kdekoli. Nezáleží na tom, zda používáte počítač, telefon nebo webový prohlížeč. K dispozici jsou stejné programy jako u programu Professional Plus. U společnosti Wiresoft® obdržíte plnou verzi jako licenci pro jednoho uživatele s druhým právem na používání.

Standardní

Office Standard-2007 je určen především soukromým uživatelům a malým firmám, které potřebují výběr nástrojů pro zvýšení produktivity. Verze Standard je kancelářský software se základními programy, které umožňují rychlé a snadné provádění úkolů. Ať už chcete přehledně navrhovat dokumenty, vytvářet tabulky nebo prezentace a spravovat e-maily, záznamy v kalendáři a kontakty - to vše je možné.

Tyto programy zahrnují:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Jak nainstalovat Office 2007 do systému Windows 10?

Office 2007 již není podporován v hlavním proudu, ale stále jej můžete nainstalovat a používat v systému Windows 10. Ukážeme vám krok za krokem, jak nejlépe postupovat:

Instalace sady Microsoft Office 2007

 1. Vložte disk CD do jednotky. Pokud se průvodce nastavením nespustí automaticky, přejděte do jednotky CD a vyberte "SETUP.EXE".
 2. Budete vyzváni k zadání klíče produktu. Zadejte ji. Produktový klíč se obvykle nachází na nálepce na obalu CD.
 3. Přečtěte si licenční podmínky softwaru Microsoft a přijměte je. Nyní klikněte na tlačítko "Další".
 4. Postupujte podle pokynů. Po instalaci sady Office 2007 můžete okno zavřít.

Aktivace sady Microsoft Office 2007

Abyste zajistili bezproblémové fungování všech programů Office, je třeba Office ještě aktivovat.

 1. Klikněte na tlačítko Microsoft Office. Poté klikněte na "Možnosti" a "Aktivovat Microsoft Office".

Měli byste také vědět následující

Pro Microsoft Office 2007 již nejsou k dispozici žádné aktualizace zabezpečení, žádné možnosti podpory ani aktualizace výkonu a kompatibility. Poskytovatel Microsoft ukončil poskytování těchto služeb v říjnu 2017. Stále je možné používat všechny programy Office 2007. Mohou se však vyskytnout bezpečnostní mezery. Proto objevte novější softwarové balíky, jako je Office 2013Office 2016 a Office 2019.

Pro majitele produktů Apple je k dispozici také Office for Mac. Ať už jste soukromý uživatel, student nebo firma, najdete tu správnou edici pro každou oblast použití.

Objednejte si MS Office u společnosti Wiresoft® - rychle a bez komplikací

Objednejte si Office 2007 snadno v internetovém obchodě Wiresoft®! U nás můžete těžit nejen z příznivých cen, ale také z prvotřídních produktů. Zajímá vás, proč jsou u nás softwarové licence v porovnání s jinými dodavateli tak levné? Na tuto otázku je snadné odpovědět. Použité licence získáváme v rámci převzetí, fúzí nebo insolvencí a nabízíme je za sníženou cenu. Princip recyklace použitého softwaru se vyplatí jak prodávajícím, tak kupujícím společnostem. Velká výhoda pro vás: Všechny aplikace Microsoft Office 2007 lze používat bez omezení!

Vzhledem k tomu, že k dodání zboží dochází výhradně digitální cestou, nevznikají vám žádné další náklady. Balík MS Office je vám k dispozici maximálně po 24 hodinách. Zaplaťte pohodlně platební metodou dle vlastního výběru. Nabízíme platbu předem, PayPal, kreditní kartu, okamžitý bankovní převod a nákup na účet.