Magazin
Legal
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
0800 - 20 44 222
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard bietet eine zentrale Plattform für das Management Ihrer VMware-Umgebung. Es bietet ein vereinfachtes Management von vSphere-Umgebungen, verbesserte Performance und Skalierbarkeit sowie erhöhte Sicherheit....
111 352,90 Kč *
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Sind Sie auf der Suche nach einer zuverlässigen, erschwinglichen und einfach zu bedienenden Virtualisierungslösung? Dann ist VMware vCenter Server 7 Foundation genau das Richtige für Sie. Diese Software eignet sich perfekt für kleine...
27 236,90 Kč *

Jaké funkce nabízí vCenter Server 7?

vCenter Server 7 nabízí jednoduché a komplexní ovládání včetně transparentnosti na všech úrovních prostřednictvím centralizované správy virtualizovaných hostitelů a virtuálních počítačů prostřednictvím jediné konzole. Výkonné nástroje vCenter Server tak zjednodušují efektivní správu infrastruktur vSphere a nabízejí také rozsáhlé možnosti ovládání. Kromě toho je na vCenter Server možná také živá migrace pracovních zátěží pomocí vMotion, kompletní klonování a studená migrace. Rozhraní API webových služeb také usnadňuje flexibilní integraci vCenter Server do stávajícího softwaru pro správu systému.

Jediný správce tak má přímý přehled o konfiguraci všech klíčových součástí stávající virtuální infrastruktury a zároveň spravuje stovky pracovních zátěží, což více než zdvojnásobuje produktivitu řešení vCenter Server ve srovnání se správou fyzických infrastruktur. Protože vCenter Server běží na systému Photon OS, záplaty a aktualizace se provádějí nezávisle na třetích stranách, a navíc lze zkrátit dobu řešení problémů díky bezplatné licenci pro Log Insight.

Spolehlivé nasazení virtuální infrastruktury

vCenter Server poskytuje proaktivní, automatizovanou správu pro dynamické poskytování nových Services. Prostředky lze přidělovat s maximální efektivitou. Zdroje lze přidělovat a optimalizovat s maximální efektivitou. Například 15 instancí vCenter Server může spravovat až 70 000 virtuálních počítačů a 5 000 hostitelů. Prostřednictvím dynamické správy prostředků včetně jejich přidělování vCenter Server inteligentně rozděluje dostupné prostředky mezi virtuální počítače. To umožňuje snadno dodržovat úrovně služeb v souladu s dohodami o úrovni služeb (SLA) pro kritické podnikové aplikace.

Vysoká škálovatelnost a rozšiřitelnost v hybridním systému Cloud

S vCenter Server je také možné bezproblémově rozšířit lokální prostředí do veřejných cloudů založených na vSphere, jako je VMware Cloud na AWS - až 2 000 hostitelů a 35 000 virtuálních počítačů lze transparentně spravovat pomocí jediné instance vCenter Server - bez ohledu na to, jaká verze vCenter Server je spuštěna.

Další nástroje a funkce VMware vCenter Server

Mezi další funkce, které lze nasadit prostřednictvím webu vCenter Server , patří:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Distribuovaný plánovač prostředků
 • VMware vSphere Vysoká dostupnost (HA)
 • VMware vSphere Odolnost proti poruchám
 • VMware vRealize Orchestrátor pro vytváření osvědčených pracovních postupů
 • VMware vCenter Server Nástroj Converge pro snadnější migraci
 • vRealize Log Insight pro vCenter Server ve verzi Light poskytuje lepší přehlednost a vizualizaci trendů událostí pro rychlejší řešení problémů

Přehled hlavních výhod VMware vCenter Server 7

Jako centrální rozšiřitelná platforma nabízí VMware vCenter Server následující výhody pro snadnou a automatizovanou správu virtuálních infrastruktur:

 • Snadné nasazení :vCenter Server lze nasadit jako předem nakonfigurované virtuální zařízení v několika málo krocích.
 • Centralizované, uživatelsky přívětivé ovládání : Pomocí HTML5 vSphere Client vCenter Server lze celou infrastrukturu vSphere spravovat z libovolného prohlížeče - responzivně a z jednoho místa. Jediným kliknutím lze uživatelům přidělovat jednotlivé role, procházet inventář vCenter Server nebo zajišťovat nové virtuální počítače.
 • Rozšiřitelnost vSphere Server prostřednictvím otevřené architektury zásuvných modulů : Správci IT mohou integrovat a spravovat zásuvné moduly od certifikovaných partnerů VMware do vCenter Server pomocí zásuvných modulů vSphere Client . Otevřený vSphere Client plug-in SDK umožňuje implementovat funkce zálohování, zabezpečení dat, správy zabezpečení, sítě a serveru přímo prostřednictvím vCenter Server .
 • Vysoká ochrana instancí vCenter Server : vCenter Server Vysoká dostupnost - chrání zařízení vCenter Server a odpovídající Services s nativní vysokou dostupností a RTO méně než 10 minut.
 • Snadné zálohování: Integrovaný plánovač VMware pro zálohování a obnovení zjednodušuje plánování zálohování zařízení vCenter Server , včetně správy počtu uchovávaných záloh.
 • Jednotná správa záplat a aktualizací: Správce aktualizací VMware vSphere zjednodušuje a urychluje automatizované skenování a záplatování aktivních hostitelů ESXi. Zařízení vCenter Server lze také opakovaně nasadit ze šablony pomocí rozhraní RESTful API.
 • Vysoké zabezpečení a dostupnost z vSphere: Automatizované a proaktivní funkce správy, jako je automatické vyrovnávání zátěže a automatické pracovní postupy připravené k použití, zajišťují vysokou dostupnost.
Naposledy zobrazené