Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Komunikační kanály ve firmě musí být flexibilní, jasné, transparentní a nákladově efektivní. Windows Exchange Server 2013 vám pomůže dosáhnout zcela nové úrovně výkonu a spolehlivosti. Exchange...
4 873,90 Kč *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Oproti svému předchůdci má tento produkt řadu nových služeb, funkcí a technologií, které jsou navrženy tak, aby podporovaly společnosti při navrhování jejich komunikačních kanálů. S tímto...
30 460,90 Kč *

Microsoft Exchange Server 2013: Základ moderní podnikové komunikace

Úvod do serveru Exchange Server 2013

Microsoft Exchange Server 2013 představuje významný vývoj v historii produktové řady Exchange. Díky zvýšenému důrazu na použitelnost, zabezpečení a mobilitu poskytuje Exchange 2013 solidní platformu pro komunikaci a spolupráci v organizacích.

Inovace v serveru Exchange Server 2013

Tato verze představila několik klíčových inovací, včetně vylepšené architektury, která integruje funkce front-endu i back-endu, zjednodušeného uživatelského prostředí a vylepšených funkcí pro bezproblémovou integraci s řadou produktů Microsoft Office.

Klíčové funkce serveru Exchange Server 2013

Vylepšené uživatelské rozhraní

Exchange Server 2013 přinesl přepracovanou webovou aplikaci Outlook (OWA), která poskytuje bohatší, přehlednější a rychlejší uživatelské prostředí v různých zařízeních a prohlížečích.

Optimalizováno pro dotykové displeje

Aplikace OWA byla optimalizována pro dotykové displeje, což výrazně zlepšilo uživatelské prostředí na tabletech a chytrých telefonech a usnadnilo mobilní přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům.

Vylepšené bezpečnostní funkce

Exchange Server 2013 posílil ochranu citlivých dat pomocí vestavěných bezpečnostních mechanismů, které chrání před vnějšími hrozbami a zároveň zlepšují interní kontrolu dat.

Prevence ztráty dat (DLP)

Díky zavedení funkcí DLP mohly organizace lépe sledovat a kontrolovat citlivé informace, aby se zajistilo, že nedojde k jejich náhodnému nebo úmyslnému úniku.

Zjednodušená správa

Exchange Admin Center (EAC), webová konzola pro správu, zjednodušila správu serveru Exchange Server 2013 tím, že správcům poskytla centralizované rozhraní.

Standardizovaná architektura pro zasílání zpráv

Architektura serveru Exchange 2013 byla zjednodušena s cílem snížit složitost a zvýšit spolehlivost a výkon, zejména pokud jde o vysokou dostupnost a obnovu po havárii.

Úloha serveru Exchange 2013 v dnešním prostředí IT

Dlouhodobá provozní spolehlivost

Navzdory svému stáří je Exchange Server 2013 nadále používán v mnoha organizacích, které si cení stability a osvědčených technologií.

Krok směrem k modernizaci

Exchange Server 2013 slouží jako pevný základ pro organizace, které hledají osvědčené lokální řešení nebo plánují postupný přechod na cloud.

Microsoft Exchange Server 2013 zůstává důvěryhodnou platformou, která pomáhá organizacím překonávat jejich komunikační výzvy. Text této kategorie je navržen tak, aby vám pomohl pochopit význam a funkce serveru Exchange Server 2013 a to, jak mohou být stále relevantní v dnešním rychlém IT prostředí.

Kategorie