Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Windows 7 Enterprise Windows 7 v edici Enterprise je v podstatě stejný jako verze Windows-7-Ultimate, jediný rozdíl je v tom, že Windows 7 Enterprise je k dispozici jako velkoobjemová licence, a proto je vhodný zejména pro velké...
305,90 Kč *
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Windows 7 Professional - inovativní operační systém společnosti Microsoft pro profesionály z oboru jako používaný software Navzdory četným nástupcům je stále oblíbený a používaný v mnoha sítích: Windows 7 Professional běží na mnoha...
241,90 Kč *

Windows 7 - Pohled na operační systém minulosti

Microsoft Windows 7 byl populární operační systém, který byl poprvé vydán v roce 2009. Přestože je dnes již zastaralý, sehrál v historii operačních systémů významnou roli. V tomto článku se podíváme na nejdůležitější aspekty systému Windows 7.

Funkce systému Windows 7

  1. Uživatelské rozhraní: Systém Windows 7 představil design Aero, který poskytl atraktivní vizuální zážitek s průhlednými okny a novými prvky hlavního panelu.

  2. Stabilita a výkon: Byl považován za jeden z nejstabilnějších operačních systémů Windows a zavedl mnoho vylepšení z hlediska rychlosti a spolehlivosti.

  3. Knihovny: Systém Windows 7 zavedl knihovny, které usnadnily správu a organizaci souborů.

  4. Vylepšené zabezpečení: Obsahoval pokročilé bezpečnostní funkce, jako je Windows Defender a BitLocker pro šifrování disků.

Význam systému Windows 7

  • Dlouhá životnostsystém Windows 7 byl nástupcem systému Windows XP a díky své spolehlivosti a kompatibilitě byl dlouho používán mnoha firmami i jednotlivci.
  • Ukončení podporyspolečnost Microsoft ukončila prodlouženou podporu systému Windows 7 v lednu 2020, což znamená, že již nebudou k dispozici žádné aktualizace zabezpečení ani technická podpora.

Nástupci systému Windows 7

Po ukončení podpory systému Windows 7 společnost Microsoft vydala novější operační systémy, jako jsou Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 a Windows 11. Ty nabízejí aktualizované funkce, vylepšení zabezpečení a modernější uživatelské rozhraní.

Závěrečné myšlenky

Ačkoli byl systém Windows 7 kdysi oblíbeným operačním systémem, nyní je zastaralý a již není bezpečný. Důrazně se doporučuje přejít na novější verzi systému Windows, abyste mohli využívat nejnovější aktualizace zabezpečení a funkce. Systém Windows 7 má však v historii operačních systémů významné místo a někteří si jej z nostalgických důvodů stále váží.

Kategorie