Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
legal-header

 

JE WIRESOFT LEGÁLNÍ? UJASŇUJEME!

 

Vzhledem k neuvěřitelně nízkým cenám našich produktů a profesionální podpoře se nás stále znovu ptají, zda je Wiresoft legální. Níže popisujeme, proč lze obchodnímu modelu Wiresoft věřit.

PRÁVNÍ SITUACE: PRÁVNÍ OBCHODNÍ MODEL SPOLEČNOSTI WIRESOFT

 

Skupina Wiresoft Group, která byla založena v roce 2010, se nyní může pochlubit dvanáctiletými zkušenostmi. Wiresoft je nyní mezinárodní společností v oblasti elektronického obchodu, která působí nejen v Německu, ale také v dalších 26 zemích. Více než 40 kolegů se může pochlubit miliony spokojených zákazníků, kteří nám, našim výrobkům a službám důvěřují.

Díky osvědčenému konceptu prodeje můžeme ve všech internetových obchodech Wiresoft nabízet pouze originální výrobky od známých výrobců za atraktivní ceny. Distribuční kanál, který zvolila společnost Wiresoft, je samozřejmě legální a v souladu s právním stavem.

Abychom zajistili, že naše distribuční koncepty jsou v naprostém souladu s právními předpisy, podstupujeme pravidelné kontroly právníků. Na konci roku 2021 jsme provedli další právní audit, abychom se ujistili, že náš obchodní model je za současné právní situace stále platný, a Wiresoft je tedy legální. Za tímto účelem jsme se obrátili na jednu z nejrenomovanějších německých advokátních kanceláří, která provedla právní posouzení našeho obchodního modelu. Při právním auditu se zkoumá zejména proces zadávání veřejných zakázek, nakupované a prodávané výrobky a odpovídající právní základ. Na tomto základě nakonec pověřený právník provede právní kvalifikaci obchodního modelu. Výsledek tohoto právního posouzení je pozitivní: obchodní model Wiresoft je legální a přípustný podle autorského zákona.

PEČLIVÉ KONTROLY NÁKUPNÍCH ZDROJŮ:

WIRESOFT VÁŽNĚ SOUHLASIL

 

Kromě toho pravidelně a nekompromisně kontrolujeme naše globální zdroje nákupu, abychom se ujistili, že výrobky, které nakupujeme, jsou vhodné pro další prodej v cílové hospodářské oblasti a jsou ve všech ohledech bezvadné. Kromě toho získáváme další potvrzení, že všechny výrobky jsou skutečně schváleny pro zamýšlenou hospodářskou oblast. Proto musí naše nákupní zdroje splňovat nejpřísnější normy. Wiresoft jedná seriózně: Dodávají nám pouze oficiální distributoři výrobců a prvovýrobci, kteří splňují všechny požadavky na 100 %.

Tím je zajištěno, že Wiresoft jedná seriózně a v souladu se zákonem. Ve všech internetových obchodech bez výjimky jsou nabízeny produkty, které je povoleno prodávat v příslušných ekonomických oblastech a které fungují bezvadně.

ZÁVĚR: WIRESOFT JE LEGÁLNÍ A SERIÓZNÍ

 

Důslednou péčí a na základě schválení právníkem zajišťujeme, že nákupy na Wiresoft jsou legální a právně nezávadné - již více než 12 let.

Pokud máte jakékoli pochybnosti o legálnosti obchodního modelu Wiresoft, můžete se jako koncový zákazník vždy obrátit na náš profesionální zákaznický servis. Jako firemnímu zákazníkovi vám ráda pomůže vaše osobní kontaktní osoba.

o nás-3

Soheil Hosseini
Výkonný ředitel

právní značka
 
Kategorie