Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

763,95 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2007 Professional Plus - všechny aplikace pro podnikové profesionály v jednom...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - všechny aplikace pro podnikové profesionály v jednom balíčku jako jediná licence

MS Office 2007 - a tedy i edice 2007 Professional Plus - představuje milník v historii kancelářských balíků: Ve srovnání se staršími verzemi a předchůdci nabízí výhodu ve funkčnosti a efektivitě, která z něj díky obsaženým programům činí nepostradatelný nástroj pro firmy, ale také usnadňuje soukromým uživatelům a osobám samostatně výdělečně činným efektivní plnění všech každodenních kancelářských a administrativních úkolů: Word 2007 pro vytváření textů v nejrůznějších formátech, Excel 2007 pro složité výpočty, Outlook 2007 pro komplexní komunikaci a plánování úkolů a PowerPoint 2007 pro navrhování živých zpráv a prezentací. Zejména Office Edition 2007 Professional Plus nabízí velké množství doplňkových programů: Publisher 2007 pro široké možnosti publikací v tištěných médiích, ale i na internetu, Access 2007 pro různé databázové aplikace a konečně také InfoPath 2007 pro vytváření formulářů pro praktický sběr a vyhodnocování dat. Kupující edice Professional Plus tak získá sofistikovanou verzi Office, která umožňuje profesionální práci a komplexní komunikaci.

Novinky v MS Office 2007 Professional Plus

Edice Professional Plus nabízí mimo jiné tyto nové funkce v různých programech:

 • Nová stuha: Aktualizované uživatelské rozhraní umožňuje rychlejší a intuitivnější navigaci.
 • Uživatelsky definované možnosti nastavení s návrhy a rozvržením zvyšují produktivitu.
 • Nový živý náhled zobrazuje šablony a návrhy na základě dat v reálném čase v okně dokumentu.
 • Podpora formátu XML nabízí větší bezpečnost, snižuje velikost dokumentů a tím také umožňuje rychlejší načítání.
 • Aplikace Outlook nyní nabízí funkci vyhledávání v e-mailech, přihlášení k odběru kanálů RSS a filtr spamu.
 • Access nabízí připravené standardní formáty, které lze upravovat.
 • Automatizované vzorce v aplikaci Excel urychlují výpočty.

Nové rozhraní Ribbon

Všechny tyto klasické aplikace Microsoft obsažené v Professional Plus 2007 se prezentují zcela přepracovaným vzhledem: dřívější struktura nabídek předchůdců Office je v jednotlivých programech Office 2007 nahrazena přehledným multifunkčním panelem - nazývaným také ribbon. Pro každý program Office nyní pás karet nabízí příkazy seskupené do jednotlivých skupin, které jsou dále doplněny seznamy a dialogovými okny. Ty jsou pak obecně k dispozici jako karty, které se dále dělí podle kontextu. Tímto způsobem jsou všechny příkazy nebo funkce potřebné k provedení určité činnosti seskupeny a jsou okamžitě k dispozici na přehledném místě, například pro formátování dokumentu aplikace Word podle vlastních požadavků nebo pro vložení a úpravu grafiky v dokumentu.

Kromě toho nabízí ribbon také možnost uživatelského nastavení v příslušných nabídkách a jejich přizpůsobení vlastním potřebám, takže často používané funkce jsou přímo k dispozici, což rovněž představuje výhodu pro efektivitu práce.

Nový živý náhled

Kromě toho Office 2007 Professional Plus a další edice nabízejí i možnost

takzvaný živý náhled: V závislosti na otevřeném programu tato funkce zobrazuje šablony a návrhy, ale také formátovací funkce v okně dokumentu v náhledu v reálném čase.

Nový formát souborů OpenXML

Díky OpenXML nabízí Office 2007 ve verzi Professional Plus také nový standardní formát souborů založený na XML, který nabízí celou řadu výhod důležitých v moderním světě podnikání: Například podpora XML snižuje velikost souborů, což na jedné straně šetří místo v počítači a na druhé straně výrazně zkracuje dobu načítání dokumentů na webových stránkách.

Podpora XML na webových stránkách zajišťuje efektivní snížení velikosti dokumentů a tím i příjemné zkrácení doby načítání. Soubory XML také nabízejí lepší ochranu proti ztrátě dat pomocí technologie Data Loss Prevention - DLP.

Nový režim kompatibility

V Microsoft Office 2007 lze dokumenty vytvořené ve starších verzích programů Office (Office 97) znovu otevírat, upravovat a ukládat v tzv. režimu kompatibility, který je znovu zpřístupní starším verzím Office pro Windows a Mac OS a umožní je také upravovat. Toho je dosaženo mimo jiné tím, že všechny funkce, které ve starší verzi programu neexistují, zde nejsou k dispozici, takže nedochází k problémům s kompatibilitou.

Microsoft Office Professional Plus 2007 Edition u společnosti Wiresoft

Pro mnoho kupujících má nákup edice MS Office 2007 Professional Plus na jedné straně velkou výhodu v tom, že je stále podporována staršími operačními systémy společnosti Microsoft od verze Windows XP SP3, které se stále používají na starším hardwaru, takže tato široká kompatibilita je rozhodujícím faktorem při nákupu. Na druhou stranu je tato edice dostupná pouze v běžném obchodě jako množstevní licence, zatímco u společnosti Wiresoft si mohou zákazníci zakoupit Professional Plus 2007 také jako jednotlivou licenci ve formě použitého softwaru.

V obchodě se softwarem Wiresoft si můžete zakoupit Office 2007 Professional Plus i další edice této verze a novější balíky Office. V následujícím přehledu jsou představeny jednotlivé programy obsažené v sadě Professional Plus 2007 včetně jejich nových funkcí v sadě Office 2007 Professional Plus.

MS Office 2007 Professional Plus - všechny obchodní nástroje v jedné sadě

Edice Professional Plus 2007 obsahuje kromě osvědčených klasických kancelářských aplikací Word, Excel, PowerPoint a Outlook také DTP program Microsoft Publisher 2007, ale také databázovou aplikaci Access 2007 a nástroj pro tvorbu formulářů InfoPath 2007. Právě tyto dodatečně dodávané aplikace jsou pro komerční nebo obchodní aplikace prakticky nepostradatelné.

Přehled všech programů obsažených v MS Office Edition 2007 Professional Plus:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Vydavatel 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Kromě mnoha vylepšení nabízí Microsoft Word 2007 také některé nové funkce a vlastnosti: K dispozici je mnoho standardních šablon pro okamžité vytváření textových dokumentů pro obchodní i soukromé účely, které jsou profesionálně předformátované a lze je také dále přizpůsobovat. K dispozici jsou také nové efekty, jako je průhlednost a 3D, které texty zatraktivní. Ve Wordu lze také vytvářet makra, která umožňují efektivnější zpracování určitých kroků při úpravách textu. Velkou výhodou je také centrální správa verzí nebo změn a komentářů.

Excel 2007

Výkonný tabulkový procesor nyní nabízí rozšířené funkce pro tvorbu vzorců a vizualizaci dat, včetně otočných tabulek a možnosti vytvářet profesionální popisné diagramy v několika krocích. Díky připojení ke službám Microsoft SharePoint Services zůstávají důvěrná data chráněna i při komunikaci s ostatními.

PowerPoint 2007

Aplikace PowerPoint 2007 poskytuje díky předloze snímků účinný nástroj pro správu všech šablon, který zajišťuje jednotný vzhled všech prezentací vytvořených pomocí této aplikace a také šetří čas. Pro návrh je k dispozici mnoho nových textových a typografických efektů a formátovacích nástrojů, z nichž většinu lze okamžitě použít jediným kliknutím.

Integrovaný inspektor dokumentů před zveřejněním nebo sdílením prezentace spolehlivě odstraní komentáře, skrytý text nebo osobní údaje a digitální podpis také zajistí, že obsah již nelze změnit. Díky nově dostupnému formátu Office Open XML .pptx lze prezentace v něm vytvořené publikovat také jako webové stránky HTML.

Outlook 2007

Osvědčený komunikační software nabízí efektivní funkce pro správu každodenního e-mailového provozu, včetně okamžitého vyhledávání, které umožňuje vyhledávat e-maily včetně příloh podle konkrétních výrazů nebo klíčových slov, a také uvolňování dat a informací speciálně pro jednotlivé uživatele a účely a filtr spamu. Sestavování zpráv, včetně formátování, se také stalo intuitivnějším, a tím i jednodušším. Integrovaný panel úloh s kalendářem nabízí mnoho možností koordinace schůzek a projektů. Obsah lze barevně odlišit a označit například podle jednotlivých osob nebo důležitosti.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 slouží k vytváření, správě a výměně formulářů pro sběr různých dat. Protože jsou založeny na XML, lze je také zpřístupnit na webu prostřednictvím služby Office SharePoint Server 2007 s integrovanými "Formulářovými službami" a vyplnit je tak bez softwaru InfoPath.

Mezi scénáře, kde se InfoPath 2007 používá, patří sledování zásob, zprávy o stavu projektu, výkazy výdajů a pojistné smlouvy. InfoPath 2007 je také navržen pro integraci s aplikací Outlook 2007, takže uživatelé mohou otevírat a upravovat formuláře InfoPath z aplikace Outlook 2007.

Vydavatel 2007

Tento výkonný program DTP je určen k okamžitému a snadnému vytváření vysoce kvalitních publikací pro různé účely, od letáků a personalizovaných formulářových dopisů až po velké brožury. Šablony obsažené v aplikaci Publisher 2007 zahrnují nejen tiskové produkty, ale také formáty pro zasílání e-mailových zpravodajů a tvorbu webových stránek. Díky rozsáhlé kompatibilitě s ostatními programy Office lze používat texty, obrázky, tabulky atd. z aplikací Word, Excel, Access, Outlook a PowerPoint.

Access 2007

Osvědčený databázový program slouží k centrálnímu shromažďování a strukturování dat z různých zdrojů, aby byla k dispozici interně v rámci společnosti nebo externě pro zákazníky k dalšímu zpracování. Prostřednictvím různých formátů šablon lze shromážděné informace lépe analyzovat a využít a také je prezentovat ve srozumitelné podobě jako smysluplné zprávy.

Prostřednictvím služby Windows SharePoint Services mají uživatelé aplikace Access 2007 možnost kdykoli upravovat zachycená data, obnovovat smazané informace a nastavovat individuální přístupová práva.

Systémové požadavky pro MS Office 2007 Professional Plus

Office Edition 2007 Professional Plus je kompatibilní s mnoha staršími operačními systémy Windows, ale systém Windows 10 ji již nepodporuje. Nové rozhraní Ribbon, které bylo zavedeno ve verzi Office 2007, však vyžaduje více místa na pevném disku než dřívější verze. Pro správné provedení všech žádostí obecně platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: od Microsoft Windows XP Service Pack 3 po Windows 8.1 nebo Microsoft Windows Server 2003 nebo vyšší
 • Procesor: min. 500 MHz - aby bylo možné používat všechny funkce aplikace Outlook, doporučuje se 1 GHz
 • Paměť: min. 256 MB RAM - pro správné používání služeb aplikace Outlook se doporučuje 512 MB
 • Místo na pevném disku: min. 2 GB
 • Rozlišení obrazovky: min. 1 024 x 768

Zakupte si MS Office 2007 Professional Plus u společnosti Wiresoft jako jednu licenci za výhodnou cenu

Edice Professional Plus 2007 od společnosti Microsoft je jednou z edic Office, které jsou nabízeny pouze jako velkoobjemové licence pro společnosti v běžném obchodním styku, a nejsou tedy k dispozici jako jednotlivé licence. V obchodě Wiresoft Software Shop si můžete zakoupit Office 2007 Professional Plus Edition také jako licenci pro jednoho uživatele, aniž byste se museli zavázat k předplatnému; při nákupu v obchodě Wiresoft Shop vám tedy vzniknou pouze jednorázové náklady na plnou verzi této edice Office, která nabízí stejný rozsah funkcí jako odpovídající objemová licence.

Základní objemová licence obvykle pochází od větší společnosti a byla zakoupena společností Wiresoft. Při nákupu objemových licencí má společnost rovněž právo dále prodávat přebytečné softwarové licence nebo celou objemovou licenci - bez ohledu na to, zda byly jednotlivé licence obsažené v objemové licenci nebo celá objemová licence využity či nikoli. Prodejem se objemová licence rozpouští a převádí na jednotlivé licence, které jsou pak označeny jako použitý software. Toto rozdělení nebo označení nemá žádný vliv na obecnou funkčnost nabízeného balíku Office 2007 Professional Plus Edition nebo obsažených programů. Společnost Wiresoft pak tyto licence pro jednoho uživatele nabízí za mimořádně nízkou cenu jako nákupní verzi.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je nejen levný, ale také bezpečný: software Office 2007 Professional Plus můžete po úspěšném dokončení procesu nákupu a okamžitém stažení nainstalovat do svého počítače a aktivovat pomocí příslušného dodaného svazkového licenčního klíče, který je platný a funkční pouze pro vaši osobní individuální licenci. Společnost Wiresoft totiž prodává pouze software Office 2007 Professional Plus nebo jiné edice či verze Office, které jsou identické s originálními produkty společnosti Microsoft; společnosti, od nichž tyto předchozí objemové licence pocházejí, sídlí výhradně v Evropě, takže nákup této edice Office 2007 Professional Plus jako použitého softwaru nepředstavuje žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je zákonem povoleno, což bylo několikrát potvrzeno i soudními rozhodnutími.

Nákup použitého softwaru ve Wiresoft Shopu je pro vás jako pro zákazníka výhodnou příležitostí, jak sami používat jinak nedostupné edice Office, například Professional Plus 2007. Mezi naše klienty proto patří malé a střední podniky, ale také osoby samostatně výdělečně činné a soukromé osoby, které využívají naši cenově výhodnou nabídku programů Microsoft.

V obchodě se softwarem Wiresoft najdete nejen MS Office Edition 2007 Professional Plus, ale i další edice této verze a novější edice a další programy Microsoft ke stažení za nízkou cenu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se softwaru Professional Plus nebo jiného softwaru Microsoft Office, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené