Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - pro moderní kancelář a organizaci podnikání Office-Edition 2016 Standard je navržen tak, aby zvládl všechny typické úkoly moderního podnikání - a ještě mnohem více: Mnoho praktických, intuitivních...
2 213,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - rozhodující více pro podnikání MS Office 2016 Professional Plus je nejkomplexnější edice Microsoft Office-Verze 2016, obsahuje všechny programy, které jsou ve firmě potřeba nejen pro správu běžných...
2 485,90 Kč *

Microsoft Office 2016 - pro efektivní organizaci kanceláří a podniků

Stejně jako jeho předchůdce nabízí kancelářský balík Office 2016 opět všechny potřebné funkce pro organizaci a správu všech úkolů v moderním každodenním obchodním životě - a ještě mnohem více: MS Office 2016 podporuje uživatele mnoha praktickými nástroji, které lze používat i intuitivně a které urychlují a zároveň usnadňují úspěšné dokončení projektů.

Patří mezi ně zejména inteligentní asistenti "Insights", nová funkce vyhledávání, která propojuje několik Office přímo s vyhledávacím indexem Bing, a "Tell Me", která podporuje zejména nezkušené uživatele při úpravách dokumentů.

Kromě toho software Office dále optimalizuje spolupráci na dokumentech a jejich poskytování v reálném čase. Ať už v kanceláři, doma nebo na cestách: OneDrive a SharePoint propojují všechny uživatele v cloudu a umožňují také mimořádně flexibilní sdílení dat. To je možné ihned po kliknutí na příslušné tlačítko na pásu karet a soubory jsou okamžitě přeneseny do cloudu.

Office 2016 přinesl také několik změn z hlediska přívětivosti pro oči: Pro verzi 2016 jsou k dispozici nové designy Office: Uživatelé si nyní mohou zobrazit okna Office také v "tmavě šedém" provedení s výraznými kontrasty nebo v "barevném" provedení s moderním vzhledem.

Samozřejmě je k dispozici také mnoho praktických optimalizací a nových zajímavých funkcí v jednotlivých programech dostupných pro jednotlivé edice Office, které stojí za to poznat a vyzkoušet.

Microsoft Office 2016 je k dispozici v obchodě Wiresoft Software Shop za příznivou cenu jako jednotlivá licence pro edice Standard a Professional. Následující přehled vám ukáže celou škálu výhod, které vám Office 2016 při jeho zakoupení nabízí.

Nové funkce v programech Office 2016

Office 2016 doplňuje předchozí verzi o řadu jednotlivých funkcí, z nichž některé jsou dostupné i napříč programy a poskytují uživateli užitečnou podporu při jeho práci.

Office 2016 - "You wish" (Řekni mi) - pro aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook a Access

Na pásu karet Office 2016 se nachází provozní asistent s názvem "Tell Me" (německy "Sie wünschen"), který je rozpoznatelný podle ikony ve tvaru žárovky. Pro jeho použití uživatelé jednoduše zadají do vstupního pole vedle něj, co chtějí najít nebo udělat, a asistent zobrazí příslušný postup nebo nabídne další podporu.

Koupit Office 2016 - Insights - pro aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook

Chcete-li zkontrolovat pojmy nebo skutečnosti, které se nacházejí v dokumentu Office, nebo získat vysvětlení, stačí je označit a poté kliknutím pomocí inteligentního vyhledávání podporovaného Bingem získat odpovídající výsledky hledání. Ty se pak zobrazí v postranní oblasti okna Office.

Office 2016 - Zjednodušené sdílení - pro aplikace Word, Excel a PowerPoint

Dokumenty v programech Office Excel, Word a PowerPoint lze nyní sdílet ještě jednodušeji, včetně individuálního přidělování práv. Uživatelé jednoduše kliknou na tlačítko "Sdílet" na pásu karet.

Office 2016 - Vylepšená historie verzí - pro aplikace Word, Excel a PowerPoint

Zejména při společné práci několika kolegů na jednom dokumentu je důležité, aby byly k dispozici i starší verze. Pomocí funkce "Historie verzí" je lze snadno zobrazit a samozřejmě také obnovit příslušné stavy úprav.

Office 2016 - Nové typy grafů - pro Word, Excel a PowerPoint

Pomocí nových typů grafů TreeMap, Waterfall, Pareto (sloupcový graf), Histogram, Box Chart a Sunburst integrovaných do sady Office mají uživatelé k dispozici další informativní grafiku, s jejíž pomocí lze přehledně vizualizovat statistická i hierarchická a ekonomická data.

Office 2016 - integrace s OneDrive - pro aplikace Word, Excel a PowerPoint

Díky integraci služby OneDrive do sady Office 2016 mohou nyní uživatelé přistupovat k dokumentům sady Office odkudkoli a také z jakéhokoli koncového zařízení tím, že je uloží na OneDrive. To umožňuje pracovat na nich odkudkoli, aniž by je bylo nutné předtím ukládat lokálně na počítač nebo podobný či USB flash disk - a to i společně s ostatními.

Office 2016 - Ochrana před ztrátou dat (DLP) - pro aplikace Word, Excel a PowerPoint

Funkce DLP je nyní v Office 2016 k dispozici také pro všechny dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint prostřednictvím služeb SharePoint Online a OneDrive pro firmy. Správci tak mohou centrálně vytvářet a spravovat zásady pro vytváření obsahu a sdílení dokumentů. Koncovým uživatelům se zobrazí upozornění nebo omezení týkající se zveřejnění dokumentu, pokud aplikace zjistí možné riziko.

Jednotlivé funkce specifické pro daný program v sadě Office 2016

Kromě těchto zastřešujících funkcí nabízí Office 2016 také jednotlivé nové funkce a vylepšení pro programy dostupné v jednotlivých edicích:

Nové funkce aplikace Word v sadě Office 2016

Díky následujícím funkcím je společná práce na dokumentu aplikace Word ještě produktivnější:

 • Zadávání v reálném čase : Pracuje-li několik kolegů společně na stejném dokumentu aplikace Word, funkce zadávání v reálném čase ukazuje, kde právě provádějí změny, takže je lze okamžitě zkontrolovat nebo sledovat.
 • Uložení do připnuté složky : Připnutím složky k dokumentu aplikace Word mohou uživatelé k ní a k dokumentům přistupovat ještě rychleji a pohodlněji prostřednictvím jumplistu.
 • Funkce komentářů : Zpracování textu v aplikaci Word 2016 je nyní díky vylepšené funkci mnohem pohodlnější, protože všechny komentáře jsou nejen v příslušném dokumentu aplikace Word, ale lze na ně také přímo odpovědět, aniž by bylo nutné psát e-mail. Spolupráce na dokumentu je tak ještě přehlednější.
 • PDF ve Wordu : Namísto kopírování obsahu PDF je ve Wordu pro Office 2016 ještě snazší otevřít jej přímo ve Wordu; přenáší se nejen text, ale i všechny grafické prvky, které lze nyní libovolně upravovat. Nakonec lze tento soubor ve Wordu opět uložit i ve formátu PDF.

Nové funkce Excelu v Office 2016

Kromě již zmíněných nových typů grafů obsahuje Excel také vylepšení stávajících funkcí a nové nástroje:

 • Office 2016 - PROGNOSE : Pomocí funkce PROGNOSE.ETS je možné extrapolovat časové řady v datech na základě exponenciálního vyhlazování pomocí zavedeného algoritmu ETS (Exponential Smoothing) a vytvářet tak krátkodobé alternativní prognózy a ty pak zpřístupnit jako tzv. forecast sheet.
 • Office 2016 - Interaktivní grafy v pivotových tabulkách: Tato nově integrovaná softwarová řešení pro business intelligence poskytují lepší přehled, zejména u složitých pivotních tabulek. Patří sem funkce, jako je automatické seskupování časových hodnot podle čtvrtletí nebo měsíců a také navigace drill-down, jak se často používá zejména v online analytickém zpracování (OLAP).
 • Office 2016 - funkce LET : Umožňuje pojmenovat rozsahy v rámci vzorce, což zlepšuje výpočetní výkon v aplikaci Excel a také čitelnost a kombinovatelnost.
 • Office 2016 - Filtr zobrazení : Aby byla zachována přehlednost souboru aplikace Excel při společné práci, lze prostřednictvím zobrazení filtru skrýt třídění a filtry ostatních uživatelů.

Nové funkce aplikace Outlook v sadě Office 2016

Následující funkce nejen efektivně organizují každodenní záplavu e-mailů, ale také usnadňují vyhledávání obsahu a dokumentů.

 • Office 2016 - Přehled příloh souborů: Při odesílání přílohy v aplikaci Outlook 2016 e-mailem program nabízí naposledy použité dokumenty přehledně uspořádané v seznamu.
 • Office 2016 - Sdílení dokumentů: Dokumenty lze sdílet také prostřednictvím služby OneDrive nebo SharePoint, včetně konfigurace oprávnění ke sdílení.
 • Office 2016 - Funkce Nepořádek : Tento nástroj automaticky třídí nedůležité e-maily do samostatné složky. Aby však nedošlo k jejich přehlédnutí, odesílá Outlook denně přehled e-mailů v ní uložených.
 • Office 2016 - Zjednodušené vyhledávání: Pomocí rozevíracího seznamu "Nová oblast vyhledávání" lze změnit vyhledávání přepnutím aktuální složky nebo schránky.

Nové funkce aplikace PowerPoint v sadě Office 2016

Nové funkce aplikace Outlook zlepšují mimo jiné správu času během prezentací a

nabízejí praktickou možnost zvýraznění obsahu:

 • Výstižnější znázornění pomocí štětce: Ke zvýraznění určitých prvků nebo procesů během prezentace mohou prezentující místo laserového ukazovátka nebo dokonce hůlky jako dříve použít integrovaný štětec, který upoutá pozornost publika. Tímto způsobem v režimu prezentace zůstává původní prezentace PowerPoint nezměněna.
 • Funkce sdílení : Díky přehlednějšímu návrhu funkce sdílení lze nyní prezentace snadněji a rychleji publikovat prostřednictvím sociálních sítí.
 • Sledování času: Skoncujte s příliš dlouhými prezentacemi a potížemi s efektivním využitím daného času prezentace: Časové sledování zlepšuje osobní řízení času tím, že prezentujícímu ukazuje čas během prezentace, takže může kdykoli reagovat a provést úpravy.

Nové funkce aplikace OneNote v sadě Office 2016

OneNote umožňuje ještě pohodlnější sdílení informací a nápadů s ostatními:

 • Sdílet poznámkové bloky: Důležité informace, jako jsou fotografie, výkresy, videa atd., lze shromažďovat a synchronizovat na jednom centrálním místě pro efektivnější spolupráci na projektech.
 • Vkládání videí: Videa z aplikací Office Mix, Vimeo a YouTube lze nyní snadno integrovat do stránky v aplikaci OneNote.
 • Vytváření poznámek přímo na webové stránce: V novém prohlížeči pro Windows 10, Microsoft Edge, mohou uživatelé snadno psát poznámky nebo zvýraznění na webové stránce a sdílet je prostřednictvím aplikace OneNote.

Nové funkce Access v sadě Office 2016

Aplikace Access nabízí v sadě Office 2016 také několik novinek. Patří mezi ně nový datový typ BigInt, díky němuž je program kompatibilnější se systémem Windows SQL Server, a znovu byla také zavedena podpora pro dBASE. Kromě toho je nyní možné exportovat datové zdroje propojené s Accessem jako odkaz v podobě seznamů v aplikaci Excel. Tabulky lze nyní snadno přidávat při práci aktivací funkce "Přidat tabulky".

Nové funkce Publisheru v Office 2016

Díky srozumitelným konceptům ovládání a četným šablonám mohou DTP software Microsoft Publisher 2016 používat i začátečníci k vytváření kvalitně vypadajících tiskovin, jako jsou letáky nebo brožury. Obrázky lze upravovat přímo v programu, tiskové šablony lze vytvářet s milimetrovou přesností a bezproblémově je využívat v dalších softwarových programech a službách.

Systémové požadavky pro Office 2016:

MS Office je k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi; požadavky na jednotlivé hardwarové vybavení se proto mohou lišit.

 • Operační systém: Windows 7 nebo vyšší, Windows Server 2012 R2 nebo Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 nebo x64bitový procesor s frekvencí alespoň 1 GHz a SSE2
 • Paměť: 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
 • Místo na pevném disku: min. 3,0 GB volného místa
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Pro hardwarovou akceleraci grafiky je vyžadována grafická karta DirectX 10

Kupte si MS Office 2016 levně u společnosti Wiresoft v internetovém obchodě

U společnosti Wiresoft naleznete následující dvě edice verze Office 2016 - s příslušnými integrovanými programy:

Office 2016 Standard

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • Publisher 2016

Office 2016 Professional Plus

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • OneNote 2016
 • Outlook 2016
 • Publisher 2016
 • Access 2016

Při nákupu edice Office 2016 u společnosti Wiresoft můžete využít nejen báječnou cenu použitého softwaru, ale také následující další výhody:

 • S každou licencí Microsoft Office 2016 zakoupenou u společnosti Wiresoft získáte softwarový produkt, který používáte výhradně vy.
 • Veškerý software Office dříve používaný původním kupujícím byl při prodeji společnosti Wiresoft odinstalován, takže licence je opět 100% volná a použitelná.
 • Všechny jednotlivé licence pocházející z množstevních licencí byly společností Wiresoft důkladně zkontrolovány, aby bylo zajištěno, že jsou po zakoupení skutečně vhodné k použití.
 • Jako seriózní prodejce softwaru nenabízí společnost Wiresoft ve svém internetovém obchodě testovací verze, které jsou platné pouze po omezenou dobu nebo mají omezené funkce.
 • Při nákupu licencí od společnosti Wiresoft si můžete být vždy jisti, že kupujete originální produkt společnosti Microsoft v souladu s právními předpisy a že se nenacházíte v právní šedé zóně.

Veškeré dotazy týkající se nákupu licencí Microsoft Office 2016 Standard, Professional nebo jiných softwarových produktů společnosti Microsoft vám rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.