Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 nabízí spolehlivou platformu pro zasílání zpráv, s níž lze centrálně spravovat e-maily a kontakty i schůzky a úkoly. Jedná se o serverovou verzi systému Windows...
6 397,90 Kč *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 je osvědčenou platformou pro centrální správu e-mailů a kontaktů i schůzek a úkolů a serverovou verzí systému Windows 10. Zejména větší společnosti a instituce tak mohou těžit...
45 530,90 Kč *

Microsoft Exchange Server 2016: Efektivní a bezpečná firemní komunikace

Přehled serveru Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Server 2016 je výkonné řešení pro e-mailovou komunikaci a správu kalendáře ve firmách. Jeho uvedením společnost Microsoft nastavila nové standardy z hlediska uživatelské přívětivosti, zabezpečení a funkcí pro správu podnikových komunikačních systémů.

Nové funkce v serveru Exchange Server 2016

Exchange Server 2016 nabízí oproti svým předchůdcům vylepšené funkce, včetně optimalizované architektury, která snižuje náklady i složitost e-mailové infrastruktury, a nové, uživatelsky přívětivé aplikace Outlook na webu (dříve známé jako Outlook Web App).

Klíčové funkce serveru Exchange Server 2016

Vylepšené uživatelské prostředí

Exchange Server 2016 klade důraz na zjednodušené uživatelské prostředí, přičemž aplikace Outlook on web poskytuje intuitivní a citlivé rozhraní, které funguje stejně dobře na různých zařízeních.

Mobilní produktivita

Vylepšené mobilní funkce umožňují uživatelům bezpečný přístup k e-mailům a kalendářům odkudkoli, což zvyšuje produktivitu mimo kancelář.

Vylepšené zabezpečení a ochrana

Se serverem Exchange Server 2016 jsou vaše data lépe chráněna díky pokročilým bezpečnostním mechanismům, jako jsou antimalwarové a antispamové filtry a nové funkce DLP (Data Loss Prevention).

Propracované nástroje pro zajištění shody s předpisy

Exchange 2016 usnadňuje dodržování směrnic o dodržování předpisů díky funkcím eDiscovery na místě a "hold", které zjednodušují správu dat pro zákonné požadavky.

Efektivní správa

Správcům IT nabízí Exchange Server 2016 zjednodušené funkce správy, které umožňují efektivnější správu infrastruktury Exchange.

Zjednodušená architektura

Zjednodušená architektura serveru usnadňuje implementaci a údržbu a zároveň zvyšuje spolehlivost a výkon systému.

Význam serveru Exchange Server 2016 v současnosti

Pokračující význam v hybridním světě

Server Exchange 2016 zůstává relevantní zejména pro organizace, které preferují hybridní konfiguraci s kombinací lokálních a cloudových služeb.

Most do cloudu

Pro mnoho organizací představuje Exchange 2016 základ pro přechod na cloudové služby, protože nabízí možnost postupného přesunu funkcí do cloudu bez ztráty kontroly nad daty.

Microsoft Exchange Server 2016 zůstává spolehlivou a robustní platformou pro podnikovou komunikaci, která se vyznačuje pokročilými bezpečnostními funkcemi, uživatelsky přívětivým prostředím a efektivitou správy. Tento text kategorie poskytuje ucelený pohled na možnosti a hodnotu serveru Exchange Server 2016 pro moderní organizace.

Kategorie