Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRO MAC
Visual Studio 2019 pro Mac Jednorázová licence Visual Studio pro Mac ve verzi Professional 2019 je nová verze osvědčeného integrovaného vývojového prostředí pro .NET na počítačích Apple, které umožňuje upravovat, ladit a nakonec i...
7 616,90 Kč *

Microsoft Visual Studio 2019 pro Mac: Výkonné vývojové prostředí pro vývojáře na Macu

Na první pohled

Microsoft Visual Studio 2019 pro Mac je vynikající integrované vývojové prostředí (IDE) navržené speciálně pro vývojáře pro Mac. Tento software umožňuje vývojářům snadno a efektivně vytvářet a spravovat nativní aplikace pro Mac, mobilní aplikace a webové aplikace.

Nejdůležitější vlastnosti Visual Studia 2019 pro Mac

Vývoj napříč platformami

Jednou z vynikajících funkcí Visual Studia 2019 pro Mac je možnost vyvíjet napříč platformami. Vývojáři mohou vytvářet aplikace pro macOS, iOS, Android a web, a oslovit tak širokou uživatelskou základnu.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní Visual Studio 2019 pro Mac je mimořádně přívětivé a snadno pochopitelné. Vývojáři se v něm rychle zorientují a mohou efektivně pracovat. IDE nabízí širokou škálu integrovaných nástrojů a funkcí, které urychlují vývoj.

Integrace s cloudem

Visual Studio 2019 pro Mac nabízí bezproblémovou integraci s Microsoft Azure, cloudovou platformou společnosti Microsoft. To usnadňuje nasazování a škálování aplikací v cloudu a poskytuje vývojářům přístup k různým cloudovým službám.

Podpora a komunita

Microsoft je známý svou podporou vývojářské komunity a Visual Studio 2019 pro Mac není výjimkou. IDE je pravidelně aktualizováno a poskytuje přístup k rozsáhlým zdrojům, jako je dokumentace, výukové programy a fóra. Aktivní komunita umožňuje vývojářům sdílet znalosti a zkušenosti a učit se jeden od druhého.

Závěr

Microsoft Visual Studio 2019 pro Mac je bezpochyby prvotřídní vývojové prostředí pro vývojáře pro počítače Mac. Díky podpoře různých platforem, uživatelsky přívětivému rozhraní a bezproblémové integraci s cloudem Microsoft Azure poskytuje toto IDE všechny potřebné nástroje a funkce pro vytváření a správu vysoce kvalitních aplikací. Pokud hledáte komplexní vývojové prostředí přizpůsobené potřebám vývojářů pro počítače Mac, je Microsoft Visual Studio 2019 pro Mac ideální volbou. Umožní vám efektivně a úspěšně realizovat vaše vývojové projekty.

Kategorie