Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Licence CAL pro vzdálenou plochu ke službám Windows Server 2012 / R2 koupit použité Aby mohl každý uživatel přistupovat k serveru Windows Server 2012 nebo R2 prostřednictvím stránky Remote Desktop Services, potřebuje samostatnou licenci...
642,90 Kč *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) RDS poskytuje snadný způsob, jak zaměstnancům vaší organizace poskytnout bezpečný přístup k firemním datům. Remote Desktop Services Nahrazují starší terminálové servery a nabízejí...
642,90 Kč *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Ochrana dat je při nakládání s údaji o zákaznících ve firmě věčným problémem. Pokud vaše firma často pracuje s citlivými údaji zákazníků, může být obtížné je bezpečně sdílet se...
642,90 Kč *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Koupit Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) je nástupcem starých licencí CAL pro terminálové servery. Služba RDS je centralizovaná platforma pro stolní počítače a aplikace, která...
642,90 Kč *

Úvod do služby Vzdálená plocha 2012 CAL

Pokud jde o efektivní správu síťových prostředků vaší organizace, je používání licence CAL 2012 (Remote Desktop Services - RDS) klíčové. Tyto klientské přístupové licence (CAL) představují výkonné řešení pro vzdálenou správu počítačů a aplikací.

Proč licence CAL 2012 pro službu Vzdálená plocha?

Lepší škálovatelnost

S licencemi RDS 2012 CAL můžete flexibilně škálovat svou IT infrastrukturu. Ať už jste malá firma s několika uživateli, nebo velká organizace s rozsáhlými požadavky, tyto licence CAL se přizpůsobí vašim potřebám.

Bezpečná připojení

Bezpečnost je na prvním místě. Služba RDS 2012 CAL zajišťuje bezpečná připojení prostřednictvím šifrovaných protokolů. Vaše data jsou chráněna, zatímco přistupujete ke zdrojům ze vzdálených míst.

Efektivní využití prostředků

Optimalizujte využití svých zdrojů centrální správou desktopů a aplikací. Díky službě RDS 2012 CAL můžete zvýšit výkon a zároveň snížit náklady na hardware.

Jak mohu získat licenci CAL pro službu Vzdálená plocha 2012?

Licencování na vyžádání

Licence CAL pro službu Vzdálená plocha 2012 jsou k dispozici na vyžádání. Vyberte si počet licencí, který vyhovuje vašim požadavkům, a získejte flexibilní přístup k platformě RDS.

Snadná integrace

Integrace licence RDS 2012 CAL do vaší stávající infrastruktury je snadná. Spravujte licence bez problémů a využívejte výhod vzdálené správy bez složité implementace.

Závěr

Se službou Remote Desktop Services 2012 CAL investujete do řešení, které je odolné vůči budoucnosti a které nejen zvyšuje efektivitu, ale také zajišťuje bezpečnost síťových připojení. Škálujte své zdroje podle potřeby a optimalizujte správu svého prostředí IT. Splňte požadavky nejnovější aktualizace služby Google Help Desk a zefektivněte své pracovní prostředí pomocí služby RDS 2012 CAL.

Kategorie