Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
assurance-background

Vítejte na stránkách Wiresoft Software Assurance!

Maximalizujte hodnotu svých investic do softwaru a zůstaňte technologicky na výši s naší komplexní službou Software Assurance. Jako přední poskytovatel předprodaného softwaru vám nabízíme bezpečnost a flexibilitu, které potřebujete k maximálnímu využití vaší IT infrastruktury. Co je Software Assurance? Software Assurance je program, který vám jako zákazníkovi společnosti Wiresoft nabízí řadu výhod a služeb. Umožňuje vám plně využít potenciál vašeho použitého softwaru a ušetřit přitom peníze.

 

Výhody programu Wiresoft Software Assurance

 

Bezplatné upgrady

S naším programem Software Assurance získáte bezplatné upgrady na nejnovější verze použitého softwaru. Zůstaňte technologicky na výši a využívejte nejnovější funkce a vylepšení.

Právní jistota a dodržování předpisů

S naší službou Software Assurance vám nabízíme právní jistotu a zajišťujeme, že vaše používání použitého softwaru je v souladu s platnými licenčními podmínkami. Podpoříme vás při plnění požadavků na shodu s předpisy a zajistíme, abyste mohli software používat legálně a bez rizika. Spolehněte se na naše odborné znalosti a minimalizujte potenciální právní a finanční rizika spojená s používáním použitého softwaru.

Technická podpora

Jako zákazník služby Software Assurance získáte prvotřídní technickou podporu od našeho zkušeného týmu. Jsme tu pro vás, abychom zodpověděli vaše dotazy, vyřešili problémy a pomohli vám odstranit potíže. Pomůžeme vám získat z použitého softwaru maximum.

Flexibilita při používání licencí

Služba Wiresoft Software Assurance vám poskytuje flexibilitu při používání licencí použitého softwaru. Můžete je volně používat na různých zařízeních nebo je podle potřeby převést na jiné uživatele. Získáte tak plnou kontrolu nad použitými licencemi a můžete efektivněji využívat své zdroje.

Proč Wiresoft Software Assurance

 

Ve společnosti Wiresoft se specializujeme na prodej vysoce kvalitního použitého softwaru.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a vynikajícím zákaznickým službám jsme ideálním partnerem pro vaše potřeby v oblasti zajištění softwaru.

Zvyšte svou produktivitu, vylepšete svou IT infrastrukturu a zůstaňte technologicky na výši s Wiresoft Software Assurance.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o naší nabídce a o tom, jak vám můžeme pomoci získat z použitého softwaru maximum.

Získejte plnou kontrolu nad svým použitým softwarem s Wiresoft Software Assurance a začněte ještě dnes!

  • Ve společnosti Wiresoft se specializujeme na prodej vysoce kvalitního použitého softwaru.
  • Díky našim dlouholetým zkušenostem a vynikajícím zákaznickým službám jsme ideálním partnerem pro vaše potřeby v oblasti Software Assurance.
  • Zvyšte svou produktivitu, vylepšete svou IT infrastrukturu a zůstaňte technologicky na výši s Wiresoft Software Assurance.
  • Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o naší nabídce a o tom, jak vám můžeme pomoci získat z použitého softwaru maximum.
  • Získejte plnou kontrolu nad svým použitým softwarem s Wiresoft Software Assurance a začněte ještě dnes!
Kategorie