Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Zakoupení licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL znamená, že konkrétnímu zařízení poskytnete přístup k platformě Sharepoint. Firemní počítač nebo dokonce notebook tak může...
1 202,90 Kč *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Zakoupení Uživatelské licence SharePoint Server 2019 znamená, že umožníte (dalšímu) zaměstnanci snadný přístup k firemním dokumentům a spolupráci na projektech odkudkoli. Ať už v...
1 202,90 Kč *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Koupit Microsoft SharePoint Server 2016 Standard s Device CAL - řešení na míru Vydání Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL přináší firmám kromě známého prostředí s intuitivním ovládáním také řadu novinek. Software pro...
1 002,90 Kč *

SharePoint Server CAL: Optimalizace spolupráce a správy informací

Aplikace SharePoint Server CAL nabízejí výkonné řešení pro spolupráci a správu informací ve firmách. S těmito licencemi CAL (Client Access Licences) můžete bez problémů přistupovat k funkcím serveru SharePoint a zvýšit efektivitu svých týmů.

Proč právě licence SharePoint Server CAL?

Pracovní prostředí pro spolupráci

SharePoint Server Licence CAL umožňují spolupracující pracovní prostředí, ve kterém mohou týmy efektivně spolupracovat. Sdílejte dokumenty, vytvářejte společně obsah a optimalizujte komunikaci ve firmě.

Správa a organizace dokumentů

Efektivní správa dokumentů je klíčová. Pomocí SharePoint Server CAL můžete dokumenty centrálně ukládat, organizovat a sdílet. Usnadníte tak jejich vyhledávání a zvýšíte produktivitu.

Zabezpečení a řízení přístupu

Chraňte citlivé informace pomocí bezpečnostních funkcí aplikace SharePoint Server CAL. Definujte přístupová práva a kontrolujte, kdo má ke kterým datům přístup. Zajistěte důvěrnost a integritu firemních informací.

Jak získat SharePoint Server CAL?

Flexibilní licencování

SharePoint Server CAL nabízí flexibilní možnosti licencování. Vyberte si počet licencí, které potřebujete, podle požadavků vaší společnosti. Škálujte využití podle potřeby, aby náklady na licence odpovídaly vašemu růstu.

Snadná integrace

Integrace SharePoint Server CAL do vaší stávající IT infrastruktury je jednoduchá. Snadno spravujte licence a využijte rozsáhlé funkce SharePointu k optimalizaci spolupráce a správy informací.

Závěr

Optimalizujte spolupráci a správu informací ve vaší společnosti pomocí SharePoint Server CAL. Využijte funkce pro spolupráci, efektivní správu dokumentů a bezpečnostní kontroly ke zvýšení produktivity. Vyberte si flexibilní možnosti licencování a bez problémů integrujte SharePoint Server CAL do své IT infrastruktury, abyste splnili požadavky nejnovější aktualizace Google Help Desk.

Kategorie