Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Každý uživatel nebo zařízení přistupující k serveru Exchange Server vyžaduje přístupovou licenci (CAL). Licence CAL jsou k dispozici ve variantách User CAL (pro přístup licencovaného uživatele) a...
241,90 Kč *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2010 USER CAL Každý uživatel nebo zařízení, které přistupuje k serveru Exchange Server, vyžaduje přístupovou licenci (CAL). Licence CAL jsou k dispozici ve variantách User CAL (pro přístup licencovaného...
241,90 Kč *

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 - licence pro efektivní e-mailovou komunikaci

Úvod do licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2010

Microsoft Exchange Server 2010 byl průkopnickým řešením pro e-mailovou komunikaci a spolupráci ve firmách. Pro efektivní používání serveru Exchange Server 2010 jsou nezbytné licence Microsoft CAL (Client Access Licences). V tomto textu vám poskytneme srozumitelný přehled toho, co znamenají a jak fungují.

Význam licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2010

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 jsou licence, které poskytují uživatelům nebo zařízením přístup k výkonným funkcím a službám serveru Exchange Server. Mají zásadní význam pro zajištění efektivní, bezpečné a právně vyhovující e-mailové komunikace.

Proč jsou licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 důležité?

Správné licencování pomocí licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 je nezbytné, abyste se vyhnuli právním důsledkům a zajistili svým zaměstnancům bezproblémový přístup k e-mailu, kalendářům a dalším službám Exchange.

Typy licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2010

Existují dva hlavní typy licencí Microsoft CAL pro Exchange Server 2010:

  1. Licence CAL pro uživatele: Tyto licence jsou založeny na uživateli a umožňují konkrétnímu uživateli přístup k serveru Exchange Server 2010. Uživatelské licence CAL jsou ideální, pokud má vaše společnost mnoho zařízení a méně uživatelů.

  2. Licence CAL pro zařízení: Licence CAL pro zařízení jsou licence založené na zařízení, které jsou vázány na konkrétní zařízení. Umožňují přístup k serveru Exchange Server 2010 všem uživatelům, kteří toto zařízení používají.

Nákup licencí CAL pro Exchange Server 2010

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 je zpravidla nutné zakoupit odděleně od serverového softwaru. Ujistěte se, že jste zakoupili odpovídající počet a typ licencí CAL podle individuálních požadavků vaší organizace.

Závěr

Licence Microsoft CAL pro Exchange Server 2010 jsou klíčem k bezproblémové a právně vyhovující e-mailové komunikaci ve vaší organizaci. Volba mezi licencemi CAL pro uživatele a licencemi CAL pro zařízení závisí na konkrétní situaci ve vaší firmě. Správně licencované licence CAL zajišťují, že vaši zaměstnanci mohou k serveru Exchange Server 2010 přistupovat efektivně a v souladu se zákonem. Ujistěte se, že jste zakoupili správné licence CAL, abyste zajistili efektivitu a legálnost používání serveru Exchange Server 2010.

Kategorie