Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10445
 • 269-09050
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
4 546,90 Kč * 5 050,90 Kč * (9,98% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Ke stažení + licence
Střední Ke stažení
Runtime Neomezeně
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Nejnovější verze všestrannéhokancelářského balíku Microsoft Office, který se používá po celém světě, nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně výdělečně činným novou, ještě vyšší Standard úroveň funkčnosti a komfortu s edicí Professional Plus - nejen pro tvorbu a společnou úpravu dokumentů, ale také pro komplexní komunikaci a bezpečné sdílení dat, což povyšuje spolupráci v cloudu - zejména v domácí kanceláři - na novou úroveň. Nový MS Office Professional Plus zároveň obsahuje komplexní bezpečnostní standardy a zohledňuje aktuální nové předpisy o ochraně osobních údajů.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - nepostradatelný pro podnikové profesionály

Nejnovější verze všestranného kancelářského balíku Microsoft Office, který se používá po celém světě, nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně výdělečně činným nový, ještě vyšší standard funkčnosti a komfortu s edicí Professional Plus - nejen pro tvorbu a společnou úpravu dokumentů, ale také pro komplexní komunikaci a bezpečné sdílení dat, což také povyšuje spolupráci v cloudu - zejména v domácí kanceláři - na novou úroveň. Nový MS Office Professional Plus zároveň obsahuje komplexní bezpečnostní standardy a zohledňuje aktuální nové předpisy o ochraně osobních údajů.

Každá verze MS Office samozřejmě obsahuje další vylepšení a praktické doplňky osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook - např. rozsáhlé možnosti sdílení a úpravy dokumentů v reálném čase ještě více usnadňují společnou práci v týmu.

Verze Professional Pro Edition 2021 vám navíc nabízí další exkluzivní podnikové nástroje, například Access a Publisher, a také aplikaci Microsoft Teams.

Edici MS Office Professional Plus 2021 již najdete v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitý software - a to za nižší cenu než nový software. Nejlepší bude, když se ihned obrátíte na náš tým a zjistíte, kdy si můžete tuto verzi Office, stejně jako další edice MS Office 2021, stáhnout. Níže najdete přehled novinek této edice, které jsou již známé, a také podrobné informace o jednotlivých programech a exkluzivních funkcích, které jsou vám k dispozici pouze v edici Professional Plus.

Osvědčené aplikace Office - ještě výkonnější v Professional Plus 2021

Základem všech sad Microsoft Office jsou stejně jako dříve programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook. V Microsoft Office 2021 Professional Plus byly tyto funkce dále optimalizovány a přidány nové funkce, které dále zvyšují efektivitu, usnadňují práci napříč programy a zlepšují týmovou spolupráci:

 • Microsoft Word 2021 ještě více urychluje práci s dokumenty, například díky integrovanému nástroji pro překlad, funkci diktování a vylepšené opravě pravopisu včetně opravy gramatiky. Díky řečovému výstupu si můžete nechat předčítat texty a zároveň psát; vylepšeno bylo také zadávání řeči. Nový editor nyní umožňuje přijímat návrhy psaní a pravopisu přímo kliknutím. Další novinkou je vylepšené rozpoznávání virtuálního inkoustu - věty psané digitálním perem na displeji se tak ještě bezchybněji převedou na text psaný na stroji. Kromě toho existuje řada individuálních vylepšení: Díky grafice SVG lze nyní integrovat, měnit měřítko a upravovat složitější obrazové dokumenty, aniž by zabíraly mnoho paměti. Obrázky HEIC z iPhonů nebo iPadů lze vkládat přímo bez konverze
 • Microsoft Excel ve verzi Professional Pro Edition 2021 nyní nabízí kromě řady funkcí a filtrů, jako jsou filtry časové osy pro profesionální analýzu a úpravy tabulek, také dynamická pole a vylepšenou funkci XVERWEIS. Kromě toho byly opět vylepšeny funkce tabulek pro finanční výpočty, jako je například; stejně jako dříve je zajištěna velká kompatibilita, zejména se soubory CSV.
 • V aplikaciMicrosoft PowerPoint 2021 je integrována řada efektů, například morfování, a další možnosti úprav obrázků; soubory ultra HD lze vkládat přímo do prezentací a grafiku lze libovolně měnit; funkce zoomu umožňuje zvětšovat obrázek. Pomocí digitálního pera lze také provádět animace. Možnosti sdílení souborů aplikace PowerPoint nyní zahrnují také zobrazení řečníka a pomocí aplikace Microsoft Forms lze zahájit přímé hlasování mezi účastníky schůzky.
 • Microsoft Outlook 2021 dále zlepšil komplexní globální spolupráci s kolegy a partnery ve všech lokalitách v různých časových pásmech Při plánování schůzek se automaticky zohledňují časové rozdíly; nový Outlook také podporuje vytváření a správu libovolného počtu e-mailových účtů - výhodné zejména pro uživatele s více účty. Zprávy z aplikace Outlook lze sdílet přímo s ostatními uživateli v týmech Microsoft Teams a psaní e-mailů usnadňuje nový panel nástrojů pro diktování včetně rozšířených hlasových příkazů a automatické interpunkce.
 • Access 2021 nyní ještě lépe podporuje poskytování různých databázových aplikací, které pracují přímo v prohlížeči, čímž šetří cenný úložný prostor. Data uložená jeho prostřednictvím jsou k dispozici například v databázi Microsoft SQL pro zabezpečený přístup.
 • Publisher 2021 obsahuje nové možnosti a funkce zejména pro úpravy grafiky, které lze využít v zajímavých prezentacích a publikacích: mimo jiné díky vylepšenému rozpoznávání pera a zrychlené spolupráci s Accessem.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 obsahuje také dvě aplikace OneNote a Microsoft Teams, která nahrazuje Skype.

S Office 2021 Professional Plus můžete využívat mnoho dalších výhod

Kromě výše zmíněných inovací jednotlivých programů MS Office 2021 Edition Professional Plus mohou uživatelé samozřejmě využívat i mnoho dalších obecných praktických funkcí a výhod, které rovněž podporují mobilní práci: Intuitivní spolupráce na dokumentech, tabulkách nebo prezentacích v týmu také ještě více usnadňuje vzájemnou komunikaci účastníků. Uživatelské rozhraní Office 2021 je mimořádně přehledné - v mnoha aplikacích je navíc k dispozici tmavý režim, který podporuje práci šetrnou k očím.

Nová rozbalovací nabídka v oblasti vyhledávání ještě více usnadňuje vyhledávání - uživatelé mohou například jedním kliknutím přepínat mezi aktuální poštovní schránkou a aktuálně otevřenou složkou. Klient pro stolní počítače také umožňuje uživatelům vrátit se k naposledy navštíveným místům prostřednictvím nabídky historie; k dispozici je také možnost maskovat telefonní čísla, což umožňuje větší soukromí a anonymitu.

K mnoha funkcím sady Office lze přistupovat na cestách prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu; webové aplikace jsou zde obzvláště praktické, protože jednotlivé funkce a prvky lze najít ještě rychleji a rychleji tak upravovat dokumenty na cestách. Soubory lze také otevírat v zařízeních jiných uživatelů v cloudu, a tak je sdílet.

Prevence ztráty dat v aplikaci Office 2021 Professional Plus, která zabraňuje ztrátě a vyzrazení dat

Osvědčený nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP) se používá také v MS Office 2021 Professional Plus ke komplexní ochraně důvěrných informací nebo dat před úmyslným nebo náhodným vyzrazením zaměstnanci. Tímto způsobem organizace nebo společnosti chrání osobní údaje před neoprávněným přístupem, jak to vyžaduje DSVGO. Pomocí dynamické kontroly založené na obsahu se nejen sleduje veškerý pohyb dat, ale také se blokuje jejich přenos prostřednictvím e-mailu nebo internetových aplikací.

Správci mohou nastavit diferencovaná pravidla pro přístup k definovaným datům, např. je omezit nebo zcela zablokovat, a také upozornit uživatele na potenciální rizika v případě ztráty dat.

V MS Office 2021 Professional Plus lze nyní v jednotlivých programech snadněji definovat, které informace lze do dokumentu začlenit nebo předat. Při používání cloudových služeb, jako je OneDrive, nedojde ke ztrátě důležitých dat ani v případě selhání serveru nebo poruchy koncového zařízení, protože uživatelé mohou k těmto souborům snadno přistupovat a upravovat je odkudkoli.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2021 Professional Plus

Následující systémové požadavky platí pro všechny aplikace MS Office 2021 Professional Plus, v závislosti na použití dalších aplikací nebo programů se na ně mohou vztahovat další požadavky:

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- nebo 64bitový)
 • Pracovní paměť: alespoň 2 GB RAM
 • Místo na pevném disku: min. 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 280 x 800 pixelů
 • Grafická karta:    DirectX 10

Která verze systému Windows je kompatibilní s MS Office 2021 Professional Plus?

Jak již bylo popsáno v systémových požadavcích, všechny edice Microsoft Office 2021 vyžadují pro správný běh softwaru operační systém Windows 10. Microsoft Office 2021 Professional Plus proto není kompatibilní s Windows 8, 7 ani staršími verzemi.

Jak se licencuje sada Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Tato edice sady Microsoft Office 2021 je licencována pro konkrétní koncové zařízení. V závislosti na aktuálních podmínkách můžete mít také právo nainstalovat na daný počítač libovolný počet kopií této edice a všech předchozích edic, včetně nasazení kopií na síťový server pro vzdálený přístup nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) z licencovaného zařízení. Pro více informací kontaktujte zástupce společnosti Wiresoft.

Koupit Microsoft Office 2021 Professional Plus v obchodě Wiresoft Software Shop

Nový kancelářský balík Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition je u společnosti Wiresoft již k dispozici jako použitá jednotlivá licence - to znamená, že cena je nižší než u nového softwaru. Při nákupu použitého softwaru Office 2021 Professional Plus můžete u společnosti Wiresoft vždy využít následujících výhod:

 • Ihned po zakoupení máte aplikaci MS Office 2021 Professional Plus k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Licence MS Office 2021 Professional Plus ani všechny ostatní použité licence Office nabízené k prodeji u společnosti Wiresoft nejsou časově omezené testovací verze, ani neobsahují již aktivovaný licenční klíč, ale při jejich nákupu v našem obchodě se softwarem si kupujete softwarový produkt autorizovaný pouze pro sebe.
 • Obdržíte jednu licenci MS Office 2021 Professional Plus, která byla dříve zakoupena a dále prodána evropskou společností. Při dalším prodeji této licence MS Office 2021 Professional Plus je tato licence označena jako použitá, aniž by "použitá" znamenala jakákoli omezení funkčnosti softwaru.
 • Pokud tento původní kupující již měl tento software Office nainstalovaný, byl při prodeji společnosti Wiresoft odstraněn, takže daná softwarová licence je opět 100% volně k dispozici.
 • Všechny takto použité licence zakoupené od společnosti Wiresoft jsme také zkontrolovali z hlediska jejich plné použitelnosti.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru Microsoft Office jsou platné právní předpisy, které povolují prodej a nákup i používání takového softwaru.
 • Při nákupu licence u společnosti Wiresoft si proto můžete být jisti, že kupujete a používáte legální a originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se nákupu licence Microsoft Office Professional 2021 Plus jako použitého softwaru nebo jiné edice Office 2021, jakož i starších verzí Office nebo jiného softwaru Microsoft, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
14. 7. 2023

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

14. 7. 2023

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

14. 7. 2023

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

14. 7. 2023

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

14. 7. 2023

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

14. 7. 2023

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

14. 7. 2023

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

14. 7. 2023

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

14. 7. 2023

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

14. 7. 2023

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

14. 7. 2023

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

14. 7. 2023

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

14. 7. 2023

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

12. 7. 2023

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

12. 7. 2023

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

12. 7. 2023

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

12. 7. 2023

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

11. 7. 2023

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

11. 7. 2023

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

11. 7. 2023

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie