Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Silnou stránkou je zejména oblast business intelligence a kritických aplikací, stejně jako integrace cloudu podle vašich přání a potřeb. Virtualizace popisuje proces, při kterém mají koncoví uživatelé k dispozici...
6 397,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 je významná verze produktu s mnoha novými funkcemi: Spolehlivost pro kritické aplikace s vyšší dostupností, bleskurychlými dotazy a pokročilými funkcemi zabezpečení pro kritické...
91 381,90 Kč *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Koupit server: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Abyste měli neustálý přehled o svých obchodních procesech a mohli je optimalizovat, potřebujete dobrý systém správy databází....
64 736,90 Kč *

Microsoft SQL Server 2012: Základ správy dat

Úvod: SQL Server 2012 v kostce

Microsoft SQL Server 2012 je komplexní datová platforma a výkonný systém správy relačních databází, který je vhodný pro širokou škálu úloh správy a analýzy dat. S jeho uvedením byly zavedeny důležité funkce, které výrazně zlepšily výkon, dostupnost a rozšiřitelnost podnikových dat.

Klíčové funkce serveru SQL Server 2012

SQL Server 2012 je charakteristický svými skupinami dostupnosti AlwaysOn, vylepšeným výkonem, službami Reporting Services a Integration Services. Kromě toho nabízí hlubokou integraci s cloudovou platformou Microsoft Azure a podporuje hybridní prostředí.

Výkon a správa

Vylepšení výkonu

Výkon SQL Serveru 2012 byl výrazně zvýšen zavedením funkcí, jako jsou indexy ve sloupcovém skladu, které urychlují dotazy, a optimalizací nástroje Query Planner.

Funkce správy

SQL Server Management Studio (SSMS) a další nástroje pro správu byly v SQL Serveru 2012 vylepšeny, aby byla správa databáze jednodušší a efektivnější.

Dostupnost a obnovení

Skupiny dostupnosti AlwaysOn

Jednou z klíčových novinek serveru SQL Server 2012 bylo zavedení skupin dostupnosti AlwaysOn, které poskytují vyšší dostupnost a možnosti obnovy po havárii než předchozí verze.

Vylepšené možnosti zálohování

Nové a vylepšené možnosti zálohování umožnily organizacím zajistit ochranu dat i v případě selhání.

Rozvoj business intelligence

Reportování a analýzy

V SQL Serveru 2012 byly vylepšeny služby Reporting Services, které umožňují vytvářet komplexnější a uživatelsky přívětivější sestavy. Byly zavedeny nástroje Power View a PowerPivot, které posílily samoobslužnou BI.

Data Warehousing

Možnosti datových skladů byly posíleny díky vylepšeným možnostem ETL (extrakce, transformace a načítání) a integraci s dalšími produkty Microsoft.

Připravenost na cloud

Kompatibilita se službou Azure

Bezproblémová integrace se službou Azure umožnila organizacím rozšířit databázová řešení v cloudu a využívat výhod škálování v cloudu.

Závěr: Vliv SQL Serveru 2012

Microsoft SQL Server 2012 zůstává důležitou součástí mnoha podnikových prostředí. Poskytuje solidní základ pro aplikace, které vyžadují spolehlivou správu a analýzu dat. I když jsou k dispozici novější verze, SQL Server 2012 zůstává osvědčenou volbou pro organizace, které hledají vyspělou technologii s komplexní sadou funkcí.

Kategorie