Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
3 976,90 Kč * 4 417,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard pro Mac je v současné době nejnovější vydání osvědčeného kancelářského softwaru Microsoft pro počítače Apple, které je k dispozici také ke stažení. Uživatelé tak mohou opět využívat všestrannou nabídku jednotlivých programů, které pokrývají prakticky všechny oblasti úkolů moderní kanceláře a které jsou navíc vzájemně kompatibilní, pro dostupnou produktivní práci - nejen samostatnou, ale zejména v týmu: s Wordem pro tvorbu textů pro různé oblasti, Excelem pro složité výpočty v tabulkovém formátu, PowerPointem pro informativní interaktivní prezentace a Outlookem pro komplexní komunikaci a plánování úkolů. Ty doplňuje OneNote, aplikace pro organizaci poznámek, a také cloudové úložiště OneDrive pro zpřístupnění dat online a pravděpodobně opět Microsoft Teams, které nahrazuje Skype.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 pro Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac je v současné době nejnovější vydání osvědčeného kancelářského softwaru Microsoft pro počítače Apple, které je k dispozici také ke stažení. Uživatelé tak mohou opět využívat všestrannou nabídku jednotlivých programů, které pokrývají prakticky všechny oblasti úkolů moderní kanceláře a které jsou navíc vzájemně kompatibilní pro dostupnou produktivní práci - nejen samostatně, ale zejména v týmu: Word pro tvorbu textů pro různé oblasti, Excel pro složité výpočty ve formátu tabulek, PowerPoint pro informativní interaktivní prezentace a Outlook pro komplexní komunikaci a plánování úkolů. Ty doplňuje aplikace OneNote pro organizaci poznámek, cloudové úložiště OneDrive pro zpřístupnění dat online a pravděpodobně také Microsoft Teams, které nahrazuje Skype.

Zvláštní vlastností oproti předchozí verzi Office 2021 Standard for Mac je, že nový software Office lze používat i na počítačích Mac, které jsou již vybaveny novými procesory Apple Silicon. Kromě toho jej lze samozřejmě stále používat na počítačích Mac s procesorem Intel.

Využijte nabídky softwaru z druhé ruky společnosti Wiresoft a kupte si novou kompletní verzi Office 2021 Standard for Mac ke stažení a bez závazku předplatného za nižší cenu než v běžném obchodě se softwarem!

Co je nového v MS Office 2021 Standard pro Mac?

Všechny aplikace obsažené v sadě jsou technicky aktuální, což se samozřejmě odráží i v přepracovaném designu, ačkoli známá struktura nabídek zůstala zachována. Kromě toho byl dále posílen důraz na týmovou spolupráci, a to i v cloudu. S novou edicí Office mohou uživatelé Maců i nadále využívat oblíbené a výkonné nástroje - pro efektivní kancelářskou práci v každodenním podnikání.

I když ještě nejsou známy všechny nové funkce Office 2021 Standard for Mac, Microsoft oznámil různé podrobnosti o jednotlivých programech:

 • Word 2021: Funkce zaměření řádku XLOOKUP omezuje rozptylování a usnadňuje uživatelům Wordu kontrolu dokumentu po řádcích.
 • Excel 2021: Zde je také k dispozici funkce XLOOKUP, která usnadňuje vyhledávání nebo kontrolu obsahu v tabulce nebo listu aplikace Excel. Kromě toho je vylepšena podpora dynamických polí v tabulkách - s novými funkcemi polí FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE a XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentace lze nyní doplnit předem nahraným hlasovým komentářem, což rozšiřuje možnosti použití a informační obsah.
 • Outlook: e-mailové texty lze překládat do více než 70 jazyků.

Další funkce v Office 2021 Standard pro Mac

Kromě výše zmíněných doplňků jednotlivých programů nabízí aktuální standardní vydání Office 2021 pro uživatele Macu také řadu dalších vylepšení a úprav, které jsou často napříč programy, a nabízejí tak efektivnější uživatelské prostředí.

Nástroj Freehand v aplikacích Word, Excel a PowerPoint 

Nástroj pro volnou ruku v programech Office Word, Excel a PowerPoint nabízí uživatelům širokou škálu možností, jak vytvářet volné kresby a náčrty i diagramy a vzorce - v závislosti na funkčnosti koncového zařízení je možné kreslit do dokumentu perem na tabletu, prstem na dotykové obrazovce nebo myší na samostatném zařízení či notebooku - a následně je dále upravovat pomocí řady efektů a nástrojů. Office 2021 Standard for Mac k tomuto účelu nabízí také nové nástroje laso a guma. Otevírat a upravovat lze i jiné formáty souborů než Office, například ODF.

Komplexní integrovaná správa PDF

Nový Office nyní umí zobrazovat soubory PDF i bez aplikace Adobe Reader a umožňuje komentování. Formuláře lze také vyplnit a digitálně podepsat. Díky vylepšenému zabezpečení a správě oprávnění jsou soubory také lépe chráněny před neoprávněným přístupem.

Týmová práce se službou OneDrive

OneDrive je praktický nástroj pro práci na projektech v týmech. Uživatelé mohou společně upravovat dokumenty, tabulky a prezentace uložené ve službě Microsoft OneDrive - v kanceláři, v domácí kanceláři nebo na cestách současně v cloudu MobiDrive. Stávající účty Google Drive, OneDrive a Dropbox lze s Office for Mac propojit také prostřednictvím OneDrive. Komplexní možnosti správy udělování přístupových práv a práv na změny zajišťují, že kritická data a informace zůstanou chráněny před neoprávněným přístupem, a to i v cloudu.

Přístupnost v programech Office

Přístupnost se stala nedílnou součástí podporované práce na počítačích - jak pro autory, tak pro čtenáře dokumentů a e-mailů. Aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote nabízejí v sadě Office 2021 Standard for Mac optimalizovanou kontrolu přístupnosti, která usnadňuje porozumění dokumentům a zlepšuje tak spolupráci s ostatními uživateli.

Zahrnuje podporu mezinárodně platných norem při tvorbě návrhů a praktické návrhy pro strukturování a zobrazení textu. Aktivací funkce "Kontrola přístupnosti" se v příslušném programu zobrazí seznam varování nebo chyb, který je doplněn tipy a doporučeními pro zlepšení. Při plánování schůzek s obchodními partnery na jiných místech je možné v aplikaci Outlook zajistit, aby byli přítomni i zahraniční příjemci, a to zobrazením časového pásma.

Uživatelé Office 2021 Standard for Mac mohou využít také mnoho způsobů, jak si usnadnit práci: v části "Usnadnění používání" najdete široký výběr zvuků s možností "Poskytnout zpětnou vazbu pomocí zvuku", která aktivuje zvukové pokyny. Tmavá témata Tmavě šedá a Černá ve Wordu v Office 2021 Standard for Mac navíc umožňují lepší soustředění: výběrem nenápadnějšího pozadí lze omezit rozptylování a lépe se soustředit na úkoly a aktivací funkce převodu textu na řeč lze obsah dokumentů a e-mailů číst nahlas během práce i na cestách.

Speciální funkce Office 2021 Standard pro Mac pro správce

Kromě čistě uživatelských výhod by měla edice Office 2021 Standard for Mac opět nabídnout praktické funkce pro správce systému, které byly k dispozici již v předchozí verzi, a umožnit tak snadnější správu uživatelů a zároveň zajistit vyšší bezpečnost:

 • Pomocí GPO neboli objektu zásad skupiny mají správci k dispozici účinné zásady skupiny pro zabezpečení Office prostřednictvím šablon ADMX, které nabízejí lepší zabezpečení při řízení aktualizací i maker v dokumentech.
 • Samotné ovládání aktualizací navíc obsahuje možnosti aktivace aktualizací funkcí a vlastností a také aktualizací kvality důležitých z hlediska bezpečnosti, jako jsou záplaty a opravy: důležité aktualizace funkcí lze například ignorovat a zásadní aktualizace lze odložit až o 5 týdnů.
 • Pomocí Terminálové služby nebo Služby vzdálené plochy, které jsou součástí Office for Mac, lze software používat i na starších počítačích Mac.

Přehled všech jednotlivých programů MS Office 2021 Standard for Mac

Se standardní edicí Microsoft Office 2021 pro Mac mají uživatelé zařízení Apple opět k dispozici klasické a nepostradatelné kancelářské programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook, které zaujmou svými rozmanitými možnostmi použití jako žádný jiný kancelářský software:

 • Word 2021 obsahuje vše pro profesionální tvorbu textových dokumentů pro mnohostranné použití - praktické nástroje, jako je funkce "Review", usnadňují správné použití nebo pochopení cizích slov přímo v dokumentu a Microsoft Academic Search usnadňuje správné citování.
 • Excel 2021 nabízí ještě více možností pro znázornění například mapových a trychtýřových diagramů pomocí rozšíření PowerPivot a PowerQuery, včetně synchronní spolupráce v reálném čase na listech a tabulkách Excelu. Ochrana před ztrátou dat chrání důvěrné údaje v souladu s předpisy EU o ochraně údajů.
 • S každým novým vydáním přinášíPowerPoint 2021 opět zajímavější vizuální efekty, které vdechnou prezentacím život, včetně animací, jako jsou zoomy a morfující přechody, a také nové ikony, vektorové soubory SVG a 3D modely pro vizualizaci obsahu. Textovou značku známou z aplikace Word lze použít i v aplikaci PowerPoint.
 • Outlook 2021 spolehlivě třídí každodenní záplavu e-mailů ve firmách pomocí inteligentních nástrojů, které automaticky třídí e-maily podle jejich důležitosti a relevance. Funkce převodu textu na řeč, která předčítá zprávy, šetří čas. Také v aplikaci Outlook chrání ochrana proti ztrátě dat kritická data v přílohách před odesláním a přístupem neoprávněných osob

Systémové požadavky pro instalaci a používání MS Office 2021 Standard for Mac

Níže naleznete informace o známých systémových požadavcích a platných podmínkách používání, které se vztahují na nové vydání MS Office 2021 Standard for Mac. Po oficiálním vydání bude možná nutné dodržovat i další pokyny pro používání.

Hardwarové požadavky pro MS Office 2021 Standard for Mac

Office 2021 Standard for Mac je verze sady Microsoft Office, která funguje i na počítačích Mac s novým procesorem Apple Silicon. Lze jej však používat i na počítačích Mac s procesory Intel. Předchozí 32bitová verze již není k dispozici, takže software lze instalovat pouze na 64bitová zařízení. Celkově je třeba dodržet následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Office pro Mac 2021 je podporován třemi nejaktuálnějšími verzemi systému macOS. V současné době jsou to Monterey, Big Sur a Catalina; očekává se, že podpora Mojave bude ukončena nebo nebude aktualizována
 • Procesor: procesor Intel nebo procesor Apple Silicon
 • Místo na pevném disku: 10 GB
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: DirectX 9 nebo vyšší
 • Rozlišení obrazovky: 1 024 x 768 pixelů

Licencování Microsoft Office 2021 Standard for Mac

Jedna licence standardní edice Microsoft Office 2021 pro Mac vás opravňuje k jejímu používání na jednom zařízení Apple. To může zahrnovat také instalaci kopie softwaru na síťový server za účelem jeho vzdáleného používání nebo používání prostřednictvím infrastruktury Virtual Desktop Infrastructure s vhodně licencovaným koncovým zařízením.

Koupit MS Office 2021 Standard for Mac u Wiresoft jako použitý software za nižší cenu

Proč utrácet další peníze, když si můžete koupit aktuální Office 2021 Standard Edition pro Mac jako použitý software? U společnosti Wiresoft můžete využít výrazně nižší ceny originálního softwaru Microsoft - s okamžitým stažením a všemi těmito výhodami:

 • Použití jedné licence - bez povinnosti předplatného
 • Kompletní sada Office včetně všech programů
 • Plná funkčnost všech programů Office - používaný software Wiresoft je plně funkční, bez časového omezení
 • Legální používání použitého softwaru Microsoft - potvrzeno soudními rozhodnutími v EU

Máte dotazy k aktuální verzi Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac k jinému softwaru Microsoft nebo jinému používanému softwaru? Pak nás jednoduše kontaktujte v chatu, telefonicky nebo e-mailem.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
44 330,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie