Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
466,90 Kč * 517,90 Kč * (9,85% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit)
Terminalserver Kompatibilní


MS Office 2007 - a tedy i edice 2007 Professional Plus   - představuje milník v historii Office balíčků: Oproti starším verzím a předchůdcům nabízí Plus z hlediska funkčnosti a efektivity, což z něj díky obsaženým programům činí nepostradatelný nástroj pro firmy, ale také usnadňuje soukromým uživatelům a osobám samostatně výdělečně činným efektivní plnění všech každodenních kancelářských a administrativních úkolů: s Word 2007 pro vytváření textů v nejrůznějších formátech, Excel 2007 pro komplexní výpočty, Outlook 2007 pro komplexní komunikaci a plánování úkolů a PowerPoint 2007 pro navrhování přehledných zpráv a prezentací. Plus Kromě toho nabízí Office edice 2007 Professional Plus širokou škálu dalších programů: s Publisher 2007 pro široké možnosti publikací v tištěných médiích, ale i na internetu, s Access 2007 pro různé databázové aplikace a konečně také s InfoPath 2007 pro tvorbu formulářů pro praktický sběr a vyhodnocování dat. Kupující edice Professional Plus tak získá propracovanou verzi Office, která umožňuje profesionální práci a komplexní komunikaci.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - všechny aplikace pro podnikové profesionály v jednom balíčku jako jediná licence

MS Office 2007 - a s ním i edice 2007 Professional Plus - představuje milník v historii balíčků Office: Ve srovnání se staršími verzemi a předchůdci nabízí výhodu ve funkčnosti a efektivitě, která z něj spolu s obsaženými programy činí nepostradatelný nástroj pro firmy, ale usnadňuje také soukromým uživatelům a živnostníkům efektivní plnění všech každodenních kancelářských a administrativních úkolů: Word 2007 pro vytváření textů v nejrůznějších formátech, Excel 2007 pro složité výpočty, Outlook 2007 pro komplexní komunikaci a plánování úkolů a PowerPoint 2007 pro navrhování živých zpráv a prezentací. Zejména Office-Edition 2007 Professional Plus nabízí navíc velké plus u dalších programů: s Publisherem 2007 pro různé možnosti publikací tištěných médií, navíc pro on-line, s Accessem 2007 pro množství databázových aplikací a konečně také s InfoPath 2007, aby bylo možné poskytovat formuláře pro praktický sběr a vyhodnocování dat. Kupující edice Professional Plus tak získají vyspělou Office-verzi, která umožňuje profesionální práci a komplexní komunikaci.

To je novinka v MS Office 2007 Professional Plus

EdiceProfessional Plus nabízí v různých programech mimo jiné tyto nové funkce:

 • Nová stuha: Aktualizované uživatelské rozhraní umožňuje rychlejší a intuitivnější navigaci.
 • Přizpůsobitelná nastavení s motivy a rozvrženími zvyšují produktivitu.
 • Nový živý náhled zobrazuje šablony a návrhy na základě dat v reálném čase v okně dokumentu.
 • Podpora formátu XML poskytuje vyšší bezpečnost, snižuje velikost dokumentu a umožňuje rychlejší načítání.
 • Aplikace Outlook nyní nabízí funkci vyhledávání v e-mailech, přihlášení k odběru kanálů RSS a filtr spamu.
 • Access nabízí připravené formáty Standard, které lze upravovat.
 • Automatizované vzorce v aplikaci Excel urychlují výpočty.

Nové rozhraní Ribbon

Všechny tyto klasické aplikace Microsoftu obsažené v Professional Plus 2007 se tak prezentují ve zcela nově navrženém vzhledu: Dřívější struktura nabídek Office- předchůdců je v jednotlivých programech Office 2007 nahrazena přehledným multifunkčním panelem - také Ribbonem tzv. Ribbon nyní nabízí pro každý Office-Program v jednotlivých skupinách souhrnné příkazy, které jsou dále doplněny seznamy a dialogovými okny. Ty jsou pak obecně k dispozici jako karty, které jsou dále rozděleny podle kontextu. Tímto způsobem jsou všechny příkazy nebo funkce potřebné k provedení určité činnosti seskupeny a jsou okamžitě k dispozici na jednom přehledném místě, například pro formátování dokumentu aplikace Word podle vlastních požadavků nebo pro vložení a úpravu grafiky v dokumentu.

Ribbon navíc nabízí možnost uživatelského nastavení příslušných nabídek a jejich přizpůsobení vlastním potřebám, takže často používané funkce jsou přímo k dispozici, což rovněž představuje výhodu pro efektivitu práce.

Nový živý náhled

Kromě toho je na adrese Office 2007 Professional Plus stejně jako ostatní vydání

takzvaný živý náhled: V závislosti na otevřeném programu tato funkce zobrazuje šablony a návrhy, ale také formátovací funkce v okně dokumentu v náhledu v reálném čase.

Nový formát souborů OpenXML

Díky OpenXML nabízí verze Office 2007 v edici Professional Plus také nový formát souborů založený na XML Standard, který nabízí celou řadu výhod důležitých v moderním světě podnikání: Například podpora XML snižuje velikost souborů, což na jedné straně šetří místo v počítači a na druhé straně výrazně zkracuje dobu načítání dokumentů na webových stránkách.

Podpora XML na webových stránkách zajišťuje efektivní snížení velikosti dokumentů, což vede k příjemně kratší době načítání. Soubory XML také nabízejí lepší ochranu proti ztrátě dat pomocí technologie Data Loss Prevention - DLP.

Nový režim kompatibility

V aplikaci Microsoft Office 2007 lze dokumenty vytvořené ve starších verzích programů Office(Office 97) znovu otevírat, upravovat a ukládat v tzv. režimu kompatibility, čímž se znovu zpřístupní starším verzím Office pro Windows a Mac OS a umožní se také jejich úprava. Toho je dosaženo mimo jiné tím, že všechny funkce, které ve starší verzi programu neexistují, zde nejsou k dispozici, takže nedochází k problémům s kompatibilitou.

Microsoft Office Professional Plus 2007 Edition u společnosti Wiresoft

Nákup edice MS Professional Plus2007 Office má pro mnoho kupujících jednak velkou výhodu v tom, že je stále podporován staršími operačními systémy Microsoft od verze Windows XP SP3, které se stále používají na starším hardwaru, takže tato široká kompatibilita je poměrně rozhodujícím faktorem při nákupu. Na druhou stranu je tato edice v běžných obchodech dostupná pouze jako množstevní licence. U společnosti Wiresoft si však zákazníci mohou zakoupit Professional Plus 2007 také jako jednotlivou licenci ve formě použitého softwaru.

V obchodě se softwarem společnosti Wiresoft si můžete zakoupit Office 2007 Professional Plus, stejně jako další edice této verze a novější balíčky Office. Představení jednotlivých programů obsažených v Professional Plus 2007 včetně jejich novinek Office 2007 Professional Plus nabízí následující přehled.

MS Office 2007 Professional Plus - všechny obchodní nástroje sjednocené v jednom balíku

Vedle osvědčených Office- klasik Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje edice Professional Plus 2007 nejen DTP program Microsoft Publisher 2007, ale také databázovou aplikaci Access 2007 a nástroj pro tvorbu formulářů InfoPath 2007. rovnou tyto dodatečně obsažené aplikace jsou kvazi nepostradatelné pro komerční a/nebo obchodní oblasti použití.

Přehled všech programů obsažených v MS Office Edition 2007 Professional Plus:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007 nabízí mnoho vylepšení a také některé nové funkce a vlastnosti: K dispozici je mnoho standardních šablon, které umožňují okamžitě vytvářet textové dokumenty pro obchodní i soukromé účely, které jsou profesionálně předformátované a lze je také dále upravovat. K dispozici jsou také nové efekty, jako je průhlednost a 3D, které texty zatraktivní. Ve Wordu lze také vytvářet makra, která umožňují efektivnější zpracování určitých kroků při úpravách textu. Velkou výhodou je také centrální správa verzí nebo změn a komentářů.

Excel 2007

Výkonný tabulkový procesor nyní nabízí rozšířené funkce pro vytváření vzorců a vizualizaci dat, včetně otočných tabulek a možnosti vytvářet profesionální popisné diagramy v několika málo krocích. Připojení ke službám Microsoft SharePoint Services zajišťuje ochranu důvěrných dat při komunikaci s ostatními.

PowerPoint 2007

Aplikace PowerPoint 2007 poskytuje díky předloze snímků účinný nástroj pro správu všech šablon, který zajišťuje jednotný vzhled všech prezentací vytvořených pomocí této aplikace a také šetří čas. Pro návrh je k dispozici mnoho nových textových a typografických efektů a formátovacích nástrojů, z nichž většinu lze okamžitě použít jediným kliknutím.

Integrovaný inspektor dokumentů před zveřejněním nebo sdílením prezentace spolehlivě odstraní komentáře, skrytý text nebo osobní údaje a digitální podpis také zajistí, že obsah nelze změnit. Díky nově dostupnému formátu Office Open XML .pptx lze prezentace vytvořené v tomto formátu publikovat také jako webové stránky HTML.

Outlook 2007

Osvědčený komunikační software nabízí efektivní funkce pro správu denního e-mailového provozu, mimo jiné pomocí Sofortsuche, pro vyhledávání e-mailů včetně příloh na určité výrazy nebo klíčová slova, jakož i pro účelné uvolňování dat a informací pro jednotlivé uživatele a účely, a také filtr spamu. Sestavování zpráv, včetně formátování, se také stalo intuitivnějším, a tedy jednodušším. Integrovaný panel úloh s kalendářem nabízí mnoho možností koordinace schůzek a projektů. Obsah lze barevně odlišit a označit například podle jednotlivých osob nebo důležitosti.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 slouží k vytváření, správě a výměně formulářů pro sběr různých dat. Protože jsou založeny na XML, lze je také zpřístupnit na webu prostřednictvím Office SharePoint Server 2007 s integrovanými "Formulářovými službami" a vyplnit je tak bez softwaru InfoPath.

Scénáře použití aplikace InfoPath 2007 zahrnují sledování zásob, zprávy o stavu projektu, výkazy výdajů a pojistné smlouvy. InfoPath 2007 je také navržen pro integraci s aplikací Outlook 2007, takže uživatelé mohou otevírat a upravovat formuláře InfoPath z aplikace Outlook 2007.

Publisher 2007

Tento výkonný program DTP je navržen tak, aby okamžitě a snadno vytvářel vysoce kvalitní publikace pro různé účely, od letáků a personalizovaných formulářových dopisů až po velké brožury. Šablony obsažené v aplikaci Publisher 2007 zahrnují nejen tiskové produkty, ale také formáty pro zasílání e-mailových zpravodajů a tvorbu webových stránek. Díky rozsáhlé kompatibilitě s ostatními programy Office lze používat také texty, obrázky a tabulky z aplikací Word, Excel, Access, Outlook a PowerPoint.

Access 2007

Osvědčený databázový program slouží k centrálnímu shromažďování a strukturování dat z různých zdrojů, aby byla k dispozici interně v rámci společnosti nebo externě pro zákazníky k dalšímu zpracování. Díky různým šablonám formátů lze shromážděné informace lépe analyzovat a využívat a také je prezentovat ve srozumitelné podobě jako smysluplné zprávy.

Prostřednictvím služby Windows SharePoint Services mají uživatelé aplikace Access 2007 možnost kdykoli upravovat zachycená data, obnovovat smazané informace a nastavovat individuální přístupová práva.

Systémové požadavky pro MS Office 2007 Professional Plus

Office Edition 2007 Professional Plus je kompatibilní s mnoha staršími Windows operačními systémy, ale již není podporována Windows 10. Nové rozhraní s páskou, které bylo zavedeno ve verzi Office 2007, však vyžaduje více místa na disku ve srovnání s předchozími verzemi. Pro správné provedení všech žádostí obecně platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: od Microsoft Windows XP Service Pack 3 do Windows 8.1 nebo Microsoft Windows Server 2003 nebo vyšší
 • Procesor: min. 500 MHz - aby bylo možné používat všechny funkce aplikace Outlook, doporučuje se 1 GHz
 • Paměť: min. 256 MB RAM - pro správné používání služeb aplikace Outlook se doporučuje 512 MB
 • Místo na pevném disku: min. 2 GB
 • Rozlišení obrazovky: min. 1 024 x 768

Zakoupit MS Office 2007 Professional Plus u Wiresoftu jako jednu licenci za nízkou cenu

2007 Professional Plus Edition od Microsoftu patří mezi Office-Editions, které jsou v běžném obchodě nabízeny pouze jako objemové licence pro podniky a nejsou zde tedy k dispozici jako jednotlivé licence. Office V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit edici 2007 Professional Plus jako licenci pro jednoho uživatele bez povinnosti předplatného; při nákupu v obchodě Wiresoft Shop musíte zaplatit pouze jednorázové náklady za plnou verzi této edice Office, která nabízí stejný rozsah funkcí jako odpovídající objemová licence.

Základní objemová licence obvykle pochází od větší společnosti a byla zakoupena společností Wiresoft. Při nákupu svazkových licencí má společnost rovněž právo dále prodávat přebytečné softwarové licence nebo celou svazkovou licenci - bez ohledu na to, zda byly jednotlivé licence v ní obsažené nebo celá svazková licence využity či nikoli. Prodejem se objemová licence rozpustí a převede na jednotlivé licence, které se pak označují jako použitý software. Toto rozdělení nebo označení nemá žádný vliv na celkovou funkčnost nabízené Office 2007 Professional Plus Edition nebo obsažených programů. Společnost Wiresoft pak tyto licence pro jednoho uživatele nabízí za mimořádně nízkou cenu jako nákupní verzi.

Nákup softwaru u společnosti Wiresoft je nejen levný, ale také bezpečný: software Office 2007 Professional Plus můžete po úspěšném dokončení procesu nákupu a okamžitém stažení nainstalovat do svého počítače a aktivovat pomocí příslušného dodaného svazkového licenčního klíče, který je platný a funkční pouze pro vaši osobní jedinou licenci. Protože společnost Wiresoft prodává pouze software Office 2007 Professional Plus nebo jiné Office edice či verze, které jsou identické s originálními produkty společnosti Microsoft; společnosti, od kterých tyto bývalé objemové licence pocházejí, sídlí výhradně v Evropě, takže nákup této Office 2007 Professional Plus edice jako použitého softwaru nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchod s použitým softwarem je zákonem povolen, což bylo také několikrát potvrzeno soudními rozhodnutími.

Nákup použitého softwaru ve Wiresoft Shopu je pro vás jako zákazníka výhodnou možností, jak využít jinak nedostupný software Office-Jinak nedostupné edice, například Professional Plus 2007. Mezi naše klienty proto patří malé a střední podniky, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které využívají naši cenově výhodnou nabídku programů Microsoft.

V obchodě Wiresoft Software-Shop najdete MS Office-Edition 2007 Professional Plus, stejně jako další edice této verze a novější edice a další programy Microsoft ke stažení za nízkou cenu. V případě dotazů týkajících se Professional Plus nebo jiného softwaru Microsoft Office, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie