Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNÍ
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - důležitá aktualizace operačního systému Windows 10 Při stahování systému Windows 10 Enterprise LTSC 2021 se na pevný disk stáhnou všechny soubory potřebné k instalaci. Zároveň vám náš systém zašle e-mail...
6 010,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - operační systém společnosti Microsoft pro firmy Windows 10 Enterprise LTSB 2015 nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší firmy - k dispozici u společnosti Wiresoft místo...
2 458,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - operační systém společnosti Microsoft pro firmy Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší firmy - k dispozici u Wiresoftu místo objemové licence také...
4 150,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - operační systém společnosti Microsoft pro podniky Windows 10 Enterprise LTSB 2016 nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší společnosti - k dispozici od společnosti Wiresoft za...
3 384,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - operační systém společnosti Microsoft pro firmy Windows 10 Enterprise nabízí uživatelům maximální výkon a byl navržen speciálně pro větší společnosti - je k dispozici od společnosti Wiresoft jako jednotlivá...
1 193,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Windows 10 Pro - výkonná verze osvědčeného operačního systému společnosti Microsoft oproti jednodušším verzím tohoto operačního systému nabízí Windows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcí, které jsou určeny především...
855,90 Kč *

Nejdůležitější funkce a inovace systému Microsoft Windows 10

Oproti svému předchůdci nabízí nový systém Windows 10 řadu vylepšení a nových funkcí, díky nimž je práce na počítači ještě efektivnější a snazší. Kromě toho se uživatelé setkají s některými funkcemi, které jim ve Windows 8 mohly chybět.

Patří mezi ně především známá nabídka Start systému Windows 7, kterou desátá verze vrací v podobné podobě: v nové nabídce Start jsou opět uvedeny často používané programy a na úvodní obrazovce  se opět nacházejí dlaždice aplikací, které tam byly dříve. Na rozdíl od systému Windows 8 se opět otevírají v oknech.

Nový systém aktualizací zjednodušuje aktualizace softwaru

Nový operační systém Windows je nyní průběžně automaticky aktualizován nebo doplňován o nové funkce, takže jejich instalaci již nelze vyloučit. Důvodem je především zvýšení bezpečnosti, ale také zjednodušení správy. Zároveň byla rozšířena kompatibilita systému Windows 10 s aplikacemi třetích stran.

Jeden systém pro všechny platformy nebo koncová zařízení

Nový operační systém Windows 10 lze nyní používat na všech zařízeních uživatele: od chytrých telefonů přes tablety nebo herní konzole až po brýle pro virtuální realitu - a všechna zařízení propojit. To znamená, že programy nebo hry lze nadále používat nebo hrát na jiném koncovém zařízení než na začátku.

Hlasová asistentka Cortana pro použití v počítači

Hlasovou asistentku Cortanu, známou z herní konzole Xbox a chytrých telefonů se systémem Windows, lze nyní používat i na počítači s Windows 10. Cortana reaguje na hlas uživatele a rozumí zadávání textu. Hlasový asistent také zadává schůzky do kalendáře, spouští programy a podporuje uživatele při vyhledávání souborů.

Prohlížeč Microsoft Edge nahrazuje Internet Explorer

Microsoft Edge je nyní výchozím prohlížečem pro Windows 10. Oproti Internet Exploreru nabízí Edge řadu výhod: Patří mezi ně možnost přidávat k jednotlivým webovým stránkám poznámky nebo dokonce kresby, které jsou užitečné při jejich opětovném prohlížení, a také zobrazení pro čtení, při kterém je text webové stránky v popředí, takže vás nerozptylují jiné prvky, například obrázky na webové stránce.

Lepší přehlednost díky vizuálním plochám

Systém Windows 10 nyní nabízí možnost zvolit si pro každý úkol jinou plochu namísto otevírání mnoha oken najednou, což dříve způsobovalo při práci zmatek. Kliknutím na ikonu Windows lze také zobrazit všechny aktivní plochy současně.

Pouze jeden obchod Windows Store dostupný na všech zařízeních

Obchod Windows Store nyní stačí na koncovém zařízení nastavit pouze jednou, aby bylo možné stahovat aplikace, hry, hudbu nebo filmy. Otravná vícenásobná aktivace na tabletu, chytrém telefonu nebo počítači již není nutná.

Integrovaný antivirus Windows Defender

Antivirus Windows Defender verze 10 nabízí komplexní integrované bezpečnostní funkce, které jsou neustále aktualizovány. Jedná se o ochranu v reálném čase proti hrozbám, jako jsou viry a malware, které se šíří prostřednictvím e-mailů, aplikací nebo na webu. Využívá výhod cloudu, strojového učení a komplexní behaviorální analýzy k ochraně koncových bodů před aktuálními a komplexními hrozbami.

Koupit Windows 10 Professional nebo Windows 10 Enterprise? 

Obě verze systému Windows 10 dostupné od společnosti Wiresoft - Pro a Enterprise - jsou ideální pro firemní nebo profesionální uživatele. Rozdíl mezi oběma verzemi spočívá v odpovídajícím rozsahu funkcí a v poskytování různých doplňkových služeb.

Windows 10 Pro - pro malé a střední podniky

Windows 10 Pro je ideální edice pro malé a střední podniky. Nabízí nejen vysoce funkční základ moderního pracoviště s podporou počítače a uživatelsky přívětivým rozhraním, ale také všechny nástroje, které tým potřebuje k ještě efektivnější a zároveň inteligentnější spolupráci.

Oproti verzi Home nabízíWindows 10 Professional další funkce, které například umožňují správu koncových zařízení a aplikací a jejich integraci do serverové sítě Windows. Verze Pro také podporuje novou službu Windows Update for Business: díky této funkci lze aktualizace zabezpečení provádět ještě rychleji. Podpora vzdálených a mobilních scénářů a cloudových technologií navíc umožňuje efektivní způsob práce.

Nejdůležitější rozdíly mezi verzemi Windows 10 Professional a Home

Nová verze Windows 10 Professional se od štíhlejší verze Home liší řadou funkcí, které se týkají především zabezpečení a ochrany dat, a také funkcemi, které správcům usnadňují zejména správu sítí a poskytování služeb a aktualizací. Systém Windows 10 Pro je také navržen tak, aby se flexibilně přizpůsobil různým hardwarovým požadavkům příslušných koncových zařízení. Na rozdíl od verze Home nabízí verze Pro mimo jiné tyto další důležité obchodní funkce:

BitLocker pro šifrování dat a softwaru

Šifrování zařízení BitLocker chrání nejen interní spouštěcí jednotku systému Windows v systému Windows 10 Pro, ale také externí pevné disky a klíčenky USB tím, že šifruje data a instalace softwaru na nich. Pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži počítače nebo tabletu chráněného nástrojem BitLocker, nikdo k němu nemá přístup. Uživatelé se mohou kdykoli přihlásit pomocí svého uživatelského ID a získat plný přístup ke všem datům.

Lepší správa pravidelných instalací aktualizací

Systém Windows 10 Pro poskytuje uživatelům rozšířená práva pro instalaci aktualizací, což ocení zejména správci. Díky tomu lze načasování aktualizací odložit až o 365 dní, což přináší výhodu vynechání potenciálně chybných verzí softwaru. Tím se snižuje počet přerušení nebo překážek v práci.

Připojení ke vzdálené ploše ve výchozím nastavení systému Windows 10 Pro

Nový systém Windows 10 Pro nabízí plnohodnotné připojení ke vzdálené ploše pro vzdálené používání všech funkcí, programů atd. z kancelářské pracovní stanice ve firmě. Uživatelé, kteří často pracují v domácí kanceláři, na cestách nebo na jiných místech, mají díky funkci Připojení ke vzdálené ploše plný přístup ke svému počítači v kanceláři, a tím i ke všem datům, která potřebují pro své projekty.

Další funkce systému Windows 10 Professional

Verze Microsoft Windows 10 Pro navíc nabízí možnost připojení ke cloudové službě pro správu adresářů a identit Azure Active Directory, jakož i funkce pro správu skupinových politik a klienta Hyper-V, který správcům umožňuje provozovat více operačních systémů jako virtuální počítače pod Windows 10.

Windows 10 Enterprise - pro střední a velké podniky

Systém Windows 10 Enterprise je určen především pro střední a velké podniky, které mají obvykle vyšší nároky na služby správy a vyšší zabezpečení. Enterprise 10 se proto od varianty Pro liší některými dalšími exkluzivními funkcemi. Přímý přístup například umožňuje zaměstnancům bezpečný a transparentní přístup k firemní síti i na cestách; AppLocker umožňuje správcům kdykoli zabránit instalaci nebo aktivaci nežádoucího softwaru. Mezi další podnikové funkce patří rozsáhlá správa zařízení a aplikací s velkou flexibilitou díky nasazení operačního systému a řízení aktualizací.

Nejdůležitější rozdíly mezi systémy Windows 10 Enterprise a Professional

Zatímco Windows 10 Pro již pokrývá mnoho funkcí a služeb, které ocení menší a střední firmy, verze Enterprise nabízí další rozšíření funkcí, které využijí zejména větší společnosti.

Zvláště důležitá jsou zde témata bezpečnosti a ochrany dat.

Microsoft Windows 10 Enterprise má proto integrované bezpečnostní funkce, které chrání citlivá data a chrání interní síť před vnějšími útoky. Verze Enterprise 10 navíc nabízí přístup k pobočce dlouhodobého servisu společnosti Microsoft. Zde se nainstalují pouze aktualizace zabezpečení, ale neaktualizují se žádné funkce. Systém Windows 10 Enterprise obsahuje následující exkluzivní funkce:

Windows To Go Creator

Windows To Go v Enterprise 10 umožňuje vytvořit vlastní stejnojmenný pracovní prostor Windows To Go, který lze spustit prostřednictvím externího disku připojeného přes USB. To umožňuje, aby systém Windows 10 běžel nezávisle na nainstalovaném operačním systému v počítači. Pracovní prostor Windows to Go může používat stejné obrazy a spravovat je stejným způsobem jako počítač na pracovišti.

AppLocker

Pomocí nástroje AppLocker mohou správci přesně kontrolovat, které aplikace a soubory mohou jednotliví uživatelé spouštět, například skripty, balíčky aplikací, soubory Instalační služby systému Windows a Instalační služby aplikací a knihovny DLL (Dynamic Link Libraries).

AppLocker tak může zabránit spouštění určitých aplikací, např. pokud se nejedná o licencovaný software, nebo také povolit používání licencovaného softwaru pouze určitým uživatelům. Tato funkce se netýká pouze používání v souladu s licencí, ale také pravidel pro standardizaci používání aplikací.

Pokročilá ochrana před hrozbami (ATP) systému Windows Defender

Microsoft Defender Advanced Threat Protection v systému Windows 10 Enterprise pomáhá firmám nejen odhalovat komplexní hrozby, ale také je přímo zkoumat a reagovat na ně - pro větší bezpečnost v síti. Služba ATP se používá ve spojení se službou Microsoft Cloud Service, kde senzory chování koncových bodů shromažďují data o typickém chování, která jsou analyzována analytiky zabezpečení cloudu pomocí velkých dat a strojového učení za účelem detekce a interpretace útoků a přijetí vhodných obranných opatření.

Systémové požadavky pro Windows 10 Professional a Enterprise

K instalaci systému Windows 10 je zapotřebí koncové zařízení s procesorem o frekvenci 1 GHz a 1 gigabajtem paměti RAM pro 32bitovou verzi nebo 2 gigabajty paměti RAM pro 64bitovou verzi. Místo na pevném disku by mělo mít kapacitu 16 GB pro 32bitový a 20 gigabajtů pro 64bitový systém. Grafická karta by měla mít minimální rozlišení 800 x 600 pixelů nebo grafickou kartu Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM.

Koupit Microsoft Windows 10 Editions za nízkou cenu od společnosti Wiresoft

Společnost Wiresoft nabízí dvě verze systému Windows 10 Professional a Enterprise za mimořádně nízké ceny. Tyto produkty společnosti Microsoft nabízíme výhradně jako originální licence, které jsou nepoužitým softwarem Windows od evropských společností a které byly testovány společností Wiresoft z hlediska pravosti a dokonalé funkčnosti. Mnoho našich zákazníků používá naši řadu produktů Microsoft. Máte-li jakékoli dotazy ohledně verze systému Windows 10, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, kdykoli nás kontaktujte: