Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Koupit Microsoft SharePoint Server 2016 Standard s Device CAL - řešení na míru Vydání Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL přináší firmám kromě známého prostředí s intuitivním ovládáním také řadu novinek. Software pro...
1 002,90 Kč *

SharePoint Server 2016 CAL: Efektivní spolupráce a správa informací

SharePoint Server 2016 CAL nabízí spolehlivé řešení pro podporu spolupráce a efektivní správu informací v organizacích. Přístup k pokročilým funkcím serveru SharePoint Server 2016 posouvá týmovou práci a sdílení informací na novou úroveň.

Proč právě SharePoint Server 2016 CAL?

Kolaborativní nástroje pro týmovou práci

SharePoint Server 2016 CAL poskytuje nástroje pro spolupráci, které zlepšují týmovou práci. Tato licence CAL nabízí širokou škálu funkcí pro bezproblémovou spolupráci - od sdílené editace dokumentů až po diskuse na týmových stránkách.

Lepší mobilita a přístup

S SharePoint Server 2016 CAL máte přístup k relevantním informacím odkudkoli. Lepší mobilita umožňuje týmům efektivně pracovat bez ohledu na místo, čímž se zvyšuje flexibilita a produktivita.

Správa obsahu a verzování

Licence CAL nabízejí pokročilé funkce správy obsahu a verzování. Mějte přehled o dokumentech, spravujte změny a optimalizujte správu dokumentů ve vaší společnosti.

Jak mohu získat licenci CAL pro SharePoint Server 2016?

Flexibilní možnosti licencování

SharePoint Server 2016 CAL nabízí flexibilní možnosti licencování, takže si můžete zvolit počet licencí podle potřeb vaší společnosti. Škálujte využití, aby náklady na licence odpovídaly růstu vaší společnosti.

Snadná integrace

Integrace SharePoint Server 2016 CAL do vaší IT infrastruktury je snadná. Bezproblémově spravujte licence a využívejte rozsáhlé funkce SharePointu k zefektivnění spolupráce a správy informací.

Závěr

Optimalizujte spolupráci a správu informací ve vaší společnosti pomocí SharePoint Server 2016 CAL. Využijte nástroje pro spolupráci, lepší mobilitu a pokročilou správu obsahu ke zvýšení produktivity. Vyberte si flexibilní možnosti licencování a bez problémů integrujte SharePoint Server 2016 CAL do své IT infrastruktury, abyste splnili požadavky nejnovější aktualizace služby Google Help Desk.

Kategorie