Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Visio 2019 Professional - profesionální vizualizační software společnosti Microsoft k zakoupení jako jednotlivá licence Visio 2019 je nejnovější verzí sofistikovaného softwaru společnosti Microsoft pro informativní vizualizaci obchodních...
4 891,90 Kč *
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Visio 2019 Standard - Vizualizační program od společnosti Microsoft jako jedna licence k zakoupení Visio 2019 je nejnovější, nově přepracovaná verze softwaru společnosti Microsoft pro profesionální vizualizaci technických i obchodních...
3 046,90 Kč *

Microsoft Visio 2019: Vaše řešení pro profesionální diagramy

Microsoft Visio 2019 je výkonný software, který firmám umožňuje vytvářet, vizualizovat a sdílet profesionální diagramy. Tato verze aplikace Microsoft Visio poskytuje rozsáhlé funkce a nástroje pro jasnou a srozumitelnou prezentaci složitých informací.

Výhody aplikace Microsoft Visio 2019

  • Všestranné typy diagramů: Microsoft Visio 2019 nabízí širokou škálu typů diagramů, včetně vývojových diagramů, organizačních schémat, půdorysů, technických výkresů a mnoha dalších. Díky tomu můžete vizualizovat různé typy informací.
  • Profesionální šablony: Software obsahuje řadu profesionálních šablon, které vám usnadní začátky. Ať už chcete vytvořit organizační schéma pro svou společnost nebo navrhnout diagram procesů pro projekt, aplikace Visio nabízí tu správnou šablonu.
  • Jednoduchá spolupráce: Microsoft Visio 2019 umožňuje bezproblémovou spolupráci. Diagramy můžete sdílet online, společně je upravovat a získávat zpětnou vazbu od členů týmu. To podporuje efektivní komunikaci a sdílení znalostí v týmu.

Snadné vytváření diagramů

Microsoft Visio 2019 nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které uživatelům umožňuje vytvářet diagramy bez rozsáhlých technických znalostí. Intuitivní funkce drag-and-drop, automatické uspořádání tvarů a inteligentní propojení výrazně usnadňují tvorbu diagramů.

Maximalizujte přehlednost svých informací

Pomocí aplikace Microsoft Visio 2019 mohou firmy převést složité informace do srozumitelných diagramů. To pomáhá optimalizovat procesy, přijímat rozhodnutí a zlepšovat komunikaci. Diagramy Visio jsou cenným zdrojem informací pro projekty, zprávy, prezentace a školení.

Integrace se službou Microsoft 365

Aplikace Microsoft Visio 2019 je bezproblémově integrována do prostředí Microsoft 365. To znamená, že můžete snadno sdílet a upravovat své diagramy v Microsoft Teams, SharePoint a dalších aplikacích Microsoft. Propojení aplikace Visio s dalšími nástroji Microsoft vám umožní efektivně pracovat a důsledně spolupracovat.

Microsoft Visio 2019 je ideálním řešením pro firmy, které potřebují kvalitní diagramy a vizualizace. Díky rozsáhlým funkcím a nástrojům tohoto softwaru můžete jasně a názorně prezentovat informace, podporovat spolupráci v týmu a zvyšovat produktivitu.

Kategorie