Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

K dispozici k okamžitému stažení

 • SW10444
 • 021-07261
 • Trvale platné
 • Všechny jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
SOFTWARE KE STAŽENÍ + LICENCE
4 216,90 Kč * 4 683,90 Kč * (9,97% uloženo)

včetně DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupem u společnosti Wiresoft podpoříte Kinderschutzbund.


Jste firemní zákazník
nebo máte právní dotazy?

Jsem tu pro vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verze Plná verze
Zařízení 1x
Rozsah dodávky Stáhnout + licence
Střední Stáhnout
Runtime Neomezené
Jazyky Všechny jazyky
Doba dodání  Několik minut
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilní


Nejnovější verze sady Microsoft Office Suite 2021 v edici Standard nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně výdělečně činným ještě vyšší standard funkčnosti a efektivity - jak při vytváření a úpravách dokumentů, tak při komplexní komunikaci a bezpečné spolupráci a výměně dat a dokumentů. Office 2021 tak posouvá spolupráci v cloudu - a také v domácí kanceláři - na novou úroveň. Za tímto účelem poskytuje novýstandard MS Office 2021 komplexní bezpečnostní standardy, které zohledňují i aktuální předpisy o ochraně osobních údajů.

V případě dalších dotazů k produktu se obraťte na náš zákaznický servis.

Informace o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - nepostradatelný podnikový software pro firmy i živnostníky

Nejnovější verze kancelářského balíku Microsoft Office 2021 Standard Edition nabízí profesionálním uživatelům ve firmách i osobám samostatně výdělečně činným ještě vyšší standard funkčnosti a efektivity - jak při vytváření a úpravách dokumentů, tak při komplexní komunikaci a bezpečné spolupráci a výměně dat a dokumentů. Office 2021 tak posouvá spolupráci v cloudu - a také v domácí kanceláři - na novou úroveň. Nový standard MS Office 2021 navíc poskytuje komplexní bezpečnostní standardy, které zohledňují i aktuální předpisy o ochraně osobních údajů.

Součástí nové verze MS Office jsou jako vždy četná vylepšení a doplňky osvědčených programů Word, Excel, PowerPoint a Outlook: mimo jiné rozsáhlé možnosti společné úpravy dokumentů v reálném čase usnadňují bezpečnou práci i chráněnou výměnu informací v týmu a práci bez bariér. MS Office 2021 Standard je doplněn o digitální poznámkový blok OneNote a Microsoft Teams, který nahrazuje Skype. Všechny programy Office lze používat také jako webové aplikace Office.

Osvědčená bezpečnostní funkce Data Loss Prevention v MS Office 2021 Standard navíc chrání před ztrátou dat prostřednictvím komplexních bezpečnostních opatření a individuálních přístupových práv a edice také splňuje přísné předpisy na ochranu dat:

Aktuální verze Standard Edition 2019 navíc obsahuje řadu praktických optimalizací pro profesionální a efektivní, stejně jako výměnu dokumentů pro společnou práci, zejména v cloudu.

Microsoft Office 2021 Standard Edition již najdete v obchodě Wiresoft Software Shop jako použitý software - za nižší cenu ve srovnání s odpovídajícími novými produkty - nejlépe je ihned kontaktovat náš tým a zjistit, kdy bude tato verze Office oficiálně k dispozici, stejně jako ostatní edice MS Office 2021. Následující přehled představuje všechny obsažené aplikace Office a poskytuje informace o všech novinkách této edice, které jsou již známé a které jsou vám k dispozici s Office 2021 Standard.

Osvědčené aplikace Office ještě výkonnější v MS Office Standard 2021

Ve standardní edici nové sady MS Office 2021 tvoří páteř jednotlivé aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook, doplněné o OneNote a Microsoft Teams. V případě Microsoft Office 2021 Standard Edition byly tyto funkce optimalizovány a byly přidány další funkce, které ještě více zefektivňují zastřešující spolupráci:

 • Microsoft Word 2021 je stále nepostradatelným programem pro tvorbu textů, aktuální verze podporuje také práci s dokumenty, například díky integrovanému nástroji pro překlad, optimalizované funkci diktování a vylepšené opravě pravopisu včetně opravy gramatiky. Pomocí nástroje pro výstup řeči si můžete nechat předčítat texty během psaní a naopak byla dále vylepšena funkce pro zadávání řeči. Přepracovaný editor usnadňuje přijímání návrhů psaní a pravopisu přímo kliknutím. Vylepšeno bylo také rozpoznávání virtuálního inkoustu, takže text napsaný digitálním perem na displeji se ještě lépe převede na text ve Wordu. Jednotlivá vylepšení se týkají například grafiky SVG: nyní lze integrovat, měnit měřítko a upravovat i složitější obrazové dokumenty, aniž by bylo potřeba velké množství paměti. Takzvané obrázky HEIC lze také vkládat přímo z iPhonů nebo iPadů bez nutnosti konverze.
 • Kromě nových funkcí a filtrů, jako jsou například filtry časové osy, nabízí nyní aplikaceMicrosoft Excel také dynamická pole a vylepšenou funkci XVERWEIS pro profesionální analýzu a zpracování dat ve verzi Office 2021. Optimalizovány byly také funkce tabulek pro finanční výpočty; zachována zůstala také skvělá kompatibilita se soubory CSV. Další podrobnosti o funkcích dostupných v aplikaci Excel v MS Office 2021 Standard Edition zatím nejsou známy, v případě dotazů se obraťte na tým společnosti Wiresoft.
 • AplikaceMicrosoft PowerPoint 2021 nabízí jako obvykle širokou škálu možností designu s řadou zajímavých efektů, jako je například morfování grafiky a obrázků a další možnosti úprav obrázků. Soubory Ultra HD lze také vkládat přímo do prezentací v aplikaci PowerPoint; grafiku lze libovolně měnit a zvětšovat obrázek pomocí funkce zoomu; animace lze provádět také pomocí digitálního pera. Možnosti sdílení nyní zahrnují také zobrazení souboru PowerPoint pro řečníka a pomocí Microsoft Forms lze zahájit přímý průzkum mezi účastníky schůzky.
 • AplikaceMicrosoft Outlook 2021 podporuje globální komunikaci s obchodními partnery a zaměstnanci na jiných místech, mimo jiné tím, že při plánování schůzek automaticky zohledňuje různá časová pásma i časové rozdíly. Nový Outlook 2021 také podporuje vytváření a správu libovolného počtu e-mailových účtů pro jednoho uživatele, což je výhodné zejména pro uživatele, kteří potřebují několik účtů. V týmech Microsoft Teams lze zprávy v Outlooku sdílet přímo s ostatními kolegy a partnery a v neposlední řadě Outlook 2021 obsahuje nový panel nástrojů pro diktování, který usnadňuje psaní e-mailů pomocí vylepšených hlasových příkazů a automatické interpunkce.
 • Publisher 2021 obsahuje mnoho možností pro vytváření zajímavých tisknutelných prezentací a publikací, včetně vylepšeného rozpoznávání pera a profesionálních úprav grafiky.
 • OneNote a Microsoft Teams doplňují MS Office Standard 2021 Edition: praktický digitální zápisník lze propojit s dalšími programy a Microsoft Teams nyní nahrazuje Skype.

Využijte mnoho dalších výhod sady Microsoft Office 2021 Standard

MS Office 2021 Standard Edition nabízí nejen řadu optimalizací a nových funkcí v jednotlivých programech, ale také celou řadu obecných praktických funkcí a výhod, které mimo jiné podporují také mobilní práci a usnadňují intuitivní týmovou spolupráci na dokumentech, tabulkách či prezentacích i komunikaci mezi zaměstnanci.

K mnoha funkcím Office mají uživatelé přístup i na cestách prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu: webové aplikace dostupné v sadě Office 2021 přístup ještě více usnadňují, takže jednotlivé funkce a prvky pro rychlou úpravu dokumentů na cestách lze najít ještě rychleji. Soubory lze také otevírat a sdílet s ostatními zařízeními uživatelů v cloudu.

Rozhraní pracovní plochy Office 2021 přesvědčí svým přehledným uspořádáním, mnoho aplikací lze používat i v tmavém režimu, což podporuje práci šetrnou k očím. Nová rozbalovací nabídka v oblasti vyhledávání navíc ještě více usnadňuje vyhledávání e-mailů a dokumentů - uživatelé jednoduše přepínají mezi příslušnou poštovní schránkou a otevřenou složkou jedním kliknutím. Prostřednictvím nabídky historie v desktopovém klientovi se lze také přímo vrátit na poslední navštívená místa. K dispozici je také nová možnost maskovat telefonní čísla, což může zajistit větší soukromí a anonymitu.

V Office 2021 bude pravděpodobně k dispozici také objekt zásad skupiny (GPO) pro správu zásad skupiny, které jsou zabezpečeny pomocí souborů ADMX. Kromě kontroly aktualizací zahrnují také nastavení zabezpečení pro kontrolu maker v externích dokumentech. Kromě toho lze Office 2021 Edition používat také na terminálu nebo serveru vzdálené plochy; licence bude s největší pravděpodobností opět obsahovat druhé právo na použití pro mobilní počítač definovaného uživatele.

V neposlední řadě všechny programy Office 2021 podporují také přístupnost, mimo jiné pomocí mezinárodních standardů a praktických návrhů na uspořádání dokumentů, které lze doplnit i zvukovými pokyny. Sekce "Snadné používání" nabízí různé možnosti, například velký výběr tónů v části "Poskytnout zpětnou vazbu pomocí zvuku".

Prevence ztráty dat dostupná ve standardu Office 2021 - ochrana před ztrátou a neoprávněným zveřejněním kritických dat

Nástroj Microsoft Data Loss Prevention (DLP), který se osvědčil v mnoha edicích sady Office, se používá i v MS Office 2021 Standard a spolehlivě chrání důvěrné informace nebo data před úmyslným nebo náhodným vyzrazením zaměstnanci. Tímto způsobem organizace nebo společnosti zajišťují zejména ochranu osobních údajů před neoprávněným přístupem, jak jim to ukládá například i DSVGO. Veškeré pohyby dat, jako jsou přenosy e-mailem nebo prostřednictvím internetových aplikací, jsou nejen monitorovány pomocí dynamické kontroly obsahu, ale v případě porušení předpisů jsou také blokovány.

Správci systému mohou vytvářet individuální, diferencovaná pravidla pro přístup k určitým datům v závislosti na uživateli nebo skupinách, aby mohli přístup k nim nebo jejich přenos buď pouze omezit, nebo zcela zablokovat, a zároveň mohou uživatele upozornit na potenciální rizika v případě bezprostřední hrozby ztráty dat.

V novém MS Office 2021 mohou správci pro jednotlivé programy snadněji definovat, které informace mohou být do dokumentu vůbec integrovány. Při používání cloudových služeb, jako je Microsoft OneDrive, navíc nedojde ke ztrátě důležitých dat ani v případě selhání serveru nebo poruchy koncového zařízení; uživatelé mohou k těmto souborům přistupovat a upravovat je odkudkoli.

Systémové požadavky pro Microsoft Office 2021 Standard

Následující systémové požadavky platí i pro použitý software MS Office 2021 Standard Edition. V závislosti na použití dalších aplikací nebo programů mohou navíc existovat další požadavky na úložný prostor atd.

 • Operační systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- nebo 64bitový)
 • Pracovní paměť: alespoň 2 GB RAM
 • Místo na pevném disku: alespoň 3 GB
 • Rozlišení obrazu: min. 1 280 x 800 pixelů
 • Grafická karta: DirectX 10

Které verze systému Windows jsou kompatibilní se softwarem MS Office 2021 Standard?

Jak již bylo uvedeno v systémových požadavcích, všechny edice sady Microsoft Office 2021 vyžadují pro svůj správný provoz operační systém minimálně Windows 10. Microsoft Office 2021 Standard proto není kompatibilní s Windows 8, 7 ani staršími verzemi. Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na tým společnosti Wiresoft.

Jak se licencuje sada Microsoft Office 2021 Standard?

Jako obvykle je tato standardní edice sady Microsoft Office 2021 licencována pro konkrétní koncové zařízení. V závislosti na aktuálně platných předpisech společnosti Microsoft máte právo nainstalovat na tento počítač libovolný počet kopií této verze sady Office i předchozích verzí, včetně jejich nasazení na síťovém serveru, abyste je mohli používat vzdáleně nebo prostřednictvím virtuální desktopové infrastruktury (VDI) prostřednictvím licencovaného zařízení. Pro více informací kontaktujte zástupce společnosti Wiresoft.

Koupit Microsoft Office 2021 Standard v obchodě Wiresoft Software Shop

Nový Microsoft Office 2021 Standard Edition je již nyní k dispozici jako použitá jednotlivá licence u společnosti Wiresoft - to znamená, že cena je nižší než cena aktuálního nového produktu. Při nákupu použitého softwaru Office 2021 Standard od společnosti Wiresoft můžete navíc vždy využít následujících výhod:

 • Po dokončení nákupu máte software MS Office 2021 Standard okamžitě k dispozici prostřednictvím elektronické dodávky softwaru (ESD).
 • Tato licence MS Office 2021 Standard, stejně jako všechny ostatní použité licence nabízené k prodeji společností Wiresoft, není zkušební verzí s omezenou platností nebo časově omezenou dobou platnosti, ani není dodávána s již aktivovaným licenčním klíčem. Místo toho si v našem obchodě se softwarem kupujete softwarový produkt společnosti Microsoft, který je autorizován pouze pro vás.
 • Obdržíte tak jednu licenci MS Office 2021 Standard, kterou obvykle nejprve zakoupila a dále prodala evropská společnost. Tento další prodej označuje tuto licenci softwaru MS Office 2021 Standard jako použitou, přičemž slovo "použitá" neznamená žádné omezení funkčnosti softwaru ani to, že byla skutečně použita.
 • Pokud již měl původní kupující tento software MS Office nainstalovaný v počítači, byl před prodejem společnosti Wiresoft opět odstraněn, takže licence tohoto softwaru je opět 100% zdarma a k dispozici bez omezení.
 • Všechny odpovídající použité licence MS Office Standard 2021 zakoupené společností Wiresoft jsme před prodejem rovněž zkontrolovali z hlediska plné použitelnosti.
 • Právním základem pro další prodej použitého softwaru společnosti Microsoft, jako je Office Standard 2021, jsou platné právní předpisy, které výslovně povolují prodej a nákup, jakož i používání tohoto softwaru.
 • To znamená, že při nákupu použité licence od společnosti Wiresoft máte jistotu, že kupujete a používáte legální a zároveň originální produkt společnosti Microsoft.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se nákupu licence Microsoft Office Standard 2021 nebo jiné edice Office 2021 jako použitého softwaru, jakož i starších verzí Office nebo jiného softwaru Microsoft, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.

Další odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Hodnocení zákazníků pro "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
14. 7. 2023

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

14. 7. 2023

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

14. 7. 2023

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

14. 7. 2023

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

14. 7. 2023

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

14. 7. 2023

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

14. 7. 2023

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

14. 7. 2023

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

14. 7. 2023

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

14. 7. 2023

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

14. 7. 2023

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

14. 7. 2023

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

14. 7. 2023

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

14. 7. 2023

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

14. 7. 2023

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

14. 7. 2023

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

14. 7. 2023

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

14. 7. 2023

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

14. 7. 2023

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

11. 7. 2023

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.

Pole označená * jsou povinná.

Vzal jsem na vědomí nařízení o ochraně osobních údajů.

MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2021 MICROSOFT WORD 2021
2 085,90 Kč *
MICROSOFT WORD 2019 MICROSOFT WORD 2019
1 219,90 Kč *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
2 085,90 Kč *
Kategorie