Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 

header_wiresoft

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Wiresoft je mladá mezinárodní společnost zabývající se elektronickým obchodováním, která provozuje největší evropský internetový obchod se softwarem ke stažení od známých výrobců. Jako začínající společnost založená v roce 2010 jsme se nyní úspěšně etablovali v Německu s profesionálními službami a rozmanitým portfoliem produktů. S naším internetovým obchodem působíme v sektoru B2C i B2B. V rámci našich externích a interních poradenských služeb poskytujeme také kompetentní poradenství v oblasti nadcházejících auditů, licenčních modelů, optimalizace procesů a dalších otázek. Mezitím se skupina Wiresoft Group rozrostla na dospělou společnost a prosadila se na mezinárodní úrovni - ve více než 27 zemích. 

 

CO NABÍZÍME?

 
o nás-1

peníze

KONKURENČNÍ CENY

Naším hlavním cílem je vždy nabídnout našim zákazníkům výhodné nákupní ceny a komplexní služby. Poskytujeme služby zákazníkům B2C a B2B.

služba

SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství telefonicky, prostřednictvím chatu, sdílení obrazovky nebo e-mailu v úředních hodinách od pondělí do pátku (od 8:00 do 16:00) - pomáháme také s instalací softwaru zakoupeného od společnosti Wiresoft.

o nás-2

o nás-3

citace

"Díky naší 100% záruce vrácení peněz se naši zákazníci nemusí obávat, že by se svým problémem zůstali v určitém okamžiku sami!"

Generální ředitel - Soheil Hosseini

kvalita

KVALITA

Společnost Wiresoft představuje ověřenou kvalitu za rozumnou cenu. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci předem kontrolují, zda výrobky určené k prodeji splňují naše vysoké standardy kvality. Tím je zajištěno, že se jedná o originální výrobek určený pro danou hospodářskou oblast. Zboží je umístěno na naši prodejní platformu až po úspěšné kontrole. Tímto způsobem jsme získali důvěru mnoha spokojených zákazníků po celém světě. Se softwarem od společnosti Wiresoft jste na bezpečné straně.

o nás-4
o nás-5

 udržitelnost

UDRŽITELNOST

Udržitelnost je pro naši společnost nejvyšší prioritou. Proto jsme v posledních letech podnikli další kroky k zajištění odpovědnějšího využívání dostupných zdrojů: Abychom kompenzovali vysokou spotřebu papíru, jsou téměř všechny procesy ve společnosti Wiresoft řízeny digitálně. V zájmu ochrany životního prostředí mají naši kolegové také možnost požádat o zvýhodněnou jízdenku na cestu do práce veřejnou dopravou - v zájmu ochrany životního prostředí.

b2b

B2B

V našem obchodě B2B nabízíme širokou škálu softwarových produktů pro komerční a veřejný sektor. Nabízíme specializovaný zákaznický servis pro zákazníky B2B. V případě potřeby poskytuje obchodní tým také podporu na místě pro připravované projekty a nabízí individuální poradenství v oblasti nákupu, jakož i komplexní podporu v otázkách licencí a nadcházejících auditů. Naši techničtí poradci jsou externě zodpovědní za předběžné audity a technické poradenství - například v oblasti optimalizace procesů. Interně spravují testovací prostředí a provádějí interní poradenství, workshopy a další činnosti. I po nákupu vám nabízíme intenzivní profesionální podporu a komplexní servis.

o nás-6
 
 

ODKUD POCHÁZÍME?

Zeitstrahl 2010 2017 2019 2022 Založeno Internaciona-lizace Otevřenídalších poboček Podnikatelskýmodel prověřený právníkem Působí ve více než 27 zemích
heart_icon 1.000.000 spokojení zákazníci
 
users_icon55 Kolegové
 
e_icon4.8 Recenze TrustedShops
 
 

NAŠE VIZE

Wiresoft jako interdisciplinární a multikulturní společnost

 
vize-01

V posledních letech se náš tým rozšířil o kolegy z marketingu, vývoje, cizojazyčné zákaznické podpory, nákupu, prodeje a sekretariátu. To nám umožňuje neustále zdokonalovat naše obchodní oblasti, rozšiřovat sortiment výrobků a zvyšovat počet našich zákazníků.

 
vize-2

Týmová práce a otevřená firemní kultura pro nás nejsou prázdná slova, ale internalizované a zažité hodnoty. Vnímáme se jako velký, různorodý a silný tým: dobrá spolupráce mezi našimi kolegy je založena na vzájemném respektu a důvěře. Ve společnosti Wiresoft si každý zaslouží příležitost objevit své vlastní výzvy, aby mohl plně využít svůj jedinečný potenciál v pozitivní pracovní atmosféře.

 
vize-3

Kosmopolitismus a multikulturalismus jsou pro nás také mimořádně důležité hodnoty: jako společnost chceme vždy uspokojovat rozmanité potřeby globalizovaného světa a netolerujeme žádné vyloučení. Multikulturní složení našeho týmu odráží mezinárodní orientaci společnosti Wiresoft: díky tomu můžeme v multikulturním světě vždy nabízet služby šité na míru.

 
vize-4

Snažíme se vždy poskytovat vysoce pohodlné nakupování po celém světě prostřednictvím našich nejlepších nabídek a služeb šitých na míru. Díky tomu, že vždy zaručujeme širokou nabídku výkonného značkového softwaru, bezkonkurenčně nízké ceny a vysokou vstřícnost k zákazníkům, pokračujeme v růstu jako mezinárodně orientovaná společnost a každým dnem se přibližujeme k našim cílům.

 
Kategorie