Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core Windows Server 2016 Standard je určen pro potřeby virtualizace a IT menších firem a je serverovou verzí Windows 10. Díky balíčku se dvěma jádry lze flexibilně rozšířit stávající serverové...
1 075,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core Windows Server 2016 Datacenter nabízí všechny požadavky, aby plně vyhověl požadavkům velkých organizací a firem na vysoký stupeň virtualizace s ohledem na používané servery a poskytované...
5 933,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Microsoft Windows je již zhruba třicet let zaveden na trhu počítačů jako operační systém Standard a je používán nejen soukromými osobami, ale také ve vývoji a výzkumu. Kromě běžné verze...
6 093,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16JÁDROVÝ
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Asi nejznámější operační systém na světě, tedy Microsoft Windows, se používá nejen v soukromém sektoru a umožňuje svým uživatelům surfovat, upravovat dokumenty a pracovat s různými daty....
30 461,90 Kč *

Microsoft Windows Server 2016: Základ pro moderní infrastruktury

Přehled systému Windows Server 2016

Windows Server 2016 je robustní serverový operační systém od společnosti Microsoft, který slouží jako pevný základ pro podnikovou infrastrukturu. Díky vylepšením oproti svým předchůdcům nabízí kombinaci výkonu, zabezpečení a inovativních funkcí, díky nimž je vhodný pro širokou škálu serverových úloh, od správy síťových služeb až po hostování webových aplikací.

Klíčové prvky systému Windows Server 2016

Windows Server 2016 představil převratné inovace, jako jsou kontejnery Windows, Nano Server a vylepšené bezpečnostní funkce, které splňují potřeby moderních IT prostředí.

Klíčové vlastnosti systému Windows Server 2016

Vylepšené zabezpečení

Bezpečnost je v systému Windows Server 2016 na prvním místě, operační systém zavádí funkce, jako jsou Shielded Virtual Machines a Just Enough Administration, které zvyšují bezpečnost serverových prostředí.

Stíněné virtuální stroje

Stíněné virtuální stroje chrání virtualizační prostředí před neoprávněným přístupem a poskytují další vrstvu zabezpečení citlivých dat a aplikací.

Inovativní kontejnerizace

Kontejnery jsou odlehčenou alternativou k tradiční virtualizaci a Windows Server 2016 poprvé zpřístupnil tuto technologii uživatelům systému Windows díky podpoře Windows Containers a Docker.

Kontejnery systému Windows a integrace nástroje Docker

Integrace kontejnerů Windows a nástroje Docker umožňuje vývojářům rychle vytvářet, testovat a nasazovat aplikace, což výrazně zvyšuje agilitu a efektivitu procesů vývoje softwaru.

Pokročilé infrastrukturní služby

Se systémem Windows Server 2016 je vylepšeno mnoho infrastrukturních služeb, jako jsou síťové funkce a technologie ukládání dat, které zvyšují výkon a zjednodušují správu.

Hyper-V a Storage Spaces Direct

Nové funkce v Hyper-V, jako jsou Virtual Machine Checkpoints a Storage Spaces Direct, poskytují vylepšené možnosti virtualizace a ukládání dat pro komplexní požadavky.

Význam systému Windows Server 2016 v současnosti

Stabilní platforma pro podniky

Přestože jsou k dispozici novější verze, zůstává Windows Server 2016 oblíbenou a spolehlivou volbou pro mnoho organizací, které potřebují stabilní a osvědčenou serverovou platformu.

Dlouhodobá údržba a podpora

Díky závazku společnosti Microsoft k dlouhodobému servisu a podpoře mohou uživatelé systému Windows Server 2016 i nadále počítat s pravidelnými aktualizacemi zabezpečení a technickou podporou.

Windows Server 2016 představuje významný krok ve vývoji operačních systémů Windows Server a pokládá základy dnešních standardů v oblasti správy a zabezpečení serverů. Tento text této kategorie poskytuje ucelený přehled funkcí a trvalé hodnoty systému Windows Server 2016 pro moderní IT infrastruktury.

Kategorie