Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Komunikační kanály ve firmě musí být flexibilní, jasné, transparentní a nákladově efektivní. Windows Exchange Server 2010 vás v tom podpoří a pomůže vám dosáhnout zcela nové úrovně výkonu a...
3 816,90 Kč *

Microsoft Exchange Server 2010: Pevný základ pro firemní komunikaci

Úvod do Exchange Serveru 2010

Microsoft Exchange Server 2010 znamenal přelom ve vývoji řešení podnikových zpráv a přinesl řadu vylepšení v oblasti efektivity, spravovatelnosti a uživatelského komfortu. Jako robustní a vyspělá platforma Exchange 2010 nadále podporuje mnoho organizací po celém světě.

Co je nového v serveru Exchange Server 2010

S uvedením serveru Exchange Server 2010 přišly důležité funkce, jako jsou skupiny dostupnosti databází (DAG) pro lepší vysokou dostupnost a možnosti obnovy, a také nové funkce pro zajištění shody s předpisy a archivaci, které jsou velkým přínosem pro organizace v regulovaných odvětvích.

Klíčové funkce serveru Exchange Server 2010

Vylepšené uživatelské prostředí

Exchange Server 2010 přinesl optimalizovanou verzi aplikace Outlook Web App (OWA), která poprvé poskytla bohatší prostředí webového prohlížeče včetně prémiových funkcí pro prohlížeče Internet Explorer, Firefox a Safari.

Vylepšená spolupráce

Díky integraci služeb SharePoint a Office Web Apps zlepšil Exchange 2010 možnost uživatelů spolupracovat, sdílet a upravovat dokumenty v rámci OWA.

Vylepšené zabezpečení a dodržování předpisů

Exchange Server 2010 posílil funkce zabezpečení a shody s předpisy díky možnosti implementovat zásady prevence ztráty dat a jednodušším možnostem elektronického zjišťování.

Řízení přístupu na základě rolí (RBAC)

Pomocí RBAC mohli správci nastavit jemně vyladěné řízení přístupu, což vedlo k lepšímu internímu zabezpečení a minimalizaci chyb.

Lepší dostupnost a zotavení po havárii

Zavedení skupin dostupnosti databází poskytlo jednoduché řešení pro udržení vysoké dostupnosti databází a minimalizaci výpadků v případě selhání serveru.

Zjednodušené zálohování a obnovení

Díky nové architektuře bylo možné zjednodušit nebo dokonce eliminovat mnoho procesů zálohování a obnovy, což zjednodušilo správu a snížilo celkové náklady na vlastnictví.

Udržitelnost serveru Exchange Server 2010

Nepřetržitá podpora

Přestože jsou k dispozici novější verze serveru Exchange Server, je server Exchange 2010 díky své stabilitě a spolehlivosti stále ceněn a používán v mnoha organizacích.

Platforma pro budoucnost

Pro organizace, které chtějí postupně přejít na novou verzi nebo použít hybridní přístup s cloudovými službami, může Exchange Server 2010 sloužit jako stabilní výchozí bod.

Microsoft Exchange Server 2010 se etabloval jako spolehlivé a funkční komunikační řešení, které i dnes splňuje požadavky mnoha společností. Tento text kategorie vám poskytne ucelený přehled o funkcích, výhodách a přetrvávajícím významu serveru Exchange Server 2010 v současném technologickém prostředí.

Kategorie