Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
MS Project 2021 Standard - nejnovější verze softwaru pro řízení projektů jako verze k zakoupení Project 2021 Standard je nejnovější verzí univerzálního softwaru pro řízení projektů společnosti Microsoft, který je určen především malým a...
7 215,90 Kč *
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Microsoft Project 2021 Professional - nová profesionální verze osvědčeného softwaru pro řízení projektů Společnost Microsoft vydala aktuální verzi všestranného softwaru Project 2021 Professional, který je nepostradatelný jako systém pro...
10 501,90 Kč *

Microsoft Project 2021: Vaše řešení pro řízení projektů

Microsoft Project 2021 je pokročilé softwarové řešení pro řízení projektů, které pomáhá organizacím efektivně plánovat, řídit a úspěšně dokončit projekty. Tato aktualizovaná verze Microsoft Project nabízí řadu nových funkcí a vylepšení, které umožňují projektovým týmům lépe organizovat a řídit své projekty.

Nové funkce aplikace Microsoft Project 2021

  • Intuitivní uživatelské rozhraní: Microsoft Project 2021 představuje přepracované uživatelské rozhraní, které je ještě přívětivější a intuitivnější. Usnadňuje tak orientaci a používání rozsáhlých nástrojů pro správu projektů.
  • Správa času a zdrojů: Díky vylepšeným funkcím plánování času a zdrojů mohou projektoví manažeři optimalizovat přidělování zdrojů a zajistit, aby byly projekty dokončeny včas.
  • Integrace s Microsoft 365: Microsoft Project 2021 je bezproblémově integrován do prostředí Microsoft 365. To umožňuje bezproblémovou spolupráci, sdílení informací a využívání cloudových služeb pro řízení projektů.

Efektivní řízení projektů je snadné

Microsoft Project 2021 nabízí širokou škálu funkcí, které podporují projektové manažery a týmy při efektivním plánování a realizaci projektů. Patří mezi ně vytváření Ganttových diagramů, správa zdrojů, řízení rizik a rozpočtování. Software také umožňuje sledovat průběh projektu v reálném čase, což vám umožní rychle se přizpůsobit změnám a nepředvídaným událostem.

Maximalizujte produktivitu svých týmů

Pomocí aplikace Microsoft Project 2021 mohou organizace zvýšit produktivitu svých týmů. Přehledná struktura projektu, jasné zadání úkolů a efektivní správa zdrojů pomáhají minimalizovat úzká místa a optimalizovat pracovní postupy. To vede k včasnému dokončení projektů a zvyšuje spokojenost zákazníků.

Microsoft Project 2021 je ideálním řešením pro organizace, které chtějí zlepšit své procesy řízení projektů. Díky novým funkcím a bezproblémové integraci do prostředí Microsoft 365 poskytuje tento software nástroje potřebné k úspěšnému dokončení projektů a zvýšení efektivity vašeho týmu.

Kategorie