Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maximální produktivita vývojářů s Visual Studio 2022 Enterprise - jako zakoupená verze Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha...
58 195,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze Visual Studio 2022 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment),...
8 818,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - všestranný vývojářský software jako kupní verze Visual Studio 2019 Professional od společnosti Microsoft je nejnovější verzí osvědčeného vývojového prostředí IDE (Integrated Development Environment),...
3 817,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maximalizujte produktivitu vývojářů s Visual Studio 2019 Enterprise - k zakoupení Visual Studio je osvědčené integrované vývojové prostředí společnosti Microsoft pro návrh a nasazení komplexních podnikových aplikací v mnoha oblastech....
42 645,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - edice pro náročné vývojáře jako kupní verze S podnikovou edicí Visual Studia 2017 mají uživatelé přístup k široké škále výkonných funkcí pro vývoj aplikací pro jakoukoli oblast na nejoblíbenějších...
34 869,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - vše pro profesionální tvorbu programů v zakoupené verzi S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů - od vývoje přes ladění a...
2 887,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integrované vývojové prostředí s různými vysokoúrovňovými jazyky) Visual Studio Enterprise 2015 - pro bezproblémové fungování Pomocí vývojového prostředí můžete nejen vytvářet programy a aplikace,...
3 208,90 Kč *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integrované vývojové prostředí s různými vysokoúrovňovými jazyky) Visual Studio Professional 2015 - pro bezproblémové fungování Pomocí vývojového...
2 294,90 Kč *

Microsoft Visual Studio pro Windows - platforma pro vývoj aplikací pro Windows

Microsoft Visual Studio pro Windows je výkonné integrované vývojové prostředí (IDE) určené speciálně pro tvorbu aplikací pro Windows. V tomto článku se dozvíte, proč je Microsoft Visual Studio pro Windows nezbytným nástrojem pro vývojáře, kteří chtějí vytvářet kvalitní software pro Windows.

Základní funkce aplikace Microsoft Visual Studio pro Windows

  1. Vývoj aplikací pro Windows: Visual Studio pro Windows poskytuje komplexní sadu nástrojů a šablon pro vývoj aplikací pro Windows, ať už se jedná o aplikace Universal Windows Platform (UWP), WPF nebo WinForms.
  2. Návrhář XAML: Integrovaný návrhář XAML Designer usnadňuje návrh uživatelských rozhraní pro aplikace pro Windows pomocí funkcí drag-and-drop a živých náhledů.
  3. Ladění a diagnostika: Visual Studio poskytuje výkonné nástroje pro ladění a diagnostiku, které umožňují rychle identifikovat a opravit chyby v aplikacích pro Windows.
  4. Integrace s Azure: Vývojáři mohou bez problémů přistupovat ke službám Azure a integrovat cloudové funkce do svých aplikací pro Windows.

Výhody aplikace Microsoft Visual Studio pro Windows

  • Optimální integrace se systémem Windows: Visual Studio nabízí hlubokou integraci s operačními systémy a službami systému Windows a optimalizuje tak vývoj pro platformu Windows.
  • Komplexní podpora verzí systému Windows: Visual Studio umožňuje vyvíjet aplikace, které lze spustit na různých verzích systému Windows, jako jsou Windows 10, Windows 11 a Windows Server.
  • Vynikající výkon: Visual Studio pro Windows je navrženo tak, aby poskytovalo rychlé a efektivní vývojové prostředí pro aplikace pro Windows.

Nejnovější aktualizace a funkce

Microsoft Visual Studio pro Windows je průběžně aktualizováno, aby odráželo nejnovější vývoj v ekosystému Windows. Nejnovější aktualizace zahrnují:

  • podpora .NET 6: Visual Studio podporuje .NET 6, nejnovější verzi frameworku .NET, a usnadňuje tak vývoj moderních aplikací pro Windows.
  • Integrovaný Azure DevOps: Vývojáři mohou bez problémů integrovat Azure DevOps s Visual Studiem a řídit tak celý životní cyklus vývoje.
  • Vylepšené nástroje pro vývoj a ladění: Nejnovější aktualizace poskytují vylepšené nástroje pro urychlení vývoje a ladění.

Koupit Visual Studio 2022 pro Windows u společnosti Wiresoft

Microsoft Visual Studio pro Windows je ideálním nástrojem pro vývojáře, kteří chtějí vytvářet kvalitní aplikace pro Windows. Pořiďte si Microsoft Visual Studio pro Windows ještě dnes a urychlete vývoj svých softwarových projektů pro Windows.

Kategorie