Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK
DODÁNÍ DO 24 HODIN
PODPORA PROSTŘEDNICTVÍM CHATU, E-MAILU A TELEFONU
BEZPLATNÁ HORKÁ LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

1 095,00 Kč *

včetně DPH.

K dispozici k okamžitému stažení


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10004
 • 021-09707
 • Výhody

  - Rychlé dodání
  - Autorizovaný originální výrobek
  - Odeslání do 24 hodin
  - Chat, e-mailová a telefonická podpora
Microsoft Office 2010 Standard - komplexní kancelářský software na prodej MS Office 2010...více
Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - komplexní kancelářský software na prodej

MS Office 2010 Standard edition je jednou z nejoblíbenějších verzí kancelářského balíku od společnosti Microsoft. Jeho rozsáhlé portfolio programů a funkcí obsahuje vše, co uživatelé potřebují k profesionální práci, a to jak soukromé, tak především odborné - ve všech oblastech: od tvorby textových dokumentů v různých formátech ve Wordu 2010 a analýzy rozsáhlých tabulkových dat v Excelu 2010, přes všestrannou komunikaci a plánování v Outlooku 2010 a tvorbu informativních prezentací v PowerPointu 2010, až po spontánní zaznamenávání a sdílení nápadů v OneNote 2010 a jejich kreativně propracované publikování v Publisheru 2010 - to vše v balíčku MS Office 2010 Standard Edition.

V běžném obchodě je Microsoft Office 2010 Standard Edition nabízen pouze jako objemová licence, kterou používají větší společnosti s mnoha pracovními stanicemi. Na druhou stranu společnost Wiresoft nabízí tuto edici také jako jedinou licenci, takže soukromí uživatelé, osoby samostatně výdělečně činné i malé a střední podniky si mohou zakoupit a používat všechny programy edice Office 2010 Standard Edition.

Výhodou koupě edice Office 2010 je také to, že je stále podporována operačním systémem Microsoft Windows 7, který stále používá mnoho kupujících, a proto je rozhodujícím prvkem pro koupi. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft si můžete zakoupit edici 2010 Office Standard i další edice a jiné verze Office. V následujícím přehledu jsou podrobně představeny všechny jednotlivé programy obsažené v sadě Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Kromě osvědčených standardních programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje sada Office Standard 2016 také praktický digitální poznámkový blok OneNote a aplikaci Microsoft Publisher, kterou lze použít k vytváření publikací k tisku pro téměř jakýkoli účel. Tyto aplikace rozšiřují možnosti profesionálního využití a umožňují tak komplexní odbornou práci v každé oblasti. Modernizováno bylo také rozhraní počítače, které se nyní používá ještě intuitivněji.

Přehled jednotlivých programů v MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Vydavatel 2010

Word 2010

Nepřekonatelný program pro zpracování textu z dílny společnosti Microsoft nabízí ve verzi 2010 opět velké množství funkcí a vlastností pro vytváření dokumentů a dopisů pro nejrůznější oblasti použití, profesionální formátování textů podle požadavků a současné vkládání grafiky, obrázků atd..

 • Díky formátu XML jsou dokumenty aplikace Word nejen kompaktnější, ale také bezpečnější a kompatibilnější s jinými systémy.
 • Nabídky rozumně uspořádané podle funkčních oblastí ve stylu karet umožňují obzvláště přehledný přístup k příkazům a možnostem formátování. Nově navržená lišta zobrazuje ještě více funkcí než dříve. Pás karet a karty lze také přizpůsobit podle vlastních potřeb a například všechny nepotřebné funkce lze dokonce skrýt.
 • Zobrazení Backstage zobrazuje informace o pozadí právě otevřeného dokumentu.
 • Standardní šablony lze několika kliknutími přizpůsobit individuálním potřebám: to se týká velikosti písma, velikosti odstavce a řádkování. Všechny změny lze také uložit jako novou personalizovanou standardní šablonu.
 • Většinu funkcí aplikace Word lze také ovládat pomocí klávesových zkratek, což přináší výhodu v rychlosti práce s textem, zejména pro profesionální uživatele.
 • Kontrola pravopisu: V nabídce "Kontrola dokumentů" lze nastavit nebo deaktivovat různé možnosti automatické opravy.
 • Ve Wordu 2010 lze dokumenty nejen sdílet s ostatními a společně je upravovat, ale také sledovat změny ostatních a přidávat k nim komentáře. Ty pak můžete přijmout nebo odmítnout kliknutím na ně.
 • Praktická je zejména funkce sloučení pošty se třemi prvky "Hlavní dokument", který obsahuje stejný text pro všechna sloučení pošty, a dále "Pole pro sloučení pošty" pro personalizované údaje a "Zdroj dat", který slouží ke správě všech údajů o adresách - např. z aplikace Outlook. Průvodce sloučením pošty podporuje uživatele pokyny krok za krokem.

Excel 2010

Výkonný výpočetní software obsahuje rozsáhlou sbírku vzorců, s jejichž pomocí lze rychle provádět výpočty, což je nepostradatelná výhoda při analýze a správě dat z obzvláště rozsáhlých tabulek. Excel 2010 obsahuje řadu nových funkcí a nástrojů, které umožňují ještě rychleji filtrovat data, vytvářet minikarty v buňce, používat webové rozhraní atd.:

 • Nový pás karet aplikace Excel 2010 přehledně sdružuje mnoho nastavení a funkcí, které byly dříve roztroušeny v mnoha dílčích nabídkách.
 • Sparklines umožňují integrovat celé grafy jako vizuální shrnutí do jediné buňky, což zvyšuje přehlednost.
 • Datové řezy filtrují velké množství dat v otočných tabulkách, aniž by bylo nutné nejprve otevřít seznam a zobrazit příslušné filtry
 • Obnova verzí podporuje opětovné použití omylem uzavřených datových listů s novými šablonami a pomůckami pro tvorbu grafů.
 • Zobrazení Backstage zobrazuje všechny důležité funkce v rozšířeném stavovém řádku.
 • Společná práce na tabulkách je možná také prostřednictvím webové aplikace nebo bezplatného doplňku.
 • Aplikace Excel 2010 podporuje tyto formáty: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla a .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint je všestranný nástroj pro vytváření informativních prezentací jak v soukromí, tak především v podnikání. Program Office nabízí širokou škálu funkcí a standardních šablon, pomocí kterých lze rychle a bez větších zkušeností vytvářet profesionálně navržené prezentace. Několika kliknutími lze integrovat grafiku, obrázky a videa, čímž získá každá prezentace individuální charakter. To je novinka v aplikaci PowerPoint 2010:

 • Nový formát XML pro prezentace je nejen kompaktnější, ale také spolehlivější a vyžaduje méně úložného prostoru.
 • Všechny prvky snímku jsou v aplikaci PowerPoint 2010 integrovány přímo do dokumentu - pro bezproblémové přehrávání bez zpoždění.
 • Grafika SmartArt nabízí dynamické efekty, například plynulé přechody, a tím zvyšuje pozornost publika.
 • Integrace videí a hudby přináší další rozmanitost prostřednictvím multimediálního zážitku. Nabídka funkcí umožňuje různé možnosti během přehrávání, včetně nekonečného přehrávání.
 • Nové tvarové nástroje umožňují volně navrhovat různé objekty pro informační grafiku.

Outlook 2010

Tento nejoblíbenější e-mailový klient na světě opět přesvědčuje ve verzi Office 2010 svými všestrannými funkcemi, které zahrnují nejen odesílání e-mailů, ale také správu kontaktů, schůzek a úkolů a poznámek. Tento všestranný nástroj společnosti Microsoft nabízí ucelenou kolekci funkcí, které splňují všechny požadavky na komunikaci v práci, ale i v soukromém životě.

 • Přidání e-mailového podpisu do zpráv: Možnosti designu podpisů pro e-mailové zprávy zahrnují nejen text, ale také například osobní obrázek nebo logo, elektronickou vizitku a dokonce i obrazový soubor vlastnoručního podpisu.
 • Prostřednictvím zobrazení "Konverzace" lze e-maily seskupovat nebo třídit podle témat / předmětů, čímž se ve schránce vytvoří lepší přehled. Proces mazání lze použít i na celou konverzaci.
 • Pomocí QuickSteps lze typické, často používané rutinní úlohy seskupit a procesy automatizovat.
 • Pohodlné funkce vyhledávání nabízejí vylepšené možnosti filtrování - včetně filtrování podle kategorií - které lze také uložit pro opakované použití.

OneNote 2010

OneNote je elektronickou alternativou pro rozsáhlé sbírky poznámek - program však nabízí mnohem lepší přehled a je určen i pro spolupráci s kolegy v práci prostřednictvím cloudu. Důležité dokumenty jsou centrálně evidovány a jsou vždy k dispozici, např. pro přípravu prezentací, pořizování poznámek a vyhledávání na internetu. Program pro psaní poznámek je intuitivní a snadno se používá, včetně těchto funkcí:

 • OneNote automaticky vytvoří osobní poznámkový blok, který již obsahuje karty "Obecné" a "Nevyplněné poznámky" a přednastavené stránky: "Pracovní", "Nejčastěji používané" a "Novinky".
 • Všechny sešity lze přizpůsobit a rozdělit do dalších sekcí, které se pak zobrazují jako karty pod příslušným panelem nástrojů. Ty lze také kdykoli znovu změnit.
 • Kromě vytváření prázdných stránek je k dispozici také možnost použít standardizované šablony stránek, např. "Business", a ty později v případě potřeby rozdělit do dalších sekcí.

Vydavatel 2010

Software pro publikování na počítači je speciálně součástí sady MS Office 2010 Standard a je určen k profesionálnímu vytváření vysoce kvalitních publikací pro širokou škálu oblastí, které jsou připraveny k tisku.

 • Kromě jednoduchých dokumentů, jako jsou vizitky a blahopřání, lze s jeho pomocí vytvářet také letáky, katalogy pro tisk a informační e-mailové bulletiny.
 • K tomuto účelu je k dispozici velký výběr šablon, které se velmi blíží typickému vzhledu publikací a které lze dále přizpůsobit.
 • Obrázky lze vkládat z počítače, přímo z Internetu nebo jako kliparty prostřednictvím služby Office.com.
 • Pro další zpracování snímků je k dispozici řada efektů, jako jsou stíny, světlo a 3D. Mnoho efektů lze použít i pro texty.

Systémové požadavky pro MS Office 2010 Standard

Office 2010 Standard Edition je k dispozici ke stažení ve dvou verzích: 32bitový a 64bitový. Ve výchozím nastavení je na počítači nainstalována 32bitová verze, čímž se předejde problémům s kompatibilitou s 64bitovou verzí na starších počítačích nebo operačních systémech. 64bitová verze se 4 GB paměti nabízí výhody zejména při úpravách souborů aplikace Excel o velikosti nad 2 GB. Nové páskové rozhraní také vyžaduje více místa na pevném disku než předchozí verze. Jinak platí následující minimální požadavky:

 • Operační systémy: Windows 7 až max. Windows 10 nebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - doporučuje se 1 GHz, aby bylo možné používat všechny funkce aplikace Microsoft Outlook
 • Paměť RAM: min. 256 MB RAM - doporučeno 512 MB pro používání všech služeb aplikace Outlook
 • Místo na pevném disku: min. 3,5 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akcelerací DirectX9c

Koupit MS Office 2010 Standard levně u Wiresoft v našem internetovém obchodě

Tato edice Office 2010 Standard Edition není k dispozici v běžných obchodech, protože jinak je nabízena pouze jako objemová licence pro firmy. V internetovém obchodě společnosti Wiresoft je software Office 2010 Standard k dispozici také jako licence pro jednoho uživatele, a to formou nákupu a bez dalších závazků k předplatnému; při nákupu prostřednictvím společnosti Wiresoft vám tedy vzniknou pouze jednorázové náklady. Získáte plnou verzi programu, která má stejný rozsah programů jako příslušná objemová licence Office.

Kupujte software bezpečně od společnosti Wiresoft: MS Office 2010 Standard je u Wiresoftu k dispozici nejen za mimořádně výhodnou cenu, ale také za výhodnou cenu okamžitého stažení a také bezpečně: tato jednouživatelská licence Office 2010 Standard byla součástí větší objemové licence, protože ty Microsoft nabízí pouze větším společnostem. Zakoupení svazkové licence zahrnuje právo na další prodej přebytečných softwarových licencí nebo celé svazkové licence - bez ohledu na to, zda nebyly využity jednotlivé nebo všechny licence. Při prodeji se objemová licence rozpouští a převádí na jednotlivé licence - ty se označují jako použitý software. Toto rozdělení nemá žádný vliv na funkčnost nebo rozsah obsažených programů.

Nákup softwaru od společnosti Wiresoft představuje pro naše zákazníky cenově dostupný způsob nákupu edic Office, jako je například MS Standard 2010. Kromě samostatně výdělečně činných osob a malých a středních podniků mohou naši nabídku levného softwaru využívat i soukromí uživatelé!

Společnost Wiresoft prodává pouze plné verze sady MS Office Standard nebo jiné verze sady Microsoft Office a programy, které jsou identické s originálními produkty společnosti Microsoft; pocházejí výhradně z legálních zdrojů.

Nákup Office 2010 Standard jako použitého softwaru v obchodě Wiresoft Software Shop pro vás neznamená žádné právní riziko, protože obchodování s použitým softwarem je zákonem povoleno, což bylo potvrzeno mnoha rozsudky.

Tento software Office 2010 Standard můžete nainstalovat do počítače ihned po dokončení procesu nákupu a stažení a aktivovat a plně jej používat pomocí dodaného svazkového licenčního klíče - (MAK).

Kromě edice Office 2010 Standard Edition najdete v obchodě Wiresoft Software Shop také další edice nebo verze sady Office a další programy společnosti Microsoft v zakoupené verzi. Máte-li jakékoli dotazy týkající se sady Office 2010 Standard nebo jiného softwaru Microsoft Office, jednoduše využijte naše kompetentní poradenství prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu.

Čtěte, pište a diskutujte o recenzích...více
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

Naposledy zobrazené