Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Jako zákazník VMware vSan 7 Standard máte právo využívat tento výkonný software. vSan 7 Standard je určen pro virtualizovaná prostředí a nabízí výkon a funkce úložiště třídy Enterprise. Díky své architektuře all-flash a zjednodušené...
49 255,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
S potěšením vám mohu sdělit informace o VMware vSan 7 Advanced . Nejnovější verze platformy VMware pro hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI) nabízí nové výkonné funkce, které zákazníkům ještě více usnadňují nasazení a správu HCI. S...
22 041,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PRO DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PRO DESKTOP 10 PACK
Jako zákazník byste měli zvážit VMware vSan 7 Enterprise pro Desktop. Je to ideální platforma pro virtuální desktopy a ve srovnání s tradičními úložišti nabízí vynikající poměr ceny a výkonu. Zde jsou některé z hlavních výhod: 1) VMware...
26 989,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Jako zákazník byste měli být nadšeni z VMware vSan 7 Enterprise Plus . Tento produkt nabízí řadu funkcí a výhod, které mohou zlepšit provoz vašeho datového centra. Níže uvádíme několik důležitých bodů, které je třeba zvážit: Za prvé,...
148 215,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
S potěšením vám oznamuji, že VMware vSan 7 Advanced . Nejnovější verze platformy VMware pro hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI) nabízí nové výkonné funkce, které zákazníkům ještě více usnadňují nasazení a správu HCI. S vSan 7...
81 417,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan je softwarově definované úložné řešení, které umožňuje vytvářet a spravovat úložné clustery na komoditním hardwaru. Pomocí webu VMware vSan můžete rychle zajistit úložiště pro virtuální počítače (VM) agregací diskové kapacity...
116 053,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 STANDARD PRO DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD PRO DESKTOP 10 PACK
Jako zákazník VMware vSan 7 Standard máte právo využívat tento výkonný software. vSan 7 Standard je určen pro virtualizovaná prostředí a nabízí výkon a funkce úložiště třídy Enterprise. Díky své architektuře all-flash a zjednodušené...
8 929,90 Kč *

Business-Výhody s vSan od VMware

Týmy IT profitují ze zjednodušených provozních procesů díky vSan a zároveň se výrazně zvyšuje agilita společnosti díky jednotné infrastruktuře i procesům a nástrojům - počínaje okrajem sítě přes Core až po Cloud.
Jednotné pokyny i automatizace procesů snižují náročnost správy IT na několik jednoduchých kliknutí. Pracovníci IT tak mohou věnovat více času důležitým strategickým projektům IT, místo aby trávili drahocenný čas rutinními úkoly. S VMware vSan mohou organizace snížit náklady a složitost tradičních úložných řešení a zároveň zvolit nejjednodušší cestu k hyperkonvergované infrastruktuře a hybridnímu Cloud.

Integrované řešení hyperkonvergované infrastruktury (HCI) vSan, jako vSphere-native storage, také usnadňuje rozšíření stávajících virtualizací ve společnosti a zároveň pomáhá zvýšit agilitu a snížit složitost, a tím i náklady na IT, TCO a obchodní rizika. Využití VMware vSan tak nejen urychluje modernizaci infrastruktury, ale také ji umožňuje škálovat podle budoucích požadavků, čímž společnosti získávají strategickou a ekonomickou výhodu.

Jak funguje VMware vSan 7?

vSan nejprve sdruží všechna místní nebo přímo připojená zařízení pro ukládání dat a vytvoří jediný fond úložišť, který mohou sdílet všichni hostitelé v clusteru vSan. Všechny virtuální počítače s aplikacemi Server běží s vSan na stejném hardwaru, který poskytuje úložiště.

Paměti založené na technologii Flash, jako jsou SSD, zařízení NVMe nebo NVDIMM, slouží jako vyrovnávací paměť úložiště a k ukládání dat se používají pevné disky nebo SSD. Úložiště HDD, SSD a mezipaměť tvoří dohromady skupinu disků. Několik hostitelů a jejich diskových skupin lze zase spojit do různých typů clusterů, například Standard clusterů, roztažených clusterů nebo clusterů se dvěma uzly.

Zásady ukládání jsou základní součástí webu vSan. Řídí zásady ukládání: Řídí úložištěServices a také definují parametry pro replikaci nebo zrcadlení. vSan se velmi snadno konfiguruje pomocí nástrojů dostupných z VMware a je dokonale integrován do ekosystému VMware.

Výsledkem je stabilní, výkonná a horizontálně škálovatelná architektura. To mimo jiné přináší i výhody v oblasti výkonu, protože úložiště lze přiřadit přímo k místnímu virtuálnímu počítači (VM), a tím také pomáhá snižovat provozní náklady.

Přehled výhod VMware vSan 7

- vSan poskytuje bleskově optimalizované, bezpečné sdílené úložiště všechny kritické virtualizované pracovní úlohy v podniku lze snadno a přímo zpřístupnit prostřednictvím uživatelského rozhraní VMware Native vSphere® .

- Systém vSan Software Defined Storage je vhodný pro typické celopodnikové aplikace i virtuální prostředí Desktop(VDI) a také pro Server v pobočkách.

- vSan běží na standardních serverech a komponentách x86 - s výhodou až o 50 % nižších celkových nákladů na vlastnictví ve srovnání s tradičními úložišti.

- Jako první řešení s nativním, softwarovým šifrováním HCI s certifikací FIPS 140-2 v tomto segmentu poskytuje vSan 7 agilitu potřebnou pro snadné rozšiřování IT - bez kompromisů.

- Díky plné integraci webu vSan s hypervizorem ESXi lze virtualizovat místní fyzické úložné prostředky hostitelů ESXi a přeměnit je na fondy úložišť, které lze následně rozdělit a přidělit virtuálním počítačům a aplikacím podle jejich požadavků na kvalitu služeb.

- Díky serveru vSan není potřeba externí sdílené úložiště a konfigurace úložiště je zjednodušena pomocí správy založené na zásadách úložiště (SPBM).

- Vytvořením zásad úložiště pro virtuální počítače (VM) lze individuálně definovat požadavky a funkce úložiště, včetně sjednocení prostředků.

- Všechna data jsou uložena duplicitně - pro maximální dostupnost a redundanci, i kdyby došlo k selhání celého uzlu. S vSan se tak výrazně zvyšuje bezpečnost interních dat.

- Infrastruktura orientovaná na vývojáře umožňuje správcům IT flexibilně vytvářet aplikace pro správu virtuálních počítačů a kontejnerů.

- Na základě hyperkonvergované infrastruktury vSan je možné vytvořit jednotnou digitální řídicí rovinu - s konzistentními procesy od okraje přes Core až po Cloud, od okraje přes Core, pro Cloud- inherentní zabezpečení dat v klidu i přenášených od mnoha veřejných poskytovatelů Cloud.

- Kromě toho lze pomocí vSan realizovat hybridní úložná řešení pro privátníCloud a hybridníCloud, včetně podpory předních poskytovatelů Cloud.