Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Verze SQL Server 2017 Standard od společnosti Microsoft poskytuje všechny výkonné databázové, reportovací a analytické funkce, které malé a střední firmy očekávají od systému pro správu relačních...
10 021,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core Díky obsaženým databázovým, reportovacím a analytickým funkcím nabízí edice SQL Server 2017 Standard zejména malým a středním firmám výkonnou verzi osvědčené relační datové platformy společnosti...
41 039,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition poskytuje větším organizacím výkonnou novější verzi osvědčené relační datové platformy společnosti Microsoft, která kombinuje všechny důležité databázové,...
166 007,90 Kč *

Microsoft SQL Server 2017: Všestranné řešení pro správu dat

Úvod: Inovace se setkávají s osvědčeným

Uvedením serveru Microsoft SQL Server 2017 nastavuje společnost Microsoft nové standardy v oblasti platforem pro správu dat. Jako komplexní a na budoucnost orientované řešení pro správu dat nabízí SQL Server 2017 jak převratné inovace, tak osvědčené technologie.

Flexibilita díky podpoře různých platforem

Snad nejvýznamnějším pokrokem v SQL Serveru 2017 je zavedení kompatibility napříč platformami. Poprvé je možné SQL Server provozovat v systémech Windows, Linux a v kontejnerech Docker. Tato flexibilita umožňuje organizacím integrovat SQL Server do své stávající infrastruktury bez ohledu na preferované prostředí operačního systému.

Funkce SQL Serveru 2017

Zvýšený výkon

Adaptivní zpracování dotazů

Adaptivní zpracování dotazů zajišťuje, že SQL Server 2017 zpracovává dotazy inteligentněji a dynamicky optimalizuje plány provádění. To může výrazně zlepšit výkon a propustnost databázových dotazů.

Funkce zabezpečení na nejvyšší úrovni

Pokročilá ochrana před hrozbami

SQL Server 2017 nabízí pokročilé ochranné mechanismy, které chrání před rostoucími kybernetickými bezpečnostními hrozbami. Pokročilá ochrana před hrozbami pomáhá včas rozpoznat nebezpečné aktivity a reagovat na ně, aby se zabránilo narušení bezpečnosti dat.

Business intelligence a analytika

Integrace a zpravodajství

Možnosti grafické databáze

Podpora funkcí grafových databází umožňuje serveru SQL Server 2017 efektivně pracovat se složitými daty o vztazích, což otevírá nové možnosti pro aplikace business intelligence.

Nativní integrace jazyků R a Python

Zabudování programů R a Python přímo do databáze umožňuje analytikům a datovým vědcům provádět strojové učení a složité statistické analýzy bez nutnosti exportu dat.

Vizualizace a reporting

Díky rozšířeným možnostem BI, zejména díky integraci s nástroji, jako je Power BI, mohou uživatelé vytvářet působivé vizualizace a akční reporty přímo ze svých dat.

Shrnutí: Proč SQL Server 2017?

SQL Server 2017 není jen databáze, je to komplexní platforma pro správu dat a analytické aplikace. Díky podpoře systémů Windows, Linux a kontejnerů Docker ve spojení s nejnovějšími pokroky v databázových technologiích nabízí SQL Server 2017 škálovatelné, bezpečné a perspektivní řešení pro organizace všech velikostí. Díky průběžným aktualizacím a aktivní komunitě vývojářů zůstává SQL Server 2017 ústřední součástí strategických plánů správy dat organizací po celém světě.

Kategorie