Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC
Visual Studio 2019 pro Mac Jednorázová licence Visual Studio pro Mac ve verzi Professional 2019 je nová verze osvědčeného integrovaného vývojového prostředí pro .NET na počítačích Apple, které umožňuje upravovat, ladit a nakonec i...
7 616,90 Kč *

Koupit Visual Studio 2019 pro Mac: Dokonalé vývojové prostředí

Visual Studio 2019 pro Mac je nejmodernější integrované vývojové prostředí (IDE) navržené speciálně pro potřeby vývojářů pro macOS. Toto působivé IDE nabízí širokou škálu výkonných funkcí a nástrojů, které vývojářům umožňují vytvářet aplikace v různých programovacích jazycích a frameworcích s maximální efektivitou a kvalitou. V tomto článku se podrobně seznámíme s pozoruhodnými funkcemi a výhodami Visual Studia 2019 pro Mac.

Přehled funkcí ve Visual Studiu 2019

Visual Studio 2019 pro Mac nabízí širokou škálu funkcí, které zvyšují produktivitu a efektivitu vývojářů. Zde jsou některé z význačných funkcí:

1. Vývoj napříč platformami

Visual Studio 2019 pro Mac umožňuje vývojářům vytvářet aplikace pro širokou škálu platforem, včetně macOS, iOS, Androidu a webu. Tato bezproblémová podpora vývoje napříč platformami výrazně zjednodušuje proces vývoje a umožňuje vývojářům používat jednu kódovou základnu na více cílových platformách.

2. Integrace jádra .NET

Hluboká integrace jádra .NET Core umožňuje vývojářům vytvářet výkonné multiplatformní aplikace. Mohou snadno přecházet z Windows na macOS, aniž by došlo ke snížení výkonu nebo funkčnosti. Visual Studio 2019 pro Mac zajišťuje vývojářům .NET bezproblémovou práci mezi platformami.

3. Intuitivní uživatelské rozhraní ve Visual Studiu 2019

Uživatelské rozhraní Visual Studia 2019 pro Mac je navrženo tak, aby bylo uživatelsky přívětivé a intuitivní. Vývojáři se mohou soustředit na svou práci, aniž by se museli zabývat složitými funkcemi IDE. Přehledná struktura a uživatelsky přívětivé nástroje výrazně přispívají ke zvýšení produktivity.

4. Výkonné nástroje pro ladění

IDE nabízí výkonné ladicí nástroje, které vývojářům pomáhají rychle identifikovat a opravovat chyby. Visual Studio 2019 pro Mac umožňuje efektivní ladění a zlepšování kvality kódu, od živého ladění až po vizualizaci dat.

5. Vestavěná podpora systému Git

Vestavěná podpora systému Git usnadňuje správu verzí a větvení. Vývojáři mohou snadno spolupracovat se členy týmu a sledovat změny svého kódu, aniž by museli opustit IDE.

Podporované programovací jazyky a rámce

Visual Studio 2019 pro Mac podporuje širokou škálu programovacích jazyků a frameworků, včetně:

1. C# a F#

Vývojáři mohou k vytváření multiplatformních aplikací používat jazyky C# a F#. Rozsáhlá podpora těchto jazyků ve Visual Studiu 2019 pro Mac poskytuje vývojářům známé prostředí a nejlepší nástroje ve své třídě, jako je IntelliSense.

2. Xamarin pro mobilní vývoj

Bezproblémová integrace Xamarinu umožňuje vývoj multiplatformních mobilních aplikací pro iOS a Android. Tato funkce urychluje vývoj a zajišťuje plynulý výkon napříč zařízeními.

3. Vývoj webových aplikací s ASP.NET a Node.js

Visual Studio 2019 pro Mac poskytuje také nástroje pro vývoj webových aplikací s ASP.NET a Node.js. Vývojáři mohou vytvářet výkonné webové aplikace a rozhraní API, které splňují nejnovější standardy.

4. Python a další jazyky

IDE nabízí podporu jazyků Python, Ruby a dalších programovacích jazyků, takže vývojáři mohou pracovat ve svém oblíbeném jazyce a zároveň využívat výkonné funkce Visual Studia 2019 pro Mac.

Spolupráce a integrace s cloudem

Visual Studio 2019 pro Mac podporuje spolupráci v rámci vývojových týmů a poskytuje hladkou integraci s cloudem pro nasazení a správu aplikací. To umožňuje bezproblémovou spolupráci a zjednodušuje nasazení aplikací na různých platformách.

Týmová práce v reálném čase

IDE poskytuje funkce pro týmovou práci v reálném čase, které umožňují vývojářům spolupracovat na projektech, kontrolovat kód a sdílet zpětnou vazbu, aniž by museli opustit IDE.

Integrace se službou Azure

Visual Studio 2019 pro Mac je bezproblémově integrováno s Microsoft Azure, což usnadňuje nasazování a správu aplikací v cloudu. Vývojáři mohou nasazovat a sledovat aplikace přímo z IDE do cloudu Azure.

Závěr

Visual Studio 2019 pro Mac je bezpochyby dokonalé vývojové prostředí pro vývojáře pro macOS, kteří chtějí vytvářet vysoce kvalitní multiplatformní aplikace. Díky svým výkonným funkcím, podpoře více programovacích jazyků a frameworků a uživatelsky přívětivému rozhraní je ideální volbou pro efektivní a produktivní vývoj. Zlepšete své vývojářské dovednosti a nastavte nové standardy ve vývoji softwaru s Visual Studio 2019 pro Mac. Toto IDE je klíčem k vašemu úspěchu v dynamickém světě vývoje softwaru.