Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 

Možnosti platby

Nákup na účet (pouze pro firemní zákazníky)

Fakturu od nás obdržíte e-mailem a částku na faktuře zaplatíte pohodlně bankovním převodem. Při platbě na fakturu získáváme od poskytovatele služeb informace o vaší úvěruschopnosti, abychom mohli posoudit naše úvěrové riziko. Vyhodnocení vaší úvěruschopnosti se můžete vyhnout tím, že si zvolíte jiný způsob platby. Pokud je pro nás vyhodnocení vaší bonity dostatečné, dodáme vám zboží okamžitě. Fakturu uhradíte pohodlně po jejím obdržení se14denní lhůtou splatnosti na . Možnost platby na fakturu potvrdíme nebo zamítneme do 24 hodin po obdržení objednávky.

Platba kreditní kartou nebo Maestro (přes Paypal Plus / Unzer)

Platby kreditní kartou nebo kartou Maestro zpracovává náš platební partner Unzer nebo PAYPAL v souladu s platnými bezpečnostními standardy. Pokud platíte kreditní kartou, částka bude z vašeho účtu stržena při odeslání objednávky.

Platba pomocí Sofortüberweisung

Snadno a bezpečně prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví. Převod se provádí přímo a v souladu s bezpečnostními standardy certifikovanými TÜV prostřednictvím našeho partnera pro online platby Sofort AG.

Platba pomocí PAYPAL

Jednoduché a přímé pro všechny zákazníky, kteří mají účet PAYPAL.

Platba předem (záloha)

Převeďte prosím částku na fakturu (bankovním převodem nebo složenkou) na náš bankovní účet a uveďte číslo objednávky. Naše bankovní údaje najdete na faktuře nebo v potvrzení objednávky. Po obdržení převodu obdržíte e-mailem od našeho účetního oddělení potvrzení o přijetí platby. Poté bude výrobek odeslán podle níže uvedených přepravních údajů.Lhůta splatnosti  proplatbu předem je 14 dní.

Přeprava

Odeslání zboží probíhá poštou nebo balíkem DHL, pokud je objednán fyzický produkt. Zasílání e-mailem je zdarma.

Způsob dopravy pro různé způsoby platby:

Paypal: Příchozí objednávky do 17:00 budou odeslány ještě týž den.

Kreditní karta: Objednávky přijaté do 17:00 budou odeslány ještě týž den.

Sofortüberweisung: Příchozí objednávky do 17 hodin budou odeslány ještě týž den.

Nákup na účet: Příchozí objednávky do 17:00 budou odeslány ještě týž den.

Platba předem: Objednávka bude odeslána po obdržení platby.

Náklady na dopravu v rámci Německa jsou 4,99 Euro prostřednictvím DHL. U položek zasílaných v rámci EU činí poštovné 9,99 Euro. Doručení bude provedeno společností DHL.

Objednávky a dodávky jsou možné pouze v rámci Německa, Rakouska, Belgie, Dánska, Finska, Francie, Řecka, Velké Británie, Irska, Itálie, Lichtenštejnska, Lucemburska, Nizozemska, Norska, Polska, Portugalska, Švédska, Švýcarska, Slovenska, Slovinska, Španělska, České republiky a Maďarska.

Doba dodání (fyzická přeprava):
v rámci Německa: 1 - 2 pracovní dny
v rámci Evropy: 4 - 6 pracovních dnů

V případě zpoždění dodávky obdržíte okamžitou zpětnou vazbu poštou do 24 hodin. Pokud již zboží není k dispozici, nabídneme vám rovnocennou alternativu nebo vám vrátíme peníze.

Dodací lhůty

Lhůta pro dodání začíná běžet zaplacením
-zálohovou platbou v den po udělení platebního příkazu vaší bance
-při nákupu na kalkulaci v den po uzavření smlouvy
-při platbě přes Paypal ihned
-při platbě přes Sofortüberweisung ihned
-při platbě kreditní kartou ihned

Dodací lhůta končí v závislosti na stavu doručení následující den. Připadne-li poslední den lhůty na sobotu, neděli nebo svátek uznaný v místě dodání, nahrazuje takový den nejbližší pracovní den.

V případě zpoždění dodávky vás budeme neprodleně informovat. V takovém případě od nás obdržíte e-mail nebo, pokud jste uvedli telefonní číslo, zprávu o aktuálním stavu doručení a novém termínu doručení.

Zabezpečení prostřednictvím SSL Secure

Vaše objednávky a související osobní údaje, jako je vaše jméno, adresa nebo údaje o kreditní kartě, jsou chráněny moderními bezpečnostními systémy. Přenos těchto dat je šifrován a pro cizí osoby nečitelný pomocí Secure Socket Layer (SSL) od společnosti VeriSign, což je bezpečnostní standard, který podporují všechny běžné internetové prohlížeče. Stav zabezpečení poznáte podle koncovky "s" v první části adresy ("https://" místo "http://").

Kategorie