Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10004
 • 021-09707
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
690,90 Kč * 766,90 Kč * (9,91% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Edice MS Office 2010 Standard  je jednou z nejoblíbenějších verzí kancelářského balíku od společnosti Microsoft. Její rozsáhlé portfolio programů a funkcí obsahuje vše, co uživatelé potřebují k profesionální práci, a to jak soukromé, tak především odborné - ve všech oblastech: od tvorby textových dokumentů v různých formátech ve Wordu 2010 a analýzy rozsáhlých tabulkových dat v Excelu 2010, přes všestrannou komunikaci a plánování v Outlooku 2010 a tvorbu informativních prezentací v PowerPointu 2010 až po spontánní zaznamenávání a sdílení nápadů v OneNote 2010 a jejich kreativně propracované publikování v Publisheru 2010 - to vše je obsaženo v edici MS Office 2010 Standard.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - komplexní kancelářský software jako kupní verze

MS Office-Edition 2010 Standard patří k nejoblíbenějším Office-verzím od Microsoftu, jejichž rozsáhlé portfolio programů a funkcí obsahuje vše, co uživatelé potřebují soukromě, ale především také profesionálně, aby mohli profesionálně pracovat - ve všech oblastech: od tvorby textových dokumentů v různých formátech ve Wordu 2010 a analýzy rozsáhlých tabulkových dat v Excelu 2010, přes všestrannou komunikaci a plánování v Outlooku 2010 a koncipování informativních prezentací v PowerPointu 2010, až po spontánní zaznamenávání a sdílení nápadů v OneNote 2010 a jejich kreativně propracované publikování v Publisheru 2010 - to vše v edici MS Office 2010 Standard.

Microsoft Office 2010 Standard Edition je v běžném obchodě nabízen pouze jako množstevní licence, protože je používají větší společnosti s mnoha pracovními stanicemi. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí edici také jako jedinou licenci, takže si všechny programy mohou zakoupit i soukromí uživatelé, osoby samostatně výdělečně činné a malé a střední podniky Office-Edici Standard 2010 lze zakoupit a používat.

Nákup vozu z roku 2010 Office-Edice má také tu výhodu, že je stále podporována operačním systémem Microsoft Windows 7 - který stále používá mnoho kupujících, a proto je rozhodující vlastností pro nákup. V internetovém obchodě Wiresoft Onlineshop si můžete zakoupit edici 2010 Office Standard i další edice a jiné verze Office. V následujícím přehledu jsou podrobně představeny všechny jednotlivé programy obsažené na Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Kromě osvědčených programů Standard Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje sada Office také Standard 2016 obsahuje praktický digitální poznámkový blok OneNote a také aplikaci Microsoft Publisher, kterou lze použít k vytváření publikací k tisku pro téměř libovolné účely. Tyto aplikace rozšiřují možnosti profesionálního využití a umožňují tak komplexní profesionální práci v jakékoli oblasti. Rozhraní počítače bylo také modernizováno a jeho používání je nyní ještě intuitivnější.

Přehled jednotlivých programů v MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Word 2010

Nepřekonatelný software pro zpracování textu z dílny společnosti Microsoft nabízí ve verzi 2010 opět velké množství funkcí a vlastností pro vytváření dokumentů a dopisů pro nejrůznější oblasti použití, profesionální formátování textů podle požadavků a vkládání grafiky, obrázků atd..

 • Díky formátu XML jsou dokumenty aplikace Word nejen kompaktnější, ale také bezpečnější a kompatibilnější s jinými systémy.
 • Nabídky ve stylu karet uspořádané podle funkcí usnadňují přístup k příkazům a možnostem formátování. Nově navržená lišta zobrazuje ještě více funkcí než dříve. Pás karet a karty lze také přizpůsobit podle vlastních potřeb a například všechny nepotřebné funkce lze dokonce skrýt.
 • Zobrazení Backstage zobrazuje informace o pozadí aktuálně otevřeného dokumentu.
 • Standardní šablony lze několika kliknutími přizpůsobit individuálním potřebám: to se týká velikosti písma, velikosti odstavce a řádkování. Všechny změny lze také uložit jako novou personalizovanou výchozí šablonu.
 • Většinu funkcí aplikace Word lze také ovládat pomocí klávesových zkratek, což přináší výhodu v rychlosti práce s textem, zejména pro profesionální uživatele.
 • Kontrola pravopisu: V nabídce "Kontrola dokumentů" lze nastavit nebo deaktivovat různé možnosti automatické opravy.
 • Ve Wordu 2010 můžete nejen sdílet dokumenty s ostatními, ale také sledovat změny ostatních uživatelů a přidávat k nim komentáře. Komentáře lze přijmout nebo odmítnout kliknutím na ně.
 • Praktická je zejména funkce sloučení pošty se třemi prvky "Hlavní dokument", který obsahuje stejný text pro všechna sloučení pošty, a dále "Pole pro sloučení pošty" pro personalizované údaje a "Zdroj dat", který slouží ke správě všech údajů o adresách - např. z aplikace Outlook. Průvodce sloučením pošty podporuje uživatele pokyny krok za krokem.

Excel 2010

Výkonný výpočetní software obsahuje rozsáhlou sbírku vzorců, s jejichž pomocí lze rychle provádět výpočty, což je nepostradatelná výhoda při analýze a správě dat ze zvláště rozsáhlých tabulek. Excel 2010 obsahuje mnoho nových funkcí a nástrojů, které vám pomohou ještě rychleji filtrovat data, vytvářet minikarty v buňce, používat webové rozhraní a další:

 • Nový pás karet aplikace Excel 2010 přehledně konsoliduje mnoho nastavení a funkcí, které byly dříve roztroušeny v mnoha dílčích nabídkách.
 • Průhledy umožňují integrovat celé grafy do jediné buňky jako vizuální shrnutí, které je přehlednější.
 • Datové řezy filtrují velké množství dat v otočných tabulkách, aniž by bylo nutné nejprve otevřít seznam a zobrazit jednotlivé filtry
 • Obnova verzí podporuje opětovné použití omylem uzavřených datových listů pomocí nových šablon a pomocníků grafů.
 • Zobrazení Backstage zobrazuje všechny důležité funkce v rozšířeném stavovém řádku.
 • Společná práce na tabulkách je možná také prostřednictvím webové aplikace nebo bezplatného doplňku.
 • Aplikace Excel 2010 podporuje tyto formáty: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla a také .xlw.

PowerPoint 2010

Aplikace PowerPoint je všestranným pomocníkem při vytváření informativních prezentací, a to jak v soukromí, tak především v podnikání. Program Office nabízí širokou škálu funkcí a šablon Standard, pomocí kterých lze rychle vytvořit profesionálně navržené prezentace i bez větších zkušeností. Několika kliknutími lze integrovat grafiku, obrázky a videa, čímž získá každá prezentace individuální charakter. Novinky v aplikaci PowerPoint 2010:

 • Nový formát XML pro prezentace je nejen kompaktnější, ale také spolehlivější a vyžaduje méně úložného prostoru.
 • Všechny prvky snímku jsou v aplikaci PowerPoint 2010 vloženy přímo do dokumentu - přehrávání je plynulé a bez zpoždění.
 • Grafika SmartArt poskytuje dynamické efekty, například plynulé přechody, které zvyšují zapojení publika.
 • Integrace videí a hudby přináší další rozmanitost prostřednictvím multimediálního zážitku. Nabídka funkcí umožňuje různé možnosti během přehrávání, včetně nekonečného přehrávání.
 • Nové nástroje Tvar umožňují volně navrhovat různé objekty pro informační grafiku.

Outlook 2010

Tento celosvětově nejoblíbenější e-mailový klient opět přesvědčuje v Office Tento nejoblíbenější e-mailový klient ve verzi 2010 opět zaujme svými všestrannými funkcemi, které zahrnují nejen odesílání e-mailů, ale také správu kontaktů, schůzek, úkolů a poznámek. Multi-talent společnosti Microsoft nabízí rozsáhlou sbírku funkcí, které splňují všechny požadavky na komunikaci v práci, ale i v soukromém životě.

 • Přidání e-mailového podpisu ke zprávám: Možnosti návrhu podpisů pro e-mailové zprávy zahrnují nejen text, ale také například osobní obrázek nebo logo, elektronickou vizitku a dokonce i obrazový soubor vlastnoručního podpisu.
 • Zobrazení "Konverzace" umožňuje seskupovat e-maily nebo je třídit podle tématu/předmětu, což poskytuje lepší přehled ve schránce. Proces mazání lze použít i na celou konverzaci.
 • Rychlé kroky umožňují seskupovat typické, často používané rutinní úlohy a automatizovat tak procesy.
 • Pohodlné funkce vyhledávání nabízejí vylepšené možnosti filtrování - včetně filtrování podle kategorií - které lze také uložit pro opakované použití.

OneNote 2010

Elektronickou alternativou pro rozsáhlé sbírky poznámek je OneNote - program však nabízí mnohem lepší přehled a je určen i pro spolupráci s kolegy v práci prostřednictvím cloudu. Důležité dokumenty jsou centrálně evidovány a jsou vždy k dispozici, např. pro přípravu prezentací, pořizování poznámek a vyhledávání na internetu. Program pro psaní poznámek je intuitivní a snadno se používá, včetně těchto funkcí:

 • OneNote automaticky vytvoří osobní poznámkový blok, který již obsahuje karty "Obecné" a "Nevyplněné poznámky" a přednastavené stránky: "Pracovní", "Nejčastěji používané" a "Novinky".
 • Všechny sešity lze přizpůsobit a rozdělit do dalších sekcí, které se pak zobrazují jako karty pod příslušným panelem nástrojů. Ty lze také kdykoli znovu změnit.
 • Kromě vytváření prázdných stránek je k dispozici také možnost používat standardizované šablony stránek, např. "Business", a v případě potřeby je později rozdělit do dalších sekcí.

Publisher 2010

Software pro publikování na počítači je speciálně obsažen v aplikaci MS Office 2010 Standard a je určen k vytváření vysoce kvalitních publikací pro širokou škálu oblastí profesionálním způsobem připraveným k tisku.

 • Kromě jednoduchých dokumentů, jako jsou vizitky a blahopřání, lze s jeho pomocí vytvářet také letáky, katalogy pro tisk a informační e-mailové bulletiny.
 • K tomuto účelu je k dispozici velký výběr šablon, které se velmi blíží typickému vzhledu publikací a které lze dále individuálně přizpůsobit.
 • Obrázky lze vkládat z počítače, přímo z internetu nebo jako ClipArt prostřednictvím stránky Office.com.
 • K další manipulaci s obrázky je k dispozici řada efektů, jako jsou stíny, světlo a 3D. Mnoho efektů lze použít i pro text.

Systémové požadavky pro MS Office 2010 Standard

Office 2010 Standard Edice je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový i 64bitový. Ve výchozím nastavení je na počítači nainstalována 32bitová verze, čímž se předejde problémům s kompatibilitou s 64bitovou verzí na starších počítačích nebo operačních systémech. 64bitová verze se 4 GB paměti nabízí výhody zejména při úpravách souborů aplikace Excel větších než 2 GB. Nové páskové rozhraní také vyžaduje více místa na pevném disku ve srovnání s předchozí verzí. Jinak platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7 až max. Windows 10 nebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - doporučuje se 1 GHz, aby bylo možné používat všechny funkce aplikace Microsoft Outlook
 • Paměť: min. 256 MB RAM - doporučeno 512 MB pro používání všech služeb aplikace Outlook
 • Místo na pevném disku: min. 3,5 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akcelerací DirectX9c

Koupit MS Office 2010 Standard levně u Wiresoft v internetovém obchodě

Tento Office 2010 Standard Edition není k dispozici v běžném obchodě, protože jinak je nabízen pouze jako množstevní licence pro firmy. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft je software Office 2010 Standard k dispozici také jako licence pro jednoho uživatele, a to formou nákupu a bez dalších závazků předplatného; při nákupu prostřednictvím společnosti Wiresoft pro vás tedy vznikají pouze jednorázové náklady a získáváte plnou verzi programu, která má totožný rozsah programů, jako jsou obsaženy v příslušné objemové licenci Office.

Kupujte software bezpečně od společnosti Wiresoft: MS Office 2010 Standard je u Wiresoftu k dispozici nejen za mimořádně nízkou cenu, ale nákup je také pohodlný prostřednictvím okamžitého stažení a také bezpečný: tato jednouživatelská licence Office 2010 Standard byla součástí větší objemové licence, jakou Microsoft nabízí pouze větším společnostem. Zakoupení svazkové licence zahrnuje právo na další prodej přebytečných softwarových licencí nebo celé svazkové licence - bez ohledu na to, zda nebyly využity jednotlivé nebo všechny licence. Při prodeji se objemová licence rozdělí a převede na jednotlivé licence - ty se pak označují jako použitý software. Toto rozdělení nemá žádný vliv na funkčnost nebo rozsah obsažených programů.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft je pro naše zákazníky cenově dostupným způsobem, jak si pořídit edice Office, jako je například MS Standard 2010. Z naší nabídky levného softwaru tak mohou těžit nejen živnostníci a malé a střední podniky, ale i soukromí uživatelé!

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze MS Office Standard nebo jiné verze a programy společnosti Microsoft Office, které jsou identické s původními produkty společnosti Microsoft; pocházejí výhradně z legálních zdrojů.

Nákup Office 2010 Standard jako použitého softwaru od Wiresoft Software-Shop pro vás neznamená žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je zákonem povoleno, což bylo potvrzeno mnoha rozsudky.

Tento software Office 2010 Standard lze nainstalovat do počítače ihned po zakoupení a dokončení stahování a aktivovat a plně používat pomocí dodaného svazkového licenčního klíče - (MAK).

Ve Wiresoft Software-Shopu najdete kromě Office 2010 Standard Edition také další Office-Editions nebo verze, stejně jako další programy společnosti Microsoft jako kupní verze. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Office 2010 Standard nebo jiného softwaru Microsoft Office, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Kategorie