white friday banner
40%
Nyní ušetříte!
Při placení zadejte "GIVEME40" a slevu si uložte.
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask

header_wiresoft

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Wiresoft je mladá mezinárodní společnost, která provozuje největší evropský internetový obchod se softwarem ke stažení od známých výrobců. Jako začínající společnost založená v roce 2010 jsme se nyní úspěšně etablovali v Německu s profesionálními službami a rozmanitým portfoliem produktů. S naším internetovým obchodem působíme v sektoru B2C i B2B. V rámci našich externích a interních poradenských služeb poskytujeme také kompetentní poradenství v oblasti nadcházejících auditů, licenčních modelů, optimalizace procesů a dalších otázek. Mezitím se skupina Wiresoft rozrostla na dospělou společnost a prosadila se na mezinárodní úrovni - ve více než 27 zemích. 

 

CO NABÍZÍME?

 
o nás-1

peníze

KONKURENČNÍ CENY

Naším hlavním cílem je vždy nabídnout našim zákazníkům výhodné nákupní ceny a komplexní služby. Poskytujeme služby zákazníkům B2C a B2B.

služba

SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme odborné poradenství telefonicky, prostřednictvím chatu, sdílení obrazovky nebo e-mailu v úředních hodinách od pondělí do pátku (od 8:00 do 16:00) - pomáháme také s instalací softwaru zakoupeného na adrese Wiresoft.

o nás-2

o nás-3

citace

"Díky naší 100% záruce vrácení peněz se naši zákazníci nemusí obávat, že by se svým problémem zůstali v určitém okamžiku sami!"

Generální ředitel - Soheil Hosseini

kvalita

KVALITA

Wiresoft znamená testovanou kvalitu za rozumnou cenu. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci předem kontrolují, zda výrobky určené k prodeji splňují naše vysoké standardy kvality. Tím je zajištěno, že se jedná o originální výrobek určený pro danou hospodářskou oblast. Zboží je umístěno na naši prodejní platformu až po úspěšné kontrole. Tímto způsobem jsme získali důvěru mnoha spokojených zákazníků po celém světě. Se softwarem od Wiresoft jste na bezpečné straně.

o nás-4
o nás-5

 udržitelnost

UDRŽITELNOST

Udržitelnost je pro naši společnost nejvyšší prioritou. Proto jsme v posledních letech podnikli další kroky k zajištění odpovědnějšího využívání dostupných zdrojů: Abychom kompenzovali vysokou spotřebu papíru, jsou téměř všechny procesy na Wiresoft řízeny digitálně. V zájmu ochrany životního prostředí mají naši kolegové také možnost požádat o zvýhodněnou jízdenku na cestu do práce veřejnou dopravou - v zájmu ochrany životního prostředí.

b2b

B2B

V našem obchodě B2B nabízíme širokou škálu softwarových produktů pro komerční a veřejný sektor. Nabízíme specializovaný zákaznický servis pro zákazníky B2B. V případě potřeby poskytuje tým Business také podporu na místě pro připravované projekty a nabízí poradenství při nákupu na míru, jakož i komplexní podporu v otázkách licencí a nadcházejících auditů. Naši techničtí poradci jsou externě zodpovědní za předběžné audity a technické poradenství - například v oblasti optimalizace procesů. Interně spravují testovací prostředí a provádějí interní poradenství, workshopy a další činnosti. I po nákupu vám nabízíme intenzivní profesionální podporu a komplexní servis.

o nás-6