Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pro všechny potřeby podnikových profesionálů Aktuální sada Office Suite ve verzi 2019 nabízí profesionálním uživatelům (kromě edic Home & Business, Professional a Standard), zejména v edici...
3 206,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - edice pro profesionální uživatele Microsoft Office 2019 je nejnovější verze osvědčeného softwaru pro tvorbu a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace a publikování a pro bezpečnou...
2 938,90 Kč *

Microsoft Office 2019 pro Windows

Nová verze Office 2019 od Microsoftu nabízí ve srovnání s předchozí verzí řadu nových funkcí, díky nimž je práce s dokumenty - samostatně nebo v týmu - ještě flexibilnější. Osvědčený OneDrive umožňuje nekomplikované sdílení dat a dokumentů v cloudu - pro spolupráci na dokumentech mezi týmy.

Společnost Microsoft také přidala další funkce do osvědčených programů Office, jako jsou Word, Excel a PowerPoint, které nabízejí rozšířené možnosti pro textové dokumenty, tabulky a prezentace: Word obsahuje mimo jiné diktovací funkci Microsoft Dictate a nástroj pro překlad; Excel obsahuje například analytické řešení "Publikovat v Power BI" jako novou položku nabídky a v PowerPointu jsou k dispozici nové animace, jako je Morph a Zoom.

Kromě toho jsou v těchto programech k dispozici také motivy pozadí - bílá, tmavě šedá a černá, přičemž zejména posledně jmenované barvy jsou příjemné pro oči, a práce na obrazovce je tak ještě uvolněnější.

Nová verze Office má oproti verzi 2016 trochu jiný vzhled: Na úvodní stránce programů se nyní zobrazují také soubory Office, které uživatelé sdíleli prostřednictvím cloudu. Jinak uživatelé najdou obvyklou intuitivní navigaci v menu. Aplikace Microsoft OneNote již není součástí balení, ale lze ji používat v systému Windows 10 prostřednictvím univerzální aplikace pro Windows.

Balík MS Office 2019 je k dispozici také ve verzi offline

Kromě předplatného softwaru je nová verze Microsoft Office k dispozici také jako offline verze k instalaci. To znamená, že uživatelé, kteří dávají přednost práci s programy Windows v lokálním prostředí, mohou softwarový balík Office 2019 používat trvale bez připojení ke cloudu.

Ve společnosti Wiresoft jsou k dispozici dvě edice Office 2019 Standard a Professional Plus v samostatné variantě. Ty nabízejí ve srovnání s ostatními edicemi ještě rozsáhlejší funkce a jsou vhodné zejména pro osoby samostatně výdělečně činné nebo na volné noze a malé i větší firmy.  

Instalace pomocí nástroje Click to Run

Oproti verzi Office 2016 používá verze 2019 technologii instalace Click-to-Run (klikni a spusť). C2R nabízí měsíční aktualizace zabezpečení a díky technologii optimalizace stahování snižuje nároky na síť.

Všechny aplikace a aplikace Office se nainstalují automaticky. Pomocí nástroje pro nasazení Office je však možné instalovat pouze jednotlivé aplikace.

MS Office 2019 podporuje pouze počítače se systémem Windows 10; počítače Mac by měly mít nainstalovanou jednu ze tří posledních aktuálních verzí MacOs.

Všechny verze Office 2019 jsou k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. 64bitová verze vyžaduje alespoň 4 GB paměti RAM.

Nové obecné funkce v programech Office 2019

Balík Office 2019 obsahuje řadu nových funkcí pro všechny verze, které jsou k dispozici v různých programech, jako je Word, Excel a PowerPoint; kromě toho jsou v jednotlivých programech rozšířeny možnosti zpracování textu, analýz a návrhu šablon apod. Níže jsou stručně vysvětleny ty nejdůležitější.

Funkce překladu

V aktuálních verzích aplikací Word, Excel a PowerPoint je nyní k dispozici funkce překladu; v aplikaci Outlook ji lze nainstalovat dodatečně pomocí doplňku Office AddIn Translator for Outlook. Výhodou je, že pro překlad textu nebo sekce již nemusíte vyvolávat webovou stránku přes prohlížeč, ale můžete to provést ihned prostřednictvím nabídky s volbou Zkontrolovat > Přeložit.

Kreslení z volné ruky

Tento nástroj umožňuje vytvářet a vkládat náčrty, tvary nebo dokonce matematická zobrazení z volné ruky; to je možné i bez dotykové obrazovky, protože aplikace pracuje i s myší.

Podpora opravy chyb pro přístupnost

Podpůrná oprava chyb obsahuje návrhy na zpřístupnění dokumentu tak, aby jej mohly snadno číst a upravovat osoby se zdravotním postižením. Vychází z mezinárodně závazných norem pro přístupnost.

Zpětná vazba zvuku

Pokud je aktivována zvuková zpětná vazba, je při odeslání e-mailu, odstranění objektů nebo vložení obsahu vydán zvuk jako potvrzení. Při změně možností obrazovky se také ozve zvukové upozornění.

Vylepšená podpora pera pro dotyková zařízení

Optimalizovanou podporu tohoto způsobu práce využijí zejména uživatelé, kteří používají Office 2019 také na zařízení s dotykovou obrazovkou pomocí pera. Vylepšena byla nejen intenzita tlaku, ale také byly integrovány nové efekty náklonu. Zakřivené čáry lze nyní kreslit s různou intenzitou přítlaku, přičemž šířku nebo intenzitu čáry lze měnit nakláněním pera.

Nové funkce v jednotlivých programech Office 2019

Kromě toho Office 2019 nabízí několik nových funkcí v jednotlivých programech, mezi které patří:

Word 2019: Vkládání vektorových piktogramů

Nejnovější verze aplikace Word nyní obsahuje možnost vkládat do textu vektorovou grafiku nebo ikony. Výběr Piktogramy obsahuje různé škálovatelné grafické prvky, které lze jedním kliknutím vložit do dokumentu aplikace Word a zvětšit je bez ztráty kvality.

Kromě toho je nyní možné skrýt editační lišty a zobrazit text na celé obrazovce, což podporuje soustředění při čtení.

Excel 2019: Nové funkce a typy grafů pro analýzu dat

Kromě nových funkcí pro analýzu dat byl Excel rozšířen také o další typy grafů, např. přehledné trychtýřové grafy pro zobrazení prodejních potrubí a prodejních trychtýřů a 2D mapy pro přesné vizualizace geografických dat.

PowerPoint 2019: Animace pro 3D objekty

Office 2019 nyní nabízí možnost vkládat a upravovat 3D objekty z online galerie nebo z plochy v dokumentech Office. Zejména v aplikaci PowerPoint jsou k tomuto účelu k dispozici funkce jako morph a zoom, které je animují, např. otáčení pohledu.

Výhled na rok 2019: Zaměřte se na to nejdůležitější

Nová funkce Clutter je inteligentní funkce, která uživatelům pomáhá zvládat každodenní záplavu e-mailů. Clutter automaticky rozpozná, které e-maily jsou důležité, a přepošle je do schránky. Funkce překladu je po instalaci k dispozici také prostřednictvím doplňku Office Translator for Outlook.

Edice Office 2019 u společnosti Wiresoft

Office 2019 se dodává celkem v pěti verzích - z nich jsou ve Wiresoftu nabízeny Office 2019 Standard a Office 2019 Professional Plus. Tyto dvě verze mají rozsáhlejší funkce a programy než verze Home & Student, Home & Business a Professional, přičemž verze Professional Pro obsahuje všechny funkce verze Standard.

Microsoft Office 2019 Standard

Software Office 2019 Standard je vhodný zejména pro firmy a jednotlivce, kteří musí denně řídit složitější obchodní procesy a úkoly.

K tomuto účelu jsou k dispozici další praktické funkce, jako je Kontrola aktualizací nebo aplikace Telemetrie, ale také Zásady skupiny a Terminálové služby nebo RDS a Microsoft Publisher.

Telemetrická aplikace

Aplikace Telemetrie ve standardní sadě Windows Office 2019 s ovládacím panelem Telemetrie je nástroj ve formě sešitu aplikace Excel. Je nakonfigurován pro podnikovou databázi a slouží ke shromažďování údajů o používání, inventáři a integritě dokumentů Office. Lze ji použít ke kontrole kompatibility doplňků specifických pro danou společnost s cílem optimalizovat jejich použití.

Služby vzdálené plochy

Služba Vzdálená plocha (RDS) pro standardní sadu Office zpřístupňuje programy jako Word, Excel a PowerPoint jako webové aplikace pro použití online. Hlavní uživatel licencovaného terminálu tak může tyto programy používat na druhém, mobilním zařízení.

Vydavatel publikací

MS Publisher, který je k dispozici pouze ve verzi pro Windows, je výkonný nástroj, s nímž lze přesvědčivě navrhovat nejen prezentace, ale i tiskoviny. Pomocí funkce drag & drop lze obrázky a grafiku importovat přímo do kreslicí oblasti Publisheru a upravovat je zde.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Balíček Professional Plus poskytuje uživatelům všechny funkce programu a služby, které nabízí edice Office 2019. Patří mezi ně funkce Access, Skype for Business, Uchovávání e-mailů, Prevence ztráty dat, Poštovní schránky na pracovišti, Archivace, Nástroje pro práci s tabulkami a Podnikový hlas. Za zmínku stojí zejména:

Přístup pro náročné podnikatele

Access je výkonný nástroj ve verzi Professional Plus, který uživatelům umožňuje nejen vytvářet databáze pro flexibilní podnikové aplikace, ale také je komplexně spravovat. K dispozici jsou všestranné návrhové nástroje pro vývoj přizpůsobených systémů pro sběr a analýzu dat, např. pro stavové zprávy, které se používají intuitivně.

Prevence ztráty dat (DLP) k zabránění ztráty dat

Zabezpečení důvěrných údajů, jako jsou čísla kreditních karet nebo zdravotní záznamy, které jsou stále častěji ukládány v cloudu, je pro mnoho společností zásadním úkolem. Ochrana před ztrátou dat v MS Office Professional Plus 2019 poskytuje ochranu před neoprávněným přístupem nebo krádeží citlivých dat, která jsou dostupná například prostřednictvím Exchange Online, SharePoint Online nebo OneDrive for Business, ale také lokálně v souborech Word, Excel a PowerPoint. DLP lze tedy použít k identifikaci a monitorování takových dat a k zajištění souladu s předpisy.

Enterprise Voice pro komplexní komunikaci

Toto řešení Skype for Business nabízí komplexní funkce pro sjednocenou komunikaci. Službu Enterprise Voice lze připojit ke stávajícím telefonním systémům a nabízí praktické funkce, jako jsou skupiny odpovědí, parkování hovorů a přijímání a správa týmových hovorů.

Systémové požadavky pro Office 2019

Abyste mohli kancelářský balík Office 2019 využívat na maximum, měl by počítač splňovat následující požadavky: Doporučený procesor pro PC: 1,6 GHz, 2jádrový procesor: pro Mac: MacOs (jedna ze 3 aktuálních verzí) s procesorem Intel.

Hlavní paměť pro PC: 2 GB ve 32bitové verzi, 4 GB v 64bitové verzi: Mac: 4 GB.

Volné místo na pevném disku pro PC: 4 GB, pro Mac: 10 GB. Pro optimální zobrazení by obrazovka měla mít rozlišení 1 280 x 768 pixelů (PC) nebo 1 280 x 800 pixelů (Mac).

Koupit Microsoft Office 2019 Editions za nízkou cenu u Wiresoft

U společnosti Wiresoft najdete MS Office 2019 ve verzích Standard i Professional Plus za mimořádně nízkou cenu jako offline verzi bez předplatného. Oba produkty jsou plné verze s kompletní podporou společnosti Microsoft, nikoli verze OEM. Společnost Wiresoft prodává pouze originální software společnosti Microsoft, jedná se o nepoužité, a tudíž bezplatné licence, které pocházejí od evropských společností a byly společností Wiresoft zkontrolovány z hlediska pravosti a funkčnosti. To potvrzuje mnoho našich spokojených zákazníků, kteří důvěřují softwarovým produktům společnosti Wiresoft. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně toho, která verze Office 2019 nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, neváhejte nás kontaktovat.