Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Zakoupení licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL znamená, že konkrétnímu zařízení poskytnete přístup k platformě Sharepoint. Firemní počítač nebo dokonce notebook tak může...
1 202,90 Kč *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Zakoupení Uživatelské licence SharePoint Server 2019 znamená, že umožníte (dalšímu) zaměstnanci snadný přístup k firemním dokumentům a spolupráci na projektech odkudkoli. Ať už v...
1 202,90 Kč *

SharePoint Server 2019 CALoptimalizujte spolupráci pomocí špičkových funkcí

Aplikace SharePoint Server 2019 CAL nabízejí pokročilé řešení pro spolupráci a správu informací v organizacích. Tyto klientské přístupové licence (CAL) umožňují přístup k pokročilým funkcím serveru SharePoint Server 2019 pro zlepšení týmové spolupráce a efektivní správu informací.

Proč právě licence CAL SharePoint Server 2019?

Nejmodernější nástroje pro spolupráci

S SharePoint Server 2019 CAL můžete využívat nejmodernější nástroje pro spolupráci. Ať už jde o spolupráci na dokumentech v reálném čase nebo integraci funkcí sociálních médií, tyto licence CAL poskytují nástroje, které váš tým potřebuje.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní SharePoint Server 2019 je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Díky atraktivnímu designu a snadno pochopitelným funkcím je seznámení s platformou hračkou, což podporuje přijetí v celé společnosti.

Výkonné vyhledávací funkce

Vyhledávací funkce portálu SharePoint Server 2019 CAL jsou výkonné a výrazně usnadňují vyhledávání relevantních informací. Snadno prohledávejte dokumenty, stránky a obsah a zvyšte efektivitu svých informačních dotazů.

Jak získat licenci SharePoint Server 2019 CAL?

Škálovatelné licencování

SharePoint Server 2019 CAL nabízí škálovatelné možnosti licencování. Vyberte si počet licencí, které potřebujete, podle požadavků vaší společnosti. Škálujte využití podle potřeby, aby náklady na licence odpovídaly vašemu růstu.

Bezproblémová integrace

Integrace SharePoint Server 2019 CAL do vaší stávající IT infrastruktury je bezproblémová. Snadno spravujte licence a využívejte rozsáhlé funkce SharePointu, které posunou spolupráci a správu informací na vyšší úroveň.

Závěr

Optimalizujte spolupráci a správu informací ve vaší společnosti pomocí SharePoint Server 2019 CAL. Využijte nejmodernější nástroje pro spolupráci, intuitivní uživatelské rozhraní a výkonné vyhledávací funkce pro zvýšení produktivity. Vyberte si škálovatelné možnosti licencování a bez problémů integrujte SharePoint Server 2019 CAL do své IT infrastruktury, abyste splnili požadavky nejnovější aktualizace Google Help Desk.

Kategorie