Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nový operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele S novým systémem Windows 11 Pro mají uživatelé, kteří kladou na operační systém obzvláště vysoké nároky, k dispozici množství funkcí a možností v...
1 515,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - nejkomplexnější operační systém společnosti Microsoft pro profesionální uživatele S novým systémem Windows 11 Enterprise získají větší společnosti, které kladou obzvláště vysoké nároky na bezpečnost operačního...
3 527,90 Kč *

Vylepšené zabezpečení v systémech Windows 11 Pro a Windows 11 Enterprise podporuje kromě jiných bezpečnostních funkcí také vytváření skupinových zásad pro správu uživatelů a koncových zařízení a pro řízení nasazování aktualizací, např. pomocí služby Windows Update for Business. Pouze Windows 11 Enterprise Edition nabízí exkluzivní zabezpečení založené na virtualizaci a integritu kódu chráněnou hypervizorem. 

Kromě toho jsou edice systému Windows 11 obecně prezentovány v novém atraktivním "plovoucím designu" s přepracovaným zobrazením pracovní plochy, které zlepšuje uživatelský zážitek tím, že provádění typických úkolů je ještě intuitivnější - s mnoha vylepšeními použitelnosti, jako je přepracovaná nabídka Start s centrálním ovládáním, integrace týmů do hlavního panelu a také možnost zobrazení "Dark Mode". Koncová zařízení s dotykovými funkcemi navíc těží z optimalizované použitelnosti - také s digitálním perem - a z vylepšeného rozpoznávání řeči.

Obě edice Windows 11 Pro a Windows 11 Enterprise aktuálního operačního systému Microsoft již najdete jako použitý software v obchodě Wiresoft Software Shop - velkou výhodou je jejich nižší cena ve srovnání s příslušnými novými produkty. Následující přehled představuje nejdůležitější funkce ve srovnání s lehčími edicemi a také rozdíly mezi Windows 11 Pro a Windows 11 Enterprise. Pro další informace se jednoduše obraťte na některého z našich zaměstnanců. Koupit Windows 11 bezpečně.

Přehled edic Windows 11 Pro a Windows 11 Enterprise

Windows 11, nový operační systém společnosti Microsoft pro osobní počítače, notebooky a další mobilní zařízení se systémem Windows, se opět zaměřuje na lokálně nezávislou spolupráci mezi uživateli a využívání dat v cloudu. Zvláště důležitou roli hraje samozřejmě bezpečnostní aspekt, který také staví správu před mnoho složitých úkolů.

Ve verzích Windows 11 Pro i Enterprise mohou uživatelé i správci využívat rozšířené funkce zabezpečení, které chrání týmovou práci a přístup ke službám prostřednictvím cloudu před útočníky a zachovávají integritu dat. Mezi ně budou pravděpodobně opět patřit tyto již známé funkce:

 • Hyper-V - tato vizualizační technologie společnosti Microsoft umožňuje spouštět jiné operační systémy jako virtuální počítače. Hlavními výhodami Hyper-V je nižší využití kapacity serveru a také vyšší bezpečnost, protože všechny virtuální služby lze spouštět nezávisle na sobě; aplikace lze také lépe spouštět na starších koncových zařízeních.
 • BitLocker - tato technologie slouží k bezpečnému šifrování pevných disků, což má mimořádný význam zejména u mobilních koncových zařízení, u nichž často hrozí riziko odcizení nebo ztráty. Nástroj BitLocker spolehlivě šifruje citlivá nebo osobní data a chrání je tak před zneužitím.
 • USB klíče a externí pevné disky lze navíc zašifrovat pomocí nástroje "BitLocker To Go".
 • Pískoviště systému Windows - bez předchozí instalace virtuálního pevného disku lze pomocí této aplikace spustit virtualizovanou verzi systému Windows 11 a testovat neznámé nebo podezřelé programy odděleně od hostitelského počítače, tedy v bezpečném prostředí.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) - Pomocí této aplikace lze prohlížeč používat i pro surfování v jakémsi sandboxu, který izoluje nedůvěryhodné webové stránky a neznámé soubory aplikací Word, PowerPoint a Excel a v případě pochybností jim zabrání v přístupu k datům a aplikacím ve firmě.

Správci mají v systému Windows 11 Pro a Enterprise k dispozici rozsáhlé funkce pro přidělování diferencovaných práv jednotlivým uživatelům i týmům pro spolupráci, např. s:

 • Zásady skupiny pro správu přístupových práv k datům a zařízením prostřednictvím počítačů i uživatelských účtů
 • Konfigurace aktualizací - např. s ohledem na lhůty pro splnění požadavků a také režim FEatures Kiosk, kdy každý zaměstnanec obdrží uživatelský účet se samostatnou identitou
 • Aplikace Vzdálená plocha pro vzdálený přístup, která umožňuje připojení k počítači ze vzdáleného místa
 • Microsoft Business Store pro poskytování aplikací vyhrazeným skupinám uživatelů

Pouze systém Windows 11 Enterprise nabízí maximální

Z hlediska funkčnosti a výkonu nabízí edice Enterprise systému Windows 11 maximum - exkluzivní funkce podporují hybridní práci zejména ve větších firmách a organizacích. Edice je k dispozici ve dvou verzích - přizpůsobených různým velikostem a rostoucím bezpečnostním potřebám větších firem a organizací:

Windows 11 Enterprise E3

Tato edice obsahuje ještě pokročilejší funkce zabezpečení a řízení a také funkce správy než Windows 11 Pro, například v oblasti poskytování operačního systému s řízenými aktualizacemi a mnoha možnostmi správy zařízení a aplikací, správy tiskáren bez serveru a širší ochrany před nejnovějšími bezpečnostními hrozbami.

Windows 11 Enterprise E5

Součástí této edice systému Windows 11 je exkluzivně Microsoft Defender for Endpoint, který poskytuje zejména větším podnikům, které využívají zabezpečení koncových bodů, ucelené řešení "vše v jednom" s ještě pokročilejšími funkcemi správy - s funkcemi, jako jsou:

 • Detekce a reakce na ochranu koncových bodů
 • Řízení bezpečnostních rizik
 • Mobile Threat Defence pro detekci mobilních hrozeb a rizik, jako je například mobilní phishing

Windows 11 Enterprise E5 Edition navíc poskytuje organizacím klíčový přehled o nejnovějších hrozbách a využívá speciálních odborných znalostí špičkových bezpečnostních expertů, stejně jako pokročilé monitorování včetně analytiky a podpory ochrany koncových bodů v cloudu, a to prostřednictvím hodnocení rizik, behaviorální ochrany nové generace a funkčně bohatých rozhraní pro programování aplikací (API), která snižují plochu pro útoky, zejména pro kybernetické hrozby.

Mobile Threat Defense chrání před polymorfním a metamorfním malwarem a před hrozbami bez souborů a hrozbami založenými na souborech. Funkce strojového učení detekují různé útoky, například zneužití nultého dne. Kromě toho je k dispozici možnost izolace hardwaru při spouštění systému a spouštění aplikací prostřednictvím místních i vzdálených ovládacích prvků a také izolace kontejnerů při používání prohlížeče Microsoft Edge, která chrání před škodlivými webovými stránkami.

Obecné nové funkce ve Windows 11 Pro a Enterprise - Koupit Windows 11

Kromě výše zmíněných aplikací, které jsou exkluzivní pro edice Windows 11 Pro a Enterprise, nabízí nový operační systém Windows 11 - jak již bylo zmíněno - také několik dalších nových funkcí, které stojí za zmínku a které poskytují další zlepšení uživatelského prostředí, zejména díky aktualizaci celkového vzhledu. Byly také použity nové principy designu, např.:

 • Plovoucí design: Přepracované rozhraní systému Windows 11 se od starších verzí liší průhlednými okny a plovoucími prvky spolu s novým obrázkem na pozadí, který připomíná vlající látku, a dodává tak pracovní ploše trojrozměrný vzhled.
 • Segoe Fluent Icons: Systém Windows 11 s novým operačním systémem přináší také nové písmo systémových ikon, které má zlepšit srozumitelnost symbolů a ikon. Segoe Fluent se při zobrazování glyfů řídí třemi zásadami: Minimální - glyfy obsahují pouze ty detaily, které jsou nezbytné pro sdělení obsahu; Harmonické - glyfy jsou založeny na jednoduchých geometrických tvarech a Vyvinuté: - glyfy používají moderní metafory, které jsou pro uživatele snadno pochopitelné.
 • Design Sun Valley: Při revizi kontextové nabídky byla věnována větší pozornost také přehlednosti, která je patrná zejména díky obecně zaobleným rohům. Animace při otevírání oken apod. byly také přepracovány a vypadají plynuleji. Ikony složek i Průzkumníka byly modernizovány a nástroje pro správu byly přejmenovány na Nástroje systému Windows. Prohlížeč Microsoft Edge se také dočkal aktualizovaného designu.
 • Tmavý režim je k dispozici také v jednotlivých aplikacích - pro soustředěnější práci na obrazovce.

Kromě vizuálních změn byly nabídka Start a hlavní panel přepracovány také funkčně, aby se zvýšila přehlednost a uživatelská přívětivost systému Windows 11:

 • Aktualizovaná nabídka Start systému Windows 11 již nezobrazuje živé dlaždice známé z předchozích verzí, které si mnoho uživatelů neoblíbilo, ale je nyní více orientována na vzhled tabletů a chytrých telefonů; tím se dále sleduje cíl jednotnějšího uživatelského rozhraní ve všech koncových zařízeních podporujících systém Windows a prosazuje se ještě plynulejší uživatelský zážitek.
 • Hlavní panel obsahuje nové ikony, nyní je vycentrovaný ve spodní části obrazovky, ale lze jej také seskupit do levého okraje jako dříve.
 • Kromě toho byla do hlavního panelu integrována komunikační platforma Teams, která nahradila Skype, který již ve Windows 11 není k dispozici. Jedním kliknutím mohou uživatelé vzájemně chatovat nebo se účastnit videokonference.
 • Méně často používané funkce nyní z nabídky zmizely, což znamená, že důležitější funkce, které se používají častěji, jsou nyní více v centru pozornosti.
 • Infocentrum odděluje ve verzi Windows 11 centrum oznámení od rychlého nastavení, což také vede k větší přehlednosti, a kalendář se zobrazuje po kliknutí na datum.
 • Na plochu se vrátily widgety, opět s lištou zpráv pro "novinky a zajímavá témata"; lze používat i widgety třetích stran.
 • Pro zařízení s dotykovým displejem je k dispozici nový režim tabletu, který je nejen přehlednější, protože má vylepšenou klávesnici na obrazovce, ale obsahuje také nové funkce a dotyková gesta.
 • Ve Windows 11 lze používat také aplikace pro Android a propojit s nimi smartphone.
 • Dalšími zajímavými individuálními funkcemi, které jsou uživatelům k dispozici i ve Windows 11, jsou nový nástroj pro pořizování snímků obrazovky, další funkce kalkulačky, vylepšený režim úspory energie a volitelně dostupná kolekce nástrojů Microsoft PowerToys.

Nejnovější informace o nových funkcích systému Windows 11 obecně i o speciálních funkcích edic Pro a Enterprise získáte od týmu společnosti Wiresoft.

Kupte si Microsoft Windows 11 Editions Pro a Enterprise jako použitý software u Wiresoft

Dvě nové edice Microsoft Windows 11 Pro a Enterprise jsou již u společnosti Wiresoft k dispozici jako použitý software za sníženou cenu. Z těchto výhod můžete těžit:

 • Zakoupíte si originální software společnosti Microsoft s platným licenčním klíčem - bez omezených použitelných nebo testovacích verzí.
 • Označení edice systému Windows 11 jako "použitý software" neznamená žádné omezení funkčnosti softwaru.
 • Použitý software Windows 11 edice Pro nebo Enterprise byl před dalším prodejem zkontrolován společností Wiresoft z hlediska plné použitelnosti.
 • Obchodování a používání používaného softwaru společnosti Microsoft, například systému Windows 11, je legální, protože je povoleno zákonem.
 • Při nákupu použité licence od společnosti Wiresoft získáte vždy legální a zároveň originální produkt Microsoft Windows 11.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se edic Microsoft Windows 11 Pro a Enterprise, jednoduše nás kontaktujte v chatu, telefonicky nebo e-mailem.