Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - edice pro profesionální uživatele Microsoft Office 2019 je nejnovější verze osvědčeného softwaru pro tvorbu a navrhování textů i výpočtů včetně jejich přehledné prezentace a publikování a pro bezpečnou...
2 645,90 Kč *
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pro všechny potřeby podnikových profesionálů Aktuální sada Office Suite ve verzi 2019 nabízí profesionálním uživatelům (kromě edic Home & Business, Professional a Standard), zejména v edici...
2 886,90 Kč *

Microsoft Office 2019 pro Windows

Nová verze Office 2019 od Microsoftu nabízí ve srovnání se svým předchůdcem řadu nových funkcí, díky nimž je práce s dokumenty - ať už samostatně, nebo v týmu - ještě flexibilnější. Osvědčený OneDrive umožňuje nekomplikované sdílení dat a dokumentů v cloudu - pro spolupráci na dokumentech napříč týmem.

Microsoft také přidal další funkce do osvědčených programů Office, jako jsou Word, Excel a PowerPoint, které nabízejí rozšířené možnosti pro práci s textovými dokumenty, tabulkami a prezentacemi: Word obsahuje mimo jiné diktovací funkci Microsoft Dictate a také nástroj pro překlad; Excel obsahuje například analytické řešení "Publikovat v Power BI" jako novou položku nabídky; a v PowerPointu jsou k dispozici nové animace, například Morph a Zoom.

Kromě toho jsou v těchto programech k dispozici také motivy pozadí - bílá, tmavě šedá a černá, přičemž zejména posledně jmenované barvy jsou příjemné pro oči a práce na obrazovce je tak ještě příjemnější.

Nová verze Office má oproti verzi 2016 trochu jiný vzhled: Na úvodní stránce programů se nyní zobrazují také soubory Office, které uživatelé sdíleli prostřednictvím cloudu. Jinak zde uživatelé najdou obvyklou intuitivní navigaci v nabídkách. Aplikace Microsoft OneNote již není součástí balení, ale lze ji používat v systému Windows 10 prostřednictvím univerzální aplikace pro Windows.

Balík MS Office 2019 je k dispozici také v offline verzi

Kromě předplatného softwaru je nová verze Microsoft Office k dispozici také jako offline verze pro instalaci. To znamená: uživatelé, kteří dávají přednost práci s programy pro Windows v lokálním prostředí, mohou softwarový balík Office 2019 používat jako trvalý bez připojení ke cloudu.

Ve společnosti Wiresoft jsou k dispozici dvě edice Office 2019 Standard a Professional Plus jsou k dispozici v samostatné variantě. Ty nabízejí ještě rozsáhlejší funkce než ostatní edice a jsou vhodné zejména pro osoby samostatně výdělečně činné nebo na volné noze a malé i větší firmy.  

Office 2019 - instalace kliknutím na tlačítko Spustit

Oproti verzi Office 2016 využívá verze 2019 technologii instalace Click-to-Run (klikni a spusť). C2R nabízí měsíční aktualizace zabezpečení a díky technologii optimalizace stahování snižuje nároky na síť.

Všechny aplikace a aplikace Office se instalují automaticky. Pomocí nástroje pro nasazení Office je však možné instalovat pouze jednotlivé aplikace.

MS Office 2019 podporuje pouze počítače se systémem Windows 10; počítače Mac by měly mít nainstalovanou jednu ze tří posledních aktuálních verzí MacOs.

Všechny verze sady Office 2019 jsou k dispozici ve 32bitové a 64bitové verzi. Pro 64bitovou verzi je zapotřebí alespoň 4 GB operační paměti.

Office 2019 - Nové obecné funkce v programech Office 2019

Balík Office 2019 obsahuje pro všechny verze řadu nových funkcí, které jsou k dispozici v různých programech, jako jsou Word, Excel a PowerPoint; kromě toho jsou v jednotlivých programech rozšířené možnosti při zpracování textu, při analýzách a při návrhu šablon atd. Nejdůležitější z nich jsou stručně vysvětleny níže.

Office 2019 - funkce překladu

V aktuálních verzích programů Word, Excel a PowerPoint je nyní k dispozici funkce překladu; v aplikaci Outlook ji lze doinstalovat dodatečně pomocí doplňku Office AddIn Translator for Outlook. Jeho výhodou je, že pro překlad textu nebo sekce již nemusíte vyvolávat webové stránky prostřednictvím prohlížeče, ale můžete tak učinit ihned prostřednictvím nabídky s nabídkou Přehled > Přeložit.

Office 2019 - Kreslení od ruky

Tento nástroj umožňuje vytvářet a vkládat náčrty, tvary nebo dokonce matematická zobrazení z volné ruky; to je možné i bez dotykové obrazovky, protože aplikace pracuje i s myší.

Koupit Office 2019 - Podpora opravy chyb pro zpřístupnění

Díky podpoře opravy chyb jsou návrhy na vytvoření dokumentu bezbariérové, takže jej mohou snadno číst a upravovat i osoby se zdravotním postižením. Vychází přitom z mezinárodně závazných standardů přístupnosti.

Office 2019 - Zpětná vazba se zvukem

Zvukové upozornění, pokud je aktivováno, se objeví se zvukem jako potvrzení, jakmile je odeslán e-mail, nebo když jsou odstraněny objekty či vložen obsah. Podobně se objeví zvukové oznámení, když byly změněny možnosti obrazovky.

Office 2019 - Vylepšená podpora pera pro dotyková zařízení

Optimalizovanou podporu tohoto způsobu práce využijí zejména uživatelé, kteří používají Office 2019 také na zařízení s dotykovou obrazovkou prostřednictvím pera. Nejenže byla vylepšena intenzita přítlaku, ale byly také integrovány nové efekty náklonu. Zakřivené čáry lze nyní kreslit s různou intenzitou přítlaku, přičemž šířku nebo intenzitu čáry lze měnit nakláněním pera.

Office 2019 - Nové funkce v jednotlivých programech Office 2019

Kromě toho nabízí Office 2019 různé nové funkce v jednotlivých programech; patří mezi ně např:

Word 2019: Vkládání vektorových piktogramů

Nejnovější verze aplikace Word nyní obsahuje možnost vkládat do textu vektorové grafiky nebo ikony. Výběr Piktogramy obsahuje různé škálovatelné grafické prvky, které lze do dokumentu aplikace Word vložit jedním kliknutím a zvětšit je bez ztráty kvality.

Kromě toho je nyní možné skrýt editační lišty a zobrazit text na celé obrazovce, což podporuje soustředění při čtení.

Excel 2019: Nové funkce pro analýzu dat a typy grafů

Kromě nových funkcí pro analýzu dat byl Excel rozšířen také o další typy grafů, např. přehledné trychtýřové grafy pro zobrazení prodejních potrubí a prodejních trychtýřů, a také 2D mapy pro zobrazení geografických dat jako přesné vizualizace.

PowerPoint 2019: Animace pro 3D objekty

Office 2019 nyní nabízí možnost vkládat a upravovat 3D objekty z online galerie nebo z plochy v dokumentech Office. Zejména v aplikaci PowerPoint jsou k tomuto účelu k dispozici funkce jako morph a zoom pro jejich animaci, např. pro otáčení pohledu.

Outlook 2019: Zaměřte se na to podstatné

Nová funkce Clutter je inteligentní funkce, která podporuje uživatele při zvládání každodenní záplavy e-mailů. Clutter automaticky rozpozná, které e-maily jsou důležité, a přepošle je do složky doručené pošty. Po instalaci je k dispozici také funkce překladu prostřednictvím doplňku Office Translator for Outlook.

Edice Office 2019 u společnosti Wiresoft

Office 2019 se dodává celkem v pěti verzích - z nich jsou u společnosti Wiresoft nabízeny Office 2019 Standard a Office 2019 Professional Plus. Tyto dvě verze mají rozsáhlejší funkce a programy než verze Home & Student, Home & Business a Professional, přičemž Professional Pro obsahuje všechny funkce verze Standard.

Microsoft Office 2019 Standard

Software Office 2019 Standard je vhodný zejména pro firmy a osoby, které musí denně řídit složitější obchodní procesy a úkoly.

K tomuto účelu jsou k dispozici další praktické funkce, jako je kontrola aktualizací nebo aplikace Telemetrie, ale také skupinové politiky a také terminálové služby nebo RDS a Microsoft Publisher.

Office 2019 - aplikace Telemetrie

Aplikace Telemetry App v systému Windows Office 2019 Standard s nástrojem Telemetry Dashboard je nástroj ve formě sešitu aplikace Excel. Je nakonfigurován pro podnikovou databázi a slouží ke shromažďování údajů o používání, inventáři a integritě dokumentů Office. Lze jej použít ke kontrole kompatibility specifických podnikových doplňků s cílem optimalizovat jejich používání.

Office 2019 - Služby vzdálené plochy

Služby vzdálené plochy (RDS) pro Office Standard zpřístupňují programy jako Word, Excel a PowerPoint jako webové aplikace pro použití online. Hlavní uživatel licencovaného koncového zařízení tak může tyto programy používat na druhém, mobilním zařízení.

Office 2019 - Publisher pro publikace

MS Publisher, který je k dispozici pouze ve verzi pro Windows, je výkonný nástroj, s jehož pomocí lze přesvědčivě navrhovat nejen prezentace, ale i tiskoviny. Pomocí funkce drag & drop lze obrázky a grafiku importovat přímo do kreslicí oblasti aplikace Publisher a zde je upravovat.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Balíček Professional Plus poskytuje uživatelům všechny funkce programu a služby, které nabízí edice Office 2019. Patří mezi ně funkce Access, Skype pro firmy, Uchovávání e-mailů, Prevence ztráty dat, Poštovní schránky na webu, Archivace, Nástroje pro práci s tabulkami a Enterprise Voice. Za zmínku stojí zejména tyto funkce:

Office 2019 - Access pro náročné podnikové profesionály

Access je výkonný nástroj ve verzi Professional Plus, který uživatelům umožňuje nejen vytvářet databáze pro flexibilní podnikové aplikace, ale také je komplexně spravovat. K dispozici jsou všestranné návrhové nástroje pro vývoj přizpůsobených systémů pro sběr a analýzu dat, např. pro stavové zprávy, které se používají intuitivně.

Office 2019 - prevence ztráty dat (DLP), která zabraňuje ztrátě dat

Zabezpečení důvěrných údajů, jako jsou čísla kreditních karet nebo zdravotní záznamy, které jsou stále častěji ukládány v cloudu, je pro mnoho podniků zásadním úkolem. Ochrana před ztrátou dat v MS Office Professional Plus 2019 poskytuje ochranu před neoprávněným přístupem nebo krádeží citlivých dat, která jsou dostupná například prostřednictvím Exchange Online, SharePoint Online nebo OneDrive for Business, ale také lokálně v souborech Word, Excel a PowerPoint. DLP lze tedy použít k identifikaci a monitorování takových dat a k zajištění souladu s předpisy.

Office 2019 - Enterprise Voice pro komplexní komunikaci

Toto řešení Skype for Business nabízí komplexní funkce pro sjednocenou komunikaci. Enterprise Funkci Voice lze připojit ke stávajícím telefonním systémům a nabízí praktické funkce, jako jsou skupiny odpovědí, parkování hovorů a přijímání a správa týmových hovorů.

Systémové požadavky pro Office 2019

Aby bylo možné kancelářský balík Office 2019 v počítači optimálně používat, měl by splňovat následující požadavky: Doporučený procesor pro PC: 1,6 GHz, 2jádrový procesor: pro Mac: MacOs (jedna ze 3 aktuálních verzí) s procesorem Intel.

Hlavní paměť pro PC: 2 GB ve 32bitové verzi, 4 GB v 64bitové verzi: Mac: 4 GB.

Volné místo na pevném disku pro PC: 4 GB, pro Mac: 10 GB. Pro optimální zobrazení by obrazovka měla mít rozlišení 1 280 x 768 pixelů (PC) nebo 1 280 x 800 pixelů (Mac).

Kupte si Microsoft Office 2019 Editions za skvělou cenu u společnosti Wiresoft

U Wiresoftu najdete verze MS Office 2019 Standard i Professional Plus obzvlášť levně jako offline verzi bez předplatného. Oba produkty jsou plné verze s kompletní podporou Microsoftu a nejedná se o OEM verze. Wiresoft prodává pouze originální software Microsoft, jedná se o nepoužité a tedy volné licence, které pocházejí od evropských firem a byly prověřeny Wiresoftem z hlediska pravosti a funkčnosti. To potvrzuje mnoho našich spokojených zákazníků, kteří softwarovým produktům od společnosti Wiresoft důvěřují. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně toho, která verze Office 2019 nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, neváhejte nás kontaktovat.