Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Hledáte spolehlivé, cenově dostupné a snadno použitelné virtualizační řešení? Pak je VMware vCenter Server 7 Foundation právě pro vás. Tento software je ideální pro malé podniky, které chtějí využívat výhody virtualizace, aniž by přišly...
24 513,90 Kč *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard poskytuje centrální platformu pro prostředí Management VMware . Nabízí zjednodušené Management prostředí vSphere, vyšší výkon a škálovatelnost a lepší zabezpečení. Pomocí VMware vCenter Server 7 Standard...
100 218,90 Kč *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard pro správu virtuálních infrastruktur vCenter Server 8 Standard je výkonný základní nástroj pro správu infrastruktury založené na vSphere a jejího prostředí. Pokročilý software pro správu serverů nabízí...
126 024,90 Kč *

VMware vCenter Server

S VMware vCenter Server mají firmy k dispozici škálovatelnou a rozšiřitelnou platformu, pomocí které lze snadno a efektivně spravovat velké množství scénářů VMware - až do velkého počtu virtuálních počítačů, úložišť nebo virtuálních sítí.

server vCenter Server od společnosti VMware je výkonný základní nástroj pro správu infrastruktur založených na platformě vSphere a jejich prostředí. Tento pokročilý software pro správu serverů nabízí komplexní funkce pro spolehlivou automatizaci a poskytování virtuálních datových center, virtuálních strojů a virtuálních aplikací v hybridním cloudu, stejně jako pro jejich další přizpůsobení nebo odstranění. Funkční rozsah serveru VMware vCenter Server lze navíc snadno rozšířit pomocí různých zásuvných modulů, například integrací nástrojů pro správu fyzických a virtuálních serverů, a to i od jiných poskytovatelů.

Správcům umožňuje vCenter jednotnou správu clusterů, hostitelů a virtuálních strojů z jednoho centrálního místa, včetně konfigurace a monitorování výkonu a propustnosti clusterů, hostitelů, virtuálních strojů i úložných řešení - kromě mnoha dalších komponent, které lze v infrastruktuře vSphere využít, jako jsou VMware vMotion a svMotion. Kromě toho mohou využívat výhod zjednodušené, efektivní a škálovatelné správy, centralizované transparentnosti a možnosti rozšíření do hybridního cloudu - to vše z jediné konzole.

Jaké funkce nabízí vCenter Server 7?

server vCenter Server 7 poskytuje jednoduché i komplexní řízení včetně přehledu na všech úrovních prostřednictvím centralizované správy virtualizovaných hostitelů a virtuálních počítačů z jediné konzole. Výkonné nástroje vCenter Serveru tak zjednodušují efektivní správu infrastruktur vSphere a zároveň nabízejí rozsáhlé možnosti ovládání. Kromě toho vCenter Server umožňuje také živou migraci pracovních zátěží pomocí vMotion, úplné klonování a studenou migraci. Rozhraní API webových služeb také usnadňují flexibilní integraci vCenter Serveru do stávajícího softwaru pro správu systému.

Jediný správce může snadno získat přehled o konfiguraci všech klíčových součástí stávající virtuální infrastruktury a zároveň spravovat stovky pracovních zátěží, což více než zdvojnásobuje produktivitu řešení vCenter Server ve srovnání se správou fyzických infrastruktur. Protože vCenter Server běží na operačním systému Photon OS, záplaty a aktualizace se provádějí nezávisle na třetích stranách, a navíc lze zkrátit dobu řešení problémů díky bezplatné licenci na Log Insight.

Spolehlivé nasazení virtuální infrastruktury

server vCenter Server poskytuje proaktivní, automatizovanou správu pro dynamické poskytování nových služeb. Prostředky lze přidělovat a optimalizovat s maximální efektivitou. Například 15 instancí vCenter Serveru může spravovat až 70 000 virtuálních počítačů a 5 000 hostitelů. Prostřednictvím dynamické správy zdrojů včetně jejich přidělování vCenter Server inteligentně rozděluje dostupné zdroje mezi virtuální stroje. To umožňuje snadno dodržovat úrovně služeb v souladu s dohodami o úrovni služeb (SLA) pro kritické podnikové aplikace.

Vysoká škálovatelnost a rozšiřitelnost v hybridním cloudu

VCenter Server také umožňuje bezproblémové rozšíření lokálních prostředí do veřejných cloudů založených na vSphere, jako je VMware Cloud na AWS - pomocí jediné instance vCenter Serveru lze transparentně spravovat až 2 000 hostitelů a 35 000 virtuálních strojů - bez ohledu na to, jaká verze vCenter Serveru je spuštěna.

Další nástroje a funkce VMware vCenter Server

Mezi další funkce, které lze nasadit prostřednictvím vCenter Serveru, patří např:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Distributed Resource Scheduler (Plánovač distribuovaných prostředků VMware vSphere)
 • VMware vSphere High Availability (HA)
 • VMware vSphere Fault Tolerance (tolerance poruch)
 • VMware vRealize Orchestrator pro vytváření osvědčených pracovních postupů
 • VMware vCenter Server Converge Tool pro snadnější migraci
 • vRealize Log Insight pro vCenter Server ve verzi Light nabízí lepší transparentnost i vizualizaci trendů událostí pro rychlejší řešení problémů

Přehled hlavních výhod VMware vCenter Server 7

Jako centrální rozšiřitelná platforma nabízí VMware vCenter Server následující výhody pro snadnou a automatizovanou správu virtuálních infrastruktur:

 • Snadné nasazení : vCenter Server lze nasadit jako předkonfigurované virtuální zařízení v několika málo krocích.
 • Centralizované, uživatelsky přívětivé ovládání : Díky klientovi vSphere založenému na HTML5 může vCenter Server spravovat celou infrastrukturu vSphere z libovolného prohlížeče - citlivě a z jediného místa. Jediným kliknutím lze uživatelům přidělovat jednotlivé role, procházet inventář vCenter Serveru nebo zajišťovat nové virtuální počítače.
 • Rozšiřitelnost vSphere Serveru prostřednictvím otevřené architektury plug-inů : Správci IT mohou integrovat a spravovat vCenter Server pomocí plug-inů vSphere Client od certifikovaných partnerů VMware. Otevřená sada vSphere Client plug-in SDK umožňuje implementovat zálohování, ochranu dat, správu zabezpečení, sítě a serverové funkce přímo prostřednictvím serveru vCenter Server.
 • Vysoká ochrana instancí vCenter Server: vCenter Server High Availability - chrání zařízení vCenter Server a související služby s nativní vysokou dostupností a RTO kratší než 10 minut.
 • Snadné zálohování: Integrovaný plánovačzálohování a obnovy VMware zjednodušuje plánování zálohování zařízení vCenter Server Appliance včetně správy počtu uchovávaných záloh.
 • Jednotná správa záplat a aktualizací: VMware vSphere Update Manager zjednodušuje a urychluje automatizované skenování a záplatování aktivních hostitelů ESXi. Zařízení vCenter Server Appliance lze také opakovaně nasazovat ze šablony pomocí rozhraní RESTful API.
 • Vysoké zabezpečení a dostupnost prostředí vSphere: Vysokou dostupnost zajišťují automatizované a proaktivní funkce správy, jako je automatické vyrovnávání zátěže a připravené automatizační pracovní postupy.