AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 

O nás

Někdy jsou jednoduché nápady ty nejlepší.

V dnešní ekonomice služeb je téměř každý podnik závislý na používání běžného softwaru. Zároveň se ceny běžných formátů každoročně zvyšují. Není divu, protože v minulosti se vývojářům a výrobcům podařilo dosáhnout monopolního postavení, kdy téměř neexistuje konkurence. Tato výchozí pozice umožňuje velkým společnostem libovolně upravovat ceny. My ve společnosti Wiresoft máme jednoduchý nápad, jak čelit monopolnímu postavení poskytovatelů softwaru.

Společnosti, které se spoléhají na software Standard, mohou výrazně snížit své náklady nákupem a prodejem již zakoupených licencí. Tato praxe navíc stanovuje nové standardy v liberalizaci trhu se softwarem a vykřičník proti rostoucím cenám tradičních poskytovatelů.

Tento obchod s použitým softwarem má nejen ekonomický smysl, ale je také založen na neustálém rozvoji společností. Software totiž není standardizovaným zbožím, s nímž by se již čile obchodovalo z druhé ruky. Počítačové systémy a programy podléhají větší flexibilitě, je třeba je neustále aktualizovat a přizpůsobovat potřebám podniku. 

Zde bychom chtěli začít. V průběhu převzetí, fúzí nebo insolvencí často zůstávají již získané licence nevyužity. Naše společnost získává nepoužívaný software včetně licencí a převádí je na jiné společnosti. Z recyklace použitého softwaru tak mají prospěch jak prodávající, tak nakupující společnosti.

Naposledy zobrazené