Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
MS Project 2016 Professional - kupte si komplexní řešení pro řízení projektů jako použitý software Project Professional 2016 Edition je nejkomplexnější aplikací této verze, kterou společnost Microsoft vyvinula pro plánování a nasazení,...
4 009,90 Kč *
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Project 2016 Standard - jednotlivá licence softwaru Microsoft pro řízení projektů jako kupní verze Project Standard 2016 je osvědčené řešení společnosti Microsoft pro plánování, zavádění, správu a dokumentaci projektů v malých a...
3 367,90 Kč *

Microsoft Project 2016: Efektivní řízení projektů pomocí osvědčených nástrojů

Microsoft Project 2016 v kostce

Microsoft Project 2016 je osvědčený software pro řízení projektů, který pomáhá organizacím efektivně plánovat, řídit a úspěšně dokončit projekty. Tato verze nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů na podporu projektových manažerů a týmů při efektivní realizaci projektů.

Klíčové funkce aplikace Microsoft Project 2016

Plánování a sledování projektů

Jednou ze základních funkcí aplikace Microsoft Project 2016 je možnost podrobného plánování projektů. Můžete přesně definovat úkoly, harmonogramy a zdroje a sledovat tak průběh projektu a zajistit, aby byl projekt dokončen včas a v rámci rozpočtu.

Správa zdrojů

Software nabízí výkonné nástroje pro správu zdrojů, které vám pomohou optimalizovat plánování týmu a zabránit vzniku úzkých míst. Můžete efektivně přidělovat zdroje a zajistit jejich nejlepší možné využití.

Vykazování a analýza

Microsoft Project 2016 umožňuje vytvářet podrobné reporty a analýzy, abyste mohli přehledně informovat o stavu projektu a přijímat informovaná rozhodnutí. Tyto funkce pomáhají včas identifikovat rizika a optimalizovat řízení projektu.

Proč používat Microsoft Project 2016?

Osvědčená spolehlivost

Microsoft Project 2016 se osvědčil jako spolehlivé řešení pro řízení projektů a používají ho organizace po celém světě. Software nabízí osvědčené nástroje a funkce, které pomáhají úspěšně dokončit projekty.

Bezproblémová integrace

Microsoft Project 2016 se bezproblémově integruje s dalšími aplikacemi Microsoft, jako je Excel a SharePoint, a usnadňuje tak spolupráci a sdílení dat.

Závěr

Microsoft Project 2016 je osvědčené a spolehlivé řešení pro řízení projektů, které pomáhá organizacím efektivně plánovat a řídit projekty. Díky svým komplexním funkcím plánování projektů, správy zdrojů a reportování poskytuje všechny potřebné nástroje pro úspěšné dokončení projektů. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro optimalizaci procesů řízení projektů a zajištění jejich úspěchu, je Microsoft Project 2016 pro vaši společnost tou správnou volbou. Investujte do tohoto osvědčeného softwaru a plánujte, spravujte a úspěšně dokončujte své projekty efektivněji.

Kategorie